Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 02.09.2021 - 11:37, Güncelleme: 02.09.2021 - 11:37

DÜZCE KENT KONSEYİ SEÇİMİ BUGÜN YAPILIYOR

 

DÜZCE KENT KONSEYİ SEÇİMİ BUGÜN YAPILIYOR

Düzce Kent Konseyinin Olağan Genel Kurulu 02.09.2021 Perşembe günü saat 14.00 de Düzce Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda maske mesafe kuralları çercevesinde yapılacaktır.
Düzce Kent Konseyinin Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür Bugün Yaptığı Açıklamada Büytün Üyeleri Seçime Davet Ederken Şunları İfad Etti.   Düzce Kent Konseyinin Olağan Genel Kurulu 02.09.2021 Perşembe günü saat 14.00 de Düzce Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda maske mesafe kuralları çercevesinde yapılacaktır. Kent konseyinin tüm Çalışma Grupları Üyeleri, Kadın Meclisimizin Üyeleri, Gençlik Meclisimizin Üyeleri ve "kentimiz için benimde bir fikrim var."diyen herkes davetlidir."dedi Düzce Belediyesi koordinatörlüğünde yürütülen Düzce Kent Konseyi. Av. Arb. Ali Dilber’in önderliğinde kurulan şema kapsamında yürütme kurulu, genel sekreterlik, gençlik meclisi, kadın meclisi ve çalışma grupları oluşturulmuştu.   Düzce Kent Konseyi Başkanı Av. Arb. Ali Dilber, Düzce Gençlik Meclisi Başkanı Hasat Esat Sungur, Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür, Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, eski kadın meclisi başkanı Ulviye Dikmen, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal, Ümran Aktepe ve Metin Çolak yer aldı. Düzce Kent Konseyi’nin genel sekreterliğini ise Şenay Aydın yapıyor. Oluşturulan çalışma gruplarında, Çevre Koruma, Kentsel Tasarım ve Prestij Çalışma Grubu, Kültür, Sanat, Turizm ve Tanıtma Çalışma Grubu, Sağlıklı Yaşam, Bağımlılıkla Mücadele Çalışma Grubu, Tarım ve Hayvancılık Çalışma Grubu, Proje Çalışma Grubu, Eğitim Çalışma Grubu, Spor Çalışma Grubu, Ahilik Çalışma Grubu, Engelliler Çalışma Grubu, Çocuk Çalışma Grubu, Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Yüksek Hızlı Tren Çalışma Grubu ve İnsan Hakları Çalışma Grubu 
Düzce Kent Konseyinin Olağan Genel Kurulu 02.09.2021 Perşembe günü saat 14.00 de Düzce Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda maske mesafe kuralları çercevesinde yapılacaktır.

Düzce Kent Konseyinin Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür Bugün Yaptığı Açıklamada Büytün Üyeleri Seçime Davet Ederken Şunları İfad Etti.

 

Düzce Kent Konseyinin Olağan Genel Kurulu 02.09.2021 Perşembe günü saat 14.00 de Düzce Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda maske mesafe kuralları çercevesinde yapılacaktır.

Kent konseyinin tüm Çalışma Grupları Üyeleri, Kadın Meclisimizin Üyeleri, Gençlik Meclisimizin Üyeleri ve "kentimiz için benimde bir fikrim var."diyen herkes davetlidir."dedi

Düzce Belediyesi koordinatörlüğünde yürütülen Düzce Kent Konseyi. Av. Arb. Ali Dilber’in önderliğinde kurulan şema kapsamında yürütme kurulu, genel sekreterlik, gençlik meclisi, kadın meclisi ve çalışma grupları oluşturulmuştu.

  Düzce Kent Konseyi Başkanı Av. Arb. Ali Dilber, Düzce Gençlik Meclisi Başkanı Hasat Esat Sungur, Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür, Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, eski kadın meclisi başkanı Ulviye Dikmen, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal, Ümran Aktepe ve Metin Çolak yer aldı. Düzce Kent Konseyi’nin genel sekreterliğini ise Şenay Aydın yapıyor.

Oluşturulan çalışma gruplarında, Çevre Koruma, Kentsel Tasarım ve Prestij Çalışma Grubu, Kültür, Sanat, Turizm ve Tanıtma Çalışma Grubu, Sağlıklı Yaşam, Bağımlılıkla Mücadele Çalışma Grubu, Tarım ve Hayvancılık Çalışma Grubu, Proje Çalışma Grubu, Eğitim Çalışma Grubu, Spor Çalışma Grubu, Ahilik Çalışma Grubu, Engelliler Çalışma Grubu, Çocuk Çalışma Grubu, Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Yüksek Hızlı Tren Çalışma Grubu ve İnsan Hakları Çalışma Grubu 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.