U-14 BAYAN BASKET TAKIMIMIZ ÇEYREK FİNALDE
U-14 BAYAN BASKET TAKIMIMIZ ÇEYREK FİNALDE
Düzce belediyespor Bayan Basketbol U-14 Takımı Kocaeli İlinde Mücadele Ettiği Şampiyonada Çeyrek Finale Yükseldi.
Düzce belediyespor Bayan Basketbol U-14 Takımı Kocaeli İlinde Mücadele Ettiği Şampiyonada Çeyrek Finale Yükseldi.
Düzce belediyespor Bayan Basketbol U-14 Takımı Kocaeli İlinde Mücadele Ettiği Şampiyonada Çeyrek Finale Yükseldi.Bugün Derince Spor Salonunda Saat 12.00 de Yaptığı İstanbul Üniversitesini 81-59 Yenerek Çeyrek Finalde İnançsporun Rakibi Oldu.Temsilcimiz Yarın Saat 14.00 de Derince Spor Salonunda İnançspor ile karşılaşacaktır.Temsilcimiz Bu Maçı Aldığı Takdirde Yarı Finale Çıkacaktır
Grup birincisi olan ÇukurovaDoğuş, Çankaya Üniversitesi, Emlak Konut ve İnanç Spor direkt çeyrek finale kaldı. Grup ikincileri ile üçüncüleri arasındaki çapraz eşleşmeleri kazananlar da çeyrek finale yükseldiler. Fenerbahçe, Toroslar BLD, Canik Belediye, Albatros Spor ise grup dördüncüsü olarak elendi.
U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 22-28/NİSAN/2019 / KOCAELİ |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
1 |
Düzce Belediye |
1 |
İstanbul Üni. |
1 |
K.Kazan BLD. |
1 |
İnanç Spor |
2 |
Fenerbahçe |
2 |
Çankaya Üni. |
2 |
Emlak Konut Sp |
2 |
Rönesans Spor |
3 |
Çukurova Doğuş |
3 |
Nesibe Aydın |
3 |
Galatasaray |
3 |
Albatros Spor |
4 |
Beşiktaş |
4 |
Toroslar BLD. |
4 |
Canik Belediye |
4 |
Ülkü Spor |
U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI |
||||||||||
A GRUBU |
O |
G |
M |
PUAN |
* |
B GRUBU |
O |
G |
M |
PUAN |
ÇukurovaDoğuş |
3 |
2 |
1 |
5 |
* |
Çankaya Üni. |
3 |
3 |
0 |
6 |
Beşiktaş |
3 |
2 |
1 |
5 |
* |
İstanbul Üni. |
3 |
1 |
2 |
4 |
Düzce Belediye |
3 |
1 |
2 |
4 |
* |
Nesibe Aydın |
3 |
1 |
2 |
4 |
Fenerbahçe |
3 |
1 |
2 |
4 |
* |
Toroslar BLD. |
3 |
1 |
2 |
4 |
* |
* |
* |
* |
* |
* |
* |
* |
* |
* |
* |
C GRUBU |
O |
G |
M |
PUAN |
* |
D GRUBU |
O |
G |
M |
PUAN |
Emlak Konut Sp |
3 |
3 |
0 |
6 |
* |
İnanç Spor |
3 |
3 |
0 |
6 |
Galatasaray |
3 |
2 |
1 |
5 |
* |
Rönesans Spor |
3 |
2 |
1 |
5 |
K.Kazan BLD. |
3 |
1 |
2 |
4 |
* |
Ülkü Spor |
3 |
1 |
2 |
4 |
Canik Belediye |
3 |
0 |
3 |
3 |
* |
Albatros Spor |
3 |
0 |
3 |
3 |
22 NİSAN PAZARTESİ |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
1 |
A |
12:00 |
Düzce Belediye - Fenerbahçe |
80 - 54 |
2 |
A |
14:00 |
Çukurova Doğuş - Beşiktaş |
76 - 75 |
3 |
C |
16:00 |
Kahramankazan Belediye - Emlak Konut Spor |
52 - 62 |
4 |
C |
18:00 |
Galatasaray - Canik Belediye |
77 - 43 |
Başiskele Spor Salonu |
||||
5 |
B |
12:00 |
İstanbul Üniversitesi - Çankaya Üniversitesi |
60 - 71 |
6 |
B |
14:00 |
Nesibe Aydın - Toroslar Belediye |
62 - 52 |
7 |
D |
16:00 |
İnanç Spor - Rönesans Spor |
58 - 50 |
8 |
D |
18:00 |
Karşıyaka Albatros Spor - Ülkü Spor |
36 - 59 |
23 NİSAN SALI |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
9 |
D |
12:00 |
Ülkü Spor - İnanç Spor |
38 - 54 |
10 |
D |
14:00 |
