Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
M.METE KAÇAR
Köşe Yazarı
M.METE KAÇAR
 

EMEKÇİ UNUTULMAMALI

  1 Mayıs İşçinin, Emekçinin Bayramı: 1 Mayıs’la İstanbul Kabataş Erkek lisesi’nde öğrenci iken 1978 yılında tanıştım. Henüz anlamını bile bilmediğim 1 mayıs kutlamalarına taksim meydanına arkadaşlarımızla gitmiş ve yürümüştük,tabii ki zaman içinde 1 Mayıs’ın anlamını ve önemini zaman içinde anladım. Dünya’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanıyor. İşçi,memur ve emekçilerin bu günü birlik,beraberlik,dayanışma içinde kutlamaları en büyük temennimiz. Çünkü 1977 olaylarını unutmadık. Neyin ne olduğunu bilmeden,kardeş kardeşe düşürülüyor ve çözüm yolu olarak da kavga ön plana çıkıyordu. Fakat zamanla anladık ki bunların hepsi dış güçlerin bizim ülkemizde oynamış oldukları oyunlarmış. Amaç ise Türkiye’mizin ilerleme kaydetmemesi ve sürekli geri kalmış ülke pozisyonunda kalması ,sömürülmesi. Fakat Türk insanı bunların farkına vardı ve dış güçlerin tuzağına düşmedi. Artık Türk insanı aydın,çağdaş, ileri görüşlü,hoşgörülü, modern, üretken, tahsilli… Bizler de gençlerimize örnek davranışlar sergileyerek onlara iyi bir rehber olmalıyız. İnşallah. Sevdiklerinizle birlikte nice 1 Mayıs’lara... Sevgiyle, hoşgörüyle,sağlıkla ve huzurla diyorum. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum. Sevgiyle Kalın.
Ekleme Tarihi: 01 Mayıs 2020 - Cuma

EMEKÇİ UNUTULMAMALI

 

1 Mayıs İşçinin, Emekçinin Bayramı: 1 Mayıs’la İstanbul Kabataş Erkek lisesi’nde öğrenci iken 1978 yılında tanıştım. Henüz anlamını bile bilmediğim 1 mayıs kutlamalarına taksim meydanına arkadaşlarımızla gitmiş ve yürümüştük,tabii ki zaman içinde 1 Mayıs’ın anlamını ve önemini zaman içinde anladım.
Dünya’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanıyor. İşçi,memur ve emekçilerin bu günü birlik,beraberlik,dayanışma içinde kutlamaları en büyük temennimiz. Çünkü 1977 olaylarını unutmadık. Neyin ne olduğunu bilmeden,kardeş kardeşe düşürülüyor ve çözüm yolu olarak da kavga ön plana çıkıyordu. Fakat zamanla anladık ki bunların hepsi dış güçlerin bizim ülkemizde oynamış oldukları oyunlarmış. Amaç ise Türkiye’mizin ilerleme kaydetmemesi ve sürekli geri kalmış ülke pozisyonunda kalması ,sömürülmesi. Fakat Türk insanı bunların farkına vardı ve dış güçlerin tuzağına düşmedi. Artık Türk insanı aydın,çağdaş, ileri görüşlü,hoşgörülü, modern, üretken, tahsilli…
Bizler de gençlerimize örnek davranışlar sergileyerek onlara iyi bir rehber olmalıyız. İnşallah. Sevdiklerinizle birlikte nice 1 Mayıs’lara... Sevgiyle, hoşgörüyle,sağlıkla ve huzurla diyorum. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum. Sevgiyle Kalın.

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.