Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 10.05.2022 - 20:06, Güncelleme: 10.05.2022 - 23:10

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ OLDU

 

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ OLDU

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliğine Genel Cerrah Uzmanı Dr. Sonay Kıvrakdal valilik kararı ile vekil olarak atandı.
Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliğine Genel Cerrah Uzmanı Dr. Sonay Kıvrakdal valilik kararı ile vekil olarak atandı. Akçakoca Devlet Hastanesinin yeni başhekimi Düzce valisi Cevdet Atay'ın kararı ile vekil olarak Uz.Dr. Şeyma BAHŞİ ARSLAN  yerine 2018 yılından beri hastanede görev yapan Genel Cerrah Uzmanı Dr. Sonay Kıvrakdal oldu.  2018 yılından beri Akçakoca'lılar tarafından sevilen başarılı Kıvrakdal Kıvrakdal’a yeni görevinde başarılar dileriz. Op.Dr. Sonay KIVRAKDAL Kimdir DOĞUM YERİ/YILI:RİZE/1976 GÖREVİ GENEL CERRAHİ :UZMANI(OPERATÖR DOKTOR) MEZUNOLDUĞU ÜNİVERSİTE/YILI: ONDOKUZ MAYIS ÜNÜVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (HAZİRAN 2001) İHTİSAS ALDIĞI ÜNİVERSİTE/YILI: BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ YIP FAKÜLTESİ/GENEL CERRAHİ ABD. (HAZİRAN 2006) DAHA ÖNCEKİ GÖREV YERLERİ: *SAMSUN VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ (MECBURİ HİZMET,PRATİSYEN HEKİM OLARAK ACİL SERVİSTE ÇALIŞTI) *ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP DEVLET HASTANESİ (2YIL SÜREYLE MECBURİ HİZMET,GENEL CERRAHİ UZMANI VE BAŞHEKİMLİK GÖREVİ YAPTI) *AZEL AKAY HASTANESİ GENEL CERRAHİ ABD. 5 YIL GÖREV YAPMIŞTIR. » LAPAROSKOPİK CERRAHİ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM GENEL CERRAHİ OPERASYONLARINDA TECRÜBELİ. İHTİSAS EĞİTİMİ SÜRESİNCE TRANSPLANTASYON EKİBİYLE BİRLİKTE GÖREV ALARAK ÇOK SAYIDA RENAL VE KARACİĞER TRANSPLANTASYON AMELİYATLARINDA BULUNMUŞTUR. AYRICA YANIK / TRAVMA VE YOĞUN BAKIM HASTA TAKİB VE TEDAVİSİNDE TECRÜBELİ. MEME VE TİROİD CERRAHİSİ ÖZEL İLGİ ALANI OLUP BU ALANDA TÜRKİYENİN REFERANS İSİMLERİYLE BİRLİKTE HALA ÇALIŞMAKTA OLUP HASTA POTANSİYELİNİN ÇOĞUNLUĞU BU GRUP HASTA OLUŞTURMAKTADIR. 2016-2018  LÖSANTE ANKOLOJİK HASTANESİ YAPTIĞI YAYINLAR / ÖDÜLLER THE EFFECTS OF ANTITHROMBIN II ON SMOKE INHALATION INJURYINA RAT MODEL (UZMANLIK TEZİ, BREZİLYA SÖZLÜ BİLDİRİ 2007) . RECURRENT GLOMERULAR DISEASES AFTER RENAL TRANSPLANTATION. TRANSPLANT PROC. 2006 MAR; 38(2): 470-2 « AKSİLLER LENF NODU NEGATİF MEME KANSERİ HASTALARINDA KLİNİKOPATOLOJİK PARAMETRELERİN SAĞKALIM VE ADJUVAN TEDAVİYE YANITI. ULUSAL CERRAHİ KONGRESİ MAYIS 2006 » MART 2007'DE TC. SAĞLIK BAKANLIĞINCA YILIN DOKTORU ÖDÜLÜ, ŞIRNAK VALİLİĞİNCE ÜSTÜN GÖREV HİZMET BELGESİ/ TAKTİRNAME ALMIŞTIR.  
Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliğine Genel Cerrah Uzmanı Dr. Sonay Kıvrakdal valilik kararı ile vekil olarak atandı.