Rönesans Spor - Karşıyaka Albatros Spor |
48 - 39 |
11 |
B |
16:00 |
Toroslar Belediye - İstanbul Üniversitesi |
63 - 61 |
12 |
B |
18:00 |
Çankaya Üniversitesi - Nesibe Aydın |
82 - 56 |
Başiskele Spor Salonu |
||||
13 |
A |
12:00 |
Beşiktaş - Düzce Belediye |
68 - 63 |
14 |
A |
14:00 |
Fenerbahçe - Çukurova Doğuş |
77 - 63 |
15 |
C |
16:00 |
Canik Belediye - Kahramankazan Belediye |
42 - 50 |
16 |
C |
18:00 |
Emlak Konut Spor - Galatasaray |
61 - 54 |
24 NİSAN ÇARŞAMBA |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
17 |
C |
12:00 |
Kahramankazan Belediye - Galatasaray |
56 - 71 |
18 |
C |
14:00 |
Canik Belediye - Emlak Konut Spor |
47 - 95 |
19 |
A |
16:00 |
Düzce Belediye - Çukurova Doğuş |
54 - 60 |
20 |
A |
18:00 |
Beşiktaş - Fenerbahçe |
55 - 53 |
Başiskele Spor Salonu |
||||
21 |
D |
12:00 |
İnanç Spor - Karşıyaka Albatros Spor |
53 - 52 |
22 |
D |
14:00 |
Ülkü Spor - Rönesans Spor |
40 - 45 |
23 |
B |
16:00 |
İstanbul Üniversitesi - Nesibe Aydın |
60 - 54 |
24 |
B |
18:00 |
Toroslar Belediye - Çankaya Üniversitesi |
57 - 85 |
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
A1 |
ÇukurovaDoğuş |
B1 |
Çankaya Üni. |
C1 |
Emlak Konut S |
D1 |
İnanç Spor |
A2 |
Beşiktaş |
B2 |
İstanbul Üni. |
C2 |
Galatasaray |
D2 |
Rönesans Spor |
A3 |
Düzce Belediye |
B3 |
Nesibe Aydın |
C3 |
K.Kazan BLD. |
D3 |
Ülkü Spor |
A4 |
Fenerbahçe |
B4 |
Toroslar BLD. |
C4 |
Canik Belediye |
D4 |
Albatros Spor |
2. TUR MAÇLARI |
||||
25 NİSAN PERŞEMBE |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
25 |
2.Tur |
12:00 |
Beşiktaş – Nesibe Aydın |
69 - 61 |
26 |
2.Tur |
14:00 |
İstanbul Üniversitesi – Düzce Belediye |
59 - 81 |
27 |
2.Tur |
16:00 |
Galatasaray – Ülkü Spor |
36 - 35 |
28 |
2.Tur |
18:00 |
Rönesans Spor – Kahramankazan Belediye |
45 - 47 |
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI |
||||
26 NİSAN CUMA |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
29 |
ÇF |
12:00 |
Emlak Konut Spor – Beşiktaş |
- |
30 |
ÇF |
14:00 |
İnanç Spor – Düzce Belediye |
- |
31 |
ÇF |
16:00 |
Çukurova Doğuş – Galatasaray |
- |
32 |
ÇF |
18:00 |
Çankaya Üniversitesi – Kahramankazan Belediye |
- |
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI |
||||
27 NİSAN CUMARTESİ |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
33 |
* |
12:00 |
29 Mağlubu – 31 Mağlubu |
- |
34 |
* |
14:00 |
30 Mağlubu – 32 Mağlubu |
- |
35 |
YF |
16:00 |
29 Galibi – 31 Galibi |
- |
36 |
YF |
18:00 |
30 Galibi – 32 Galibi |
|
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI |
||||
28 NİSAN PAZAR |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
37 |
7-8 |
10:00 |
33 Mağlubu – 34 Mağlubu |
7-8. lik |
38 |
5-6 |
12:00 |
33 Galibi – 34 Galibi |
5-6. lık |
39 |
3-4 |
14:00 |
35 Mağlubu – 36 Mağlubu |
3-4. lük |
40 |
Final |
16:00 |
35 Galibi – 36 Galibi |
1-2. lik |
ŞAMPİYONA SIRALAMASI |
|
1 |
* |
2 |
* |
3 |
* |
4 |
* |
5 |
* |
6 |
* |
7 |
* |
8 |
* |
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.