Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 24.11.2021 - 11:25, Güncelleme: 24.11.2021 - 11:25

Akçakoca'da yap işlet devret modeli büfe inşa edilecek

 

Akçakoca'da yap işlet devret modeli büfe inşa edilecek

Akçakoca Belediyesi'ne ait arsada yap işlet devret modeli ile büfe yapılması ihale edilecektir
Akçakoca Belediyesi'ne ait arsada yap işlet devret modeli ile büfe yapılması ihale edilecektir 1-) İlçemiz Osmaniye Mahallesi Kumluk Sokak adresinde, tapunun 64 ada 1 numaralı parselde kayıtlı alanda, Yap-İşlet-Devret Modeli ile Büfe yapımı için gerekli Belediyemizce hazırlanan tüm uygulama projelerini belediye ile diğer kurumların tasdikinden sonra İnşaat Ruhsatı alınması inşaatın proje ve şartnamelere uygun olarak bitirilmesi, işletmeye açılması ve tüm masrafların yüklenici firma tarafından karşılanmak kaydıyla yapımı ve 3 (üç) yıl süre ile işletilmesi (intifa) hakkının verilmesi ve işletme süresi sonunda tesislerin idareye şartsız, borçsuz ve bedelsiz devredilmesi işi 2886 Sayılı D.İ.K.’nun  35/a maddesine göre Kapalı Teklif Usulü artırma ile ihale edilecektir. 2-) İşin ihalesi 09 Aralık 2021 Perşembe günü saat 10.00’da Akçakoca Belediye Başkanlığı Encümen salonunda ve Encümen Huzurunda Kapalı Teklif Usulü artırma ile yapılacaktır. İşin Adı Ada/Parsel Bağ.Bölüm No M² İnşaat Maliyet Bedeli TL (Kdv Hariç) Aylık İntifa Hakkı Bedeli TL (Kdv Hariç) Yıllık İntifa Hakkı Bedeli TL (Kdv Hariç) Toplam Tutar TL (Kdv Hariç) %3 Geçici Teminat TL Ahşap Büfe 64 Ada       1 Parsel 6,00 m² (3,00x2,00) 22.791,88 450,00 5.400,00 28.191,88 845,75 3-) İhale şartnamesi Akçakoca Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde ücretsiz görülebilir veya Belediyemiz Tahsilat servisine ihale şartname bedeli olan 200,00 TL (İkiyüzTürkLirası) yatırılarak Destek Hizmetleri Müdürlüğünden alabilir. 4-) İhaleye katılacak gerçek veya tüzel kişi ve kişilerde aşağıdaki şartlar aranır; a) Türkiye’de tebligat için adres beyanı vermesi (Kanuni ikametgâh belgesi) (2021 yılı) b)  İhale bedelinin %3 oranında ihale geçici teminatın yatırılmış veya teminat yerine geçebilecek 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunlarının 26. Maddesinde belirtilen;       b-1)  Tedavüldeki Türk Parası,       b-2) Maliye Bakanlığınca belirtilecek bankaların verecekleri süresiz teminat mektupları c) İhaleye katılacak istekli Belediyeden alacağı mimari projeyi ve keşiflerin her bir sayfasını imzalayarak taahhüt edeceklerdir. d) Tüzel kişilerin noter tasdikli imza sirkülerini verilmesi e) İstekliler adına vekâleten iştirak edilmesi halinde istekli adına teklifte bulunacak kimselerin noter tasdikli vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri, f) Tüzel kişiler Ticaret ve Sanayi Odasından ya da Esnaf ve Sanatkârlar Odasından alacakları oda kayıt belgesinin aslını veya noter tasdikli imza suretini vermesi, (2021 yılında alınmış) g) Gerçek kişiler nüfus cüzdan örneği, h) Belediye Borcu Yoktur Yazısı (Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden)
Akçakoca Belediyesi'ne ait arsada yap işlet devret modeli ile büfe yapılması ihale edilecektir

Akçakoca Belediyesi'ne ait arsada yap işlet devret modeli ile büfe yapılması ihale edilecektir

1-) İlçemiz Osmaniye Mahallesi Kumluk Sokak adresinde, tapunun 64 ada 1 numaralı parselde kayıtlı alanda, Yap-İşlet-Devret Modeli ile Büfe yapımı için gerekli Belediyemizce hazırlanan tüm uygulama projelerini belediye ile diğer kurumların tasdikinden sonra İnşaat Ruhsatı alınması inşaatın proje ve şartnamelere uygun olarak bitirilmesi, işletmeye açılması ve tüm masrafların yüklenici firma tarafından karşılanmak kaydıyla yapımı ve 3 (üç) yıl süre ile işletilmesi (intifa) hakkının verilmesi ve işletme süresi sonunda tesislerin idareye şartsız, borçsuz ve bedelsiz devredilmesi işi 2886 Sayılı D.İ.K.’nun  35/a maddesine göre Kapalı Teklif Usulü artırma ile ihale edilecektir.
2-) İşin ihalesi 09 Aralık 2021 Perşembe günü saat 10.00’da Akçakoca Belediye Başkanlığı Encümen salonunda ve Encümen Huzurunda Kapalı Teklif Usulü artırma ile yapılacaktır.

İşin Adı Ada/Parsel Bağ.Bölüm No İnşaat Maliyet Bedeli TL
(Kdv Hariç)
Aylık İntifa Hakkı Bedeli TL (Kdv Hariç) Yıllık İntifa Hakkı Bedeli TL
(Kdv Hariç)
Toplam Tutar TL
(Kdv Hariç)
%3 Geçici Teminat TL
Ahşap Büfe 64 Ada       1 Parsel 6,00 m²
(3,00x2,00)
22.791,88 450,00 5.400,00 28.191,88 845,75


3-) İhale şartnamesi Akçakoca Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde ücretsiz görülebilir veya Belediyemiz Tahsilat servisine ihale şartname bedeli olan 200,00 TL (İkiyüzTürkLirası) yatırılarak Destek Hizmetleri Müdürlüğünden alabilir.
4-) İhaleye katılacak gerçek veya tüzel kişi ve kişilerde aşağıdaki şartlar aranır;
a) Türkiye’de tebligat için adres beyanı vermesi (Kanuni ikametgâh belgesi) (2021 yılı)
b)  İhale bedelinin %3 oranında ihale geçici teminatın yatırılmış veya teminat yerine geçebilecek 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunlarının 26. Maddesinde belirtilen;
      b-1)  Tedavüldeki Türk Parası,
      b-2) Maliye Bakanlığınca belirtilecek bankaların verecekleri süresiz teminat mektupları
c) İhaleye katılacak istekli Belediyeden alacağı mimari projeyi ve keşiflerin her bir sayfasını imzalayarak taahhüt edeceklerdir.
d) Tüzel kişilerin noter tasdikli imza sirkülerini verilmesi
e) İstekliler adına vekâleten iştirak edilmesi halinde istekli adına teklifte bulunacak kimselerin noter tasdikli vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri,
f) Tüzel kişiler Ticaret ve Sanayi Odasından ya da Esnaf ve Sanatkârlar Odasından alacakları oda kayıt belgesinin aslını veya noter tasdikli imza suretini vermesi, (2021 yılında alınmış)
g) Gerçek kişiler nüfus cüzdan örneği,
h) Belediye Borcu Yoktur Yazısı (Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.