ERKEK BASKETÇİLERİMİZ KÖTÜ BAŞLADI
ERKEK BASKETÇİLERİMİZ KÖTÜ BAŞLADI
Türkiye Basaketbol Federasyonu tarafından Eskişehir ilinde düzenlenen Federasyon kupasında ilimizi temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor kupadaki ilk maçında Finalspor’a 94-71 yenildi.
Türkiye Basaketbol Federasyonu tarafından Eskişehir ilinde düzenlenen Federasyon kupasında ilimizi temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor kupadaki ilk maçında Finalspor’a 94-71 yenildi.
Türkiye Bsaketbol Federasyonu tarafından Eskişehir ilinde düzenlenen Federasyon kupasında ilimizi temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor kupadaki ilk maçında Finalspor’a 94-71 yenildi. Temsilcimiz rakibinden 23 sayı fark yedi. Eskişehir Yenikent spor salonunda oynanan Karşılaşmanın setleri 22-22, 21-25,14-18 ve 14-29 bitti
A Grubu: Düzce Belediyespor, Akhisar Belediyespor, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Final Gençlik
Temsilcimiz bundan sonra şu takımlarla karşılaşacak
01 EKİM 2019 SALI Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor: saat 13.00
02 EKİM 2019 ÇARŞAMBA Düzce Belediyespor-Akhisar Belediyespor: saat 13.00
Tarih |
Saat |
A Takım |
B Takım |
Skor |
|
---|---|---|---|---|---|
30.09.2019 |
13:00 |
Akhisar Belediyespor |
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor |
||
30.09.2019 |
13:30 |
Petkim Spor |
Bornova Belediyespor |
||
30.09.2019 |
15:15 |
1881 Düzce Belediyespor |
Final Gençlik |
||
30.09.2019 |
15:45 |
Manisa Büyükşehir Belediye |
Anadolu Basket |
||
30.09.2019 |
17:30 |
Lokman Hekim Fethiye Belediye |
Mamak Belediyesi |
||
30.09.2019 |
18:00 |
Gemlik Basketbol |
Merkezefendi Belediyesi |
||
30.09.2019 |
19:45 |
Samsunspor |
Konyaspor |
||
30.09.2019 |
20:15 |
Bandırma Kırmızı |
Yalova Spor |
||
01.10.2019 |
13:00 |
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor |
1881 Düzce Belediyespor |
||
01.10.2019 |
13:30 |
Bornova Belediyespor |
Manisa Büyükşehir Belediye |
||
01.10.2019 |
15:15 |
Final Gençlik |
Akhisar Belediyespor |
||
01.10.2019 |
15:45 |
Anadolu Basket |
Petkim Spor |
||
01.10.2019 |
17:30 |
Mamak Belediyesi |
Samsunspor |
||
01.10.2019 |
18:00 |
Merkezefendi Belediyesi |
Bandırma Kırmızı |
||
01.10.2019 |
19:45 |
Konyaspor |
Lokman Hekim Fethiye Belediye |
||
01.10.2019 |
20:15 |
Yalova Spor |
Gemlik Basketbol |
||
02.10.2019 |
13:00 |
1881 Düzce Belediyespor |
Akhisar Belediyespor |
||
02.10.2019 |
13:30 |
Manisa Büyükşehir Belediye |
Petkim Spor |
||
02.10.2019 |
15:15 |
Final Gençlik |
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor |
||
02.10.2019 |
15:45 |
Bornova Belediyespor |
Anadolu Basket |
||
02.10.2019 |
17:30 |
Samsunspor |
Lokman Hekim Fethiye Belediye |
||
02.10.2019 |
18:00 |
Bandırma Kırmızı |
Gemlik Basketbol |
||
02.10.2019 |
19:45 |
Mamak Belediyesi |
Konyaspor |
||
02.10.2019 |
20:15 |
Merkezefendi Belediyesi |
Yalova Spor |
|
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.