Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 07.01.2022 - 17:07, Güncelleme: 07.01.2022 - 17:07

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde Büyük Bakım Onarım Başladı

 

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde Büyük Bakım Onarım Başladı

Düzce Üniversitesi Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli, güvenli ve modern bir ortamda sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla büyük bakım ve onarım çalışmalarına başladı.
  Düzce Üniversitesi Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli, güvenli ve modern bir ortamda sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla büyük bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin, artan hasta ihtiyacını karşılamak, Düzce ve bölgesine daha nitelikli sağlık hizmeti sunmak adına hasta katları ve çocuk acil servisinde yenileme çalışmaları başladı. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından aktarılan bütçe çerçevesinde Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’nın ihalesinden sonra; müteahhit firma bakım, onarım ve deprem güçlendirme çalışmalarına başladı. A’dan Z’ye Elden Geçirilecek! Sağlık hizmetini olabildiğince aksatmadan, etap etap ilerleyecek çalışmalar sonunda hasta katları ve çocuk acil servisinin fiziki olarak daha modern bir yapıya kavuşması planlanıyor. Her yıl binlerce hastaya hizmet veren Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde, beraberinde yapılacak deprem güçlendirmesi ile olası bir depremde can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi, afet durumlarında hayati öneme sahip olan sağlık hizmetlerinde aksama yaşanmaması hedefleniyor. Deprem güçlendirmesinin ardından A’dan Z’ye elden geçirilecek olan hasta odaları ile vatandaşların daha konforlu bir şekilde tedavi hizmeti alarak taburcu olması sağlanacak. İki Ameliyathane Odası Daha Yapılacak! Öte yandan büyük bakım onarım çerçevesinde hastane ameliyathanesine iki ek ameliyathane odası daha yapılacak. Bu ek ameliyathane odalarında tüm özellikli ameliyatlar tam donanımlı modern alanlarda gerçekleştirilecek. Hasta odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde sağlık hizmeti alacak olan tüm vatandaşlara en kaliteli ve güvenli hasta deneyimini yaşatmayı amaçlayan Düzce Üniversitesi Hastanesi; bakım, onarım ve güçlendirme sürecini mümkün olduğunca sağlık hizmetlerini kesintiye uğratmadan en kısa sürede bitirmeyi hedefliyor. Düzce Üniversitesi Hastanesi’nden yapılan açıklamada, “Hasta ve hasta yakınlarına bakım ve onarım sürecinde gösterecekleri anlayış ve sabır için şimdiden teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.
Düzce Üniversitesi Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli, güvenli ve modern bir ortamda sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla büyük bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

 

Düzce Üniversitesi Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli, güvenli ve modern bir ortamda sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla büyük bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin, artan hasta ihtiyacını karşılamak, Düzce ve bölgesine daha nitelikli sağlık hizmeti sunmak adına hasta katları ve çocuk acil servisinde yenileme çalışmaları başladı. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından aktarılan bütçe çerçevesinde Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’nın ihalesinden sonra; müteahhit firma bakım, onarım ve deprem güçlendirme çalışmalarına başladı.

A’dan Z’ye Elden Geçirilecek!

Sağlık hizmetini olabildiğince aksatmadan, etap etap ilerleyecek çalışmalar sonunda hasta katları ve çocuk acil servisinin fiziki olarak daha modern bir yapıya kavuşması planlanıyor. Her yıl binlerce hastaya hizmet veren Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde, beraberinde yapılacak deprem güçlendirmesi ile olası bir depremde can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi, afet durumlarında hayati öneme sahip olan sağlık hizmetlerinde aksama yaşanmaması hedefleniyor. Deprem güçlendirmesinin ardından A’dan Z’ye elden geçirilecek olan hasta odaları ile vatandaşların daha konforlu bir şekilde tedavi hizmeti alarak taburcu olması sağlanacak.

İki Ameliyathane Odası Daha Yapılacak!

Öte yandan büyük bakım onarım çerçevesinde hastane ameliyathanesine iki ek ameliyathane odası daha yapılacak. Bu ek ameliyathane odalarında tüm özellikli ameliyatlar tam donanımlı modern alanlarda gerçekleştirilecek.

Hasta odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde sağlık hizmeti alacak olan tüm vatandaşlara en kaliteli ve güvenli hasta deneyimini yaşatmayı amaçlayan Düzce Üniversitesi Hastanesi; bakım, onarım ve güçlendirme sürecini mümkün olduğunca sağlık hizmetlerini kesintiye uğratmadan en kısa sürede bitirmeyi hedefliyor.

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nden yapılan açıklamada, “Hasta ve hasta yakınlarına bakım ve onarım sürecinde gösterecekleri anlayış ve sabır için şimdiden teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.