kedi parfümü petshop

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler https://playdotjs.com/ deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler paybytouch.com

BAL LİGİ PLAY OFF MAÇLARINA BUGÜNDE DEVAM EDİLDİ

TEKNOLOJİ 16.05.2024 - 22:17, Güncelleme: 16.05.2024 - 22:23
 

BAL LİGİ PLAY OFF MAÇLARINA BUGÜNDE DEVAM EDİLDİ

1 5 Mayıs Çarşamba Günü Başlayan ve Bugünde Devam Eden Bal Ligi Play Off Maçların Sonuçları Şöyle Oluştu

Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir         Adana 5 Ocak FK 3 - 0* Pozantı Belediye Gençlikspor           Kastamonu İl Özel İdare 0 - 3* Taşköprüspor           Bartınspor 3 - 0* Bartın Gençlerbirliği           Bitlis Özgüzelderespor 3 - 0* Bitlis Yeni Yıldırımspor   15/05/2024 14:00 Tunceli Atatürk Stadı   Dersimspor 2 - 1 Pertek Kültür Sanatspor   15/05/2024 16:00 Kilis 7 Aralık Stadı   Kilis Belediyespor 7 - 0 Elbeylispor   16/05/2024 19:00 Bolu Atatürk Stadı   Geredespor 3 - 0 GLS Grup Aladağspor   Baraj karşılaşmalarına çıkmayanlar 3-0 hükmen yenik sayılmıştır. İşte Bundan Sonra Yapılacak Maçların Programı 17/05/2024 15:00 Çankırı Atatürk Stadı   Çankırı Saray 18 Spor   -   1074 Çankırıspor   17/05/2024 16:00 Kütahya Dumlupınar Stadı T   Tavşanlı Tepecikspor   -   Dağardı Gençlikspor   17/05/2024 16:00 Kuşadası Özer Türk Stadı   Davutlar Belediyespor   -   Sökespor   17/05/2024 17:30 Isparta Atatürk Stadı T   Keçiborlu Belediyespor   -   Sütçülerspor   18/05/2024 12:00 Abamüslüm Güven Stadı   Kars 36 Spor   -   Kars DSİ   18/05/2024 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası   Serhat Ardahanspor   -   Bağdeşen Gençlikspor   18/05/2024 14:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası   Erzincan Ulalarspor   -   Kemahspor   18/05/2024 14:00 Bingöl Şehir Stadı   12 Bingölspor   -   Büyük Bingöl 1981 Spor   18/05/2024 14:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı T   Arsin İdman Yurdu   -   Maçka Belediyespor   18/05/2024 14:00 Artvin İskebe Şehir Stadı   Yeşil Artvinspor   -   Arhavi 08 Spor   18/05/2024 14:00 Van Atatürk Stadı   Vangölü Sportif Faaliyetler   -   İpekyolu Belediyesi Gençlikspor   18/05/2024 14:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı T   Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Ereğli Yenimahalle   18/05/2024 14:00 Merzan Şehir Stadı   Meskan Ölmez Madencilik Hakkari Zapspor   -   Durankaya Belediyespor   18/05/2024 14:00 Şırnak Şehir Stadı   Şırnak Petrolspor   -   Öz İdilspor   18/05/2024 15:00 Balıkesir Atatürk Stadı T   Eti Maden Etispor   -   Susurlukspor   18/05/2024 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı   Batman Kayraspor   -   Batman Özel İdare Gençlerbirliği   18/05/2024 15:00 Kahta İlçe Stadı T   Adıyaman Belediyespor   -   Ponto MK Gergerspor   18/05/2024 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı T   Suluova Sebatspor   -   Merzifonspor   18/05/2024 15:00 Kepez Hasan Doğan Stadı T   Kumluca Belediyespor   -   Beymelek Belediyespor   18/05/2024 15:00 Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası   Bilecik 1969 Spor   -   Bozüyük Vitraspor   18/05/2024 15:30 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı T   Taçspor   -   Dikilitaşspor   18/05/2024 16:00 Kurtalan İlçe Stadı   Kayabağlar Beldesi Gençlikspor   -   Kurtalanspor   18/05/2024 16:00 Mersin Stadyumu   Homurlu 1951 Spor   -   Mersin 33 FK   18/05/2024 18:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı T   Karasuspor   -   Serdivanspor   18/05/2024 19:00 Denizli Atatürk Stadı T   Yeşil Çivril Belediyespor   -   Buldan Belediyespor   19/05/2024 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi T   Kangal Termikspor   -   Altınyayla Belediyesispor   19/05/2024 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı T   Doğubayazıt Futbol SK   -   Taşlıçay Murat 89 Spor   19/05/2024 14:00 İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri T   Çarşambaspor   -   1930 Bafraspor   19/05/2024 14:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu T   Palandöken Belediyesispor   -   Tortumspor   19/05/2024 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı T   Ömeranlıspor   -   Retay Üzümlüspor   19/05/2024 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı T   Niksar Belediyespor   -   Pazarspor   19/05/2024 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı   Tekirdağ 100.Yılspor   -   Sarayspor 1953   19/05/2024 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı T   Bahçespor   -   Toprakkale Gençlerbirliği   19/05/2024 15:00 Nevşehir Gazi Stadı T   Suvermez Kapadokyaspor   -   Ürgüpspor   19/05/2024 15:00 MAKÜ İstiklal Stadı   Burdur MAKÜ   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor   19/05/2024 15:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri   Yunus Emre Belediyespor   -   1965 Nurlupınar Gençlergücü   19/05/2024 16:00 Uşak 1 Eylül Stadı   Sivaslı Belediyespor   -   Güneyspor   19/05/2024 16:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı T   Safranboluspor   -   ASD Eflanispor    
1 5 Mayıs Çarşamba Günü Başlayan ve Bugünde Devam Eden Bal Ligi Play Off Maçların Sonuçları Şöyle Oluştu
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
        Adana 5 Ocak FK 3 - 0* Pozantı Belediye Gençlikspor  
        Kastamonu İl Özel İdare 0 - 3* Taşköprüspor  
        Bartınspor 3 - 0* Bartın Gençlerbirliği  
        Bitlis Özgüzelderespor 3 - 0* Bitlis Yeni Yıldırımspor  
15/05/2024 14:00 Tunceli Atatürk Stadı   Dersimspor 2 - 1 Pertek Kültür Sanatspor  
15/05/2024 16:00 Kilis 7 Aralık Stadı   Kilis Belediyespor 7 - 0 Elbeylispor  
16/05/2024 19:00 Bolu Atatürk Stadı   Geredespor 3 - 0 GLS Grup Aladağspor  
  • Baraj karşılaşmalarına çıkmayanlar 3-0 hükmen yenik sayılmıştır.