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliğine Genel Cerrah Uzmanı Dr. Sonay Kıvrakdal valilik kararı ile vekil olarak atandı.

Akçakoca Devlet Hastanesinin yeni başhekimi Düzce valisi Cevdet Atay'ın kararı ile vekil olarak Uz.Dr. Şeyma BAHŞİ ARSLAN  yerine 2018 yılından beri hastanede görev yapan Genel Cerrah Uzmanı Dr. Sonay Kıvrakdal oldu. 

2018 yılından beri Akçakoca'lılar tarafından sevilen başarılı Kıvrakdal Kıvrakdal’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Op.Dr. Sonay KIVRAKDAL Kimdir


DOĞUM YERİ/YILI:RİZE/1976

GÖREVİ GENEL CERRAHİ :UZMANI(OPERATÖR DOKTOR)

MEZUNOLDUĞU ÜNİVERSİTE/YILI: ONDOKUZ MAYIS ÜNÜVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (HAZİRAN 2001)

İHTİSAS ALDIĞI ÜNİVERSİTE/YILI: BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ YIP FAKÜLTESİ/GENEL CERRAHİ ABD. (HAZİRAN 2006)


DAHA ÖNCEKİ GÖREV YERLERİ:

*SAMSUN VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ (MECBURİ HİZMET,PRATİSYEN HEKİM OLARAK ACİL SERVİSTE ÇALIŞTI)

*ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP DEVLET HASTANESİ (2YIL SÜREYLE MECBURİ HİZMET,GENEL CERRAHİ UZMANI VE BAŞHEKİMLİK GÖREVİ YAPTI)

*AZEL AKAY HASTANESİ GENEL CERRAHİ ABD. 5 YIL GÖREV YAPMIŞTIR.

» LAPAROSKOPİK CERRAHİ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM GENEL CERRAHİ OPERASYONLARINDA TECRÜBELİ. İHTİSAS EĞİTİMİ SÜRESİNCE TRANSPLANTASYON EKİBİYLE BİRLİKTE GÖREV ALARAK ÇOK SAYIDA RENAL VE KARACİĞER TRANSPLANTASYON AMELİYATLARINDA BULUNMUŞTUR. AYRICA YANIK / TRAVMA VE YOĞUN BAKIM HASTA TAKİB VE TEDAVİSİNDE TECRÜBELİ. MEME VE TİROİD CERRAHİSİ ÖZEL İLGİ ALANI OLUP BU ALANDA TÜRKİYENİN REFERANS İSİMLERİYLE BİRLİKTE HALA ÇALIŞMAKTA OLUP HASTA POTANSİYELİNİN ÇOĞUNLUĞU BU GRUP HASTA OLUŞTURMAKTADIR.

2016-2018  LÖSANTE ANKOLOJİK HASTANESİ


YAPTIĞI YAYINLAR / ÖDÜLLER

THE EFFECTS OF ANTITHROMBIN II ON SMOKE INHALATION INJURYINA RAT MODEL (UZMANLIK TEZİ, BREZİLYA SÖZLÜ BİLDİRİ 2007)

. RECURRENT GLOMERULAR DISEASES AFTER RENAL TRANSPLANTATION. TRANSPLANT PROC. 2006 MAR; 38(2): 470-2

« AKSİLLER LENF NODU NEGATİF MEME KANSERİ HASTALARINDA KLİNİKOPATOLOJİK PARAMETRELERİN SAĞKALIM VE ADJUVAN TEDAVİYE YANITI. ULUSAL CERRAHİ KONGRESİ MAYIS 2006

» MART 2007'DE TC. SAĞLIK BAKANLIĞINCA YILIN DOKTORU ÖDÜLÜ, ŞIRNAK VALİLİĞİNCE ÜSTÜN GÖREV HİZMET BELGESİ/ TAKTİRNAME ALMIŞTIR.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.