İşte Bundan Sonra Yapılacak Maçların Programı

17/05/2024 15:00 Çankırı Atatürk Stadı   Çankırı Saray 18 Spor   -   1074 Çankırıspor  
17/05/2024 16:00 Kütahya Dumlupınar Stadı T   Tavşanlı Tepecikspor   -   Dağardı Gençlikspor  
17/05/2024 16:00 Kuşadası Özer Türk Stadı   Davutlar Belediyespor   -   Sökespor  
17/05/2024 17:30 Isparta Atatürk Stadı T   Keçiborlu Belediyespor   -   Sütçülerspor  
18/05/2024 12:00 Abamüslüm Güven Stadı   Kars 36 Spor   -   Kars DSİ  
18/05/2024 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası   Serhat Ardahanspor   -   Bağdeşen Gençlikspor  
18/05/2024 14:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası   Erzincan Ulalarspor   -   Kemahspor  
18/05/2024 14:00 Bingöl Şehir Stadı   12 Bingölspor   -   Büyük Bingöl 1981 Spor  
18/05/2024 14:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı T   Arsin İdman Yurdu   -   Maçka Belediyespor  
18/05/2024 14:00 Artvin İskebe Şehir Stadı   Yeşil Artvinspor   -   Arhavi 08 Spor  
18/05/2024 14:00 Van Atatürk Stadı   Vangölü Sportif Faaliyetler   -   İpekyolu Belediyesi Gençlikspor  
18/05/2024 14:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı T   Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Ereğli Yenimahalle  
18/05/2024 14:00 Merzan Şehir Stadı   Meskan Ölmez Madencilik Hakkari Zapspor   -   Durankaya Belediyespor  
18/05/2024 14:00 Şırnak Şehir Stadı   Şırnak Petrolspor   -   Öz İdilspor  
18/05/2024 15:00 Balıkesir Atatürk Stadı T   Eti Maden Etispor   -   Susurlukspor  
18/05/2024 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı   Batman Kayraspor   -   Batman Özel İdare Gençlerbirliği  
18/05/2024 15:00 Kahta İlçe Stadı T   Adıyaman Belediyespor   -   Ponto MK Gergerspor  
18/05/2024 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı T   Suluova Sebatspor   -   Merzifonspor  
18/05/2024 15:00 Kepez Hasan Doğan Stadı T   Kumluca Belediyespor   -   Beymelek Belediyespor  
18/05/2024 15:00 Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası   Bilecik 1969 Spor   -   Bozüyük Vitraspor  
18/05/2024 15:30 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı T   Taçspor   -   Dikilitaşspor  
18/05/2024 16:00 Kurtalan İlçe Stadı   Kayabağlar Beldesi Gençlikspor   -   Kurtalanspor  
18/05/2024 16:00 Mersin Stadyumu   Homurlu 1951 Spor   -   Mersin 33 FK  
18/05/2024 18:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı T   Karasuspor   -   Serdivanspor  
18/05/2024 19:00 Denizli Atatürk Stadı T   Yeşil Çivril Belediyespor   -   Buldan Belediyespor  
19/05/2024 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi T   Kangal Termikspor   -   Altınyayla Belediyesispor  
19/05/2024 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı T   Doğubayazıt Futbol SK   -   Taşlıçay Murat 89 Spor  
19/05/2024 14:00 İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri T   Çarşambaspor   -   1930 Bafraspor  
19/05/2024 14:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu T   Palandöken Belediyesispor   -   Tortumspor  
19/05/2024 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı T   Ömeranlıspor   -   Retay Üzümlüspor  
19/05/2024 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı T   Niksar Belediyespor   -   Pazarspor  
19/05/2024 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı   Tekirdağ 100.Yılspor   -   Sarayspor 1953  
19/05/2024 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı T   Bahçespor   -   Toprakkale Gençlerbirliği  
19/05/2024 15:00 Nevşehir Gazi Stadı T   Suvermez Kapadokyaspor   -   Ürgüpspor  
19/05/2024 15:00 MAKÜ İstiklal Stadı   Burdur MAKÜ   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor  
19/05/2024 15:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri   Yunus Emre Belediyespor   -   1965 Nurlupınar Gençlergücü  
19/05/2024 16:00 Uşak 1 Eylül Stadı   Sivaslı Belediyespor   -   Güneyspor  
19/05/2024 16:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı T   Safranboluspor   -   ASD Eflanispor  

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.