Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 13.10.2021 - 16:40, Güncelleme: 13.10.2021 - 16:40

3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

 

3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

3.Lig 2.Grupta Maçlar Tamamlandı,İşte Maç Sonuçları,Puan Durumu,Pazar Günü Oynanacak Maç Programı
3.Lig 2.Grupta Maçlar Tamamlandı,İşte Maç Sonuçları,Puan Durumu,Pazar Günü Oynanacak Maç Programı 12/10/2021 14:00 Alemdağ Stadyumu Beyoğlu Yeniçarşıspor 0 - 0 Redoks Darıca Gençlerbirliği 13/10/2021 14:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 3 - 0 Bitexen Düzcespor 13/10/2021 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 2 - 0 Gema Polimer Şile Yıldızspor 13/10/2021 14:00 Alanya Milli Egemenlik Stadı Başkent Üni Alanya Kestelspor 1 - 2 Yomraspor 13/10/2021 14:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 1 - 3 Altındağspor 13/10/2021 14:00 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor 0 - 0 Çarşambaspor 13/10/2021 14:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa 0 - 1 İskenderunspor AŞ 13/10/2021 14:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Hacettepe 1 - 1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 13/10/2021 14:00 Osmanlı Stadı Iğdır FK 1 - 1 52 Orduspor FK   7.Hafta Sonunda Puan Durumu 1.   Kuşadasıspor 7 4 2 1 13 5 8 14 2.   52 Orduspor FK 7 3 4 0 10 7 3 13 3.   İskenderunspor AŞ 7 3 3 1 13 8 5 12 4.   Yomraspor 7 3 3 1 13 10 3 12 5.   Malatya Yeşilyurt Belediyespor 7 3 3 1 9 7 2 12 6.   Beyoğlu Yeniçarşıspor 7 2 5 0 6 4 2 11 7.   Bitexen Düzcespor 6 3 1 2 8 7 1 10 8.   68 Aksaray Belediyespor 7 3 1 3 8 8 0 10 9.   Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 6 2 3 1 9 6 3 9 10.   Iğdır FK 6 2 3 1 11 10 1 9 11.   Altındağspor 7 2 3 2 8 8 0 9 12.   Gema Polimer Şile Yıldızspor 6 3 0 3 5 5 0 9 13.   Bayrampaşa 6 1 4 1 4 4 0 7 14.   Hacettepe 7 1 3 3 6 7 -1 6 15.   Başkent Üni Alanya Kestelspor 7 1 3 3 8 10 -2 6 16.   Çarşambaspor 7 1 2 4 4 9 -5 5 17.   Redoks Darıca Gençlerbirliği 6 0 3 3 6 9 -3 3 18.   Siirt İl Özel İdare 6 0 3 3 6 12 -6 3 19.   Kızılcabölükspor 7 0 3 4 6 17 -11 3 Pazar Günü Oynanacak Maç Programı   17/10/2021 14:00 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK   -   Bayrampaşa 17/10/2021 14:00 Darıca İlçe Stadı Redoks Darıca Gençlerbirliği   -   Kuşadasıspor 17/10/2021 14:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Bitexen Düzcespor   -   Hacettepe 17/10/2021 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Başkent Üni Alanya Kestelspor 17/10/2021 14:00 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   Kızılcabölükspor 17/10/2021 14:00 Şile İlçe Stadı Gema Polimer Şile Yıldızspor   -   68 Aksaray Belediyespor 17/10/2021 14:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderunspor AŞ   -   Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 17/10/2021 14:00   Altındağspor   -   Iğdır FK 17/10/2021 14:00 Yomra İlçe Stadı Yomraspor   -   Siirt İl Özel İdare    
3.Lig 2.Grupta Maçlar Tamamlandı,İşte Maç Sonuçları,Puan Durumu,Pazar Günü Oynanacak Maç Programı

3.Lig 2.Grupta Maçlar Tamamlandı,İşte Maç Sonuçları,Puan Durumu,Pazar Günü Oynanacak Maç Programı

12/10/2021

14:00

Alemdağ Stadyumu

Beyoğlu Yeniçarşıspor

0 - 0

Redoks Darıca Gençlerbirliği

13/10/2021

14:00

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

3 - 0

Bitexen Düzcespor

13/10/2021

14:00

Kuşadası Özer Türk Stadı

Kuşadasıspor

2 - 0

Gema Polimer Şile Yıldızspor

13/10/2021

14:00

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Başkent Üni Alanya Kestelspor

1 - 2

Yomraspor

13/10/2021

14:00

Siirt Atatürk Stadı

Siirt İl Özel İdare

1 - 3

Altındağspor

13/10/2021

14:00

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

0 - 0

Çarşambaspor

13/10/2021

14:00

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

Bayrampaşa

0 - 1

İskenderunspor AŞ

13/10/2021

14:00

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Hacettepe

1 - 1

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

13/10/2021

14:00

Osmanlı Stadı

Iğdır FK

1 - 1

52 Orduspor FK

  7.Hafta Sonunda Puan Durumu

1.

 

Kuşadasıspor

7

4

2

1

13

5

8

14

2.

 

52 Orduspor FK

7

3

4

0

10

7

3

13

3.

 

İskenderunspor AŞ

7

3

3

1

13

8

5

12

4.

 

Yomraspor

7

3

3

1

13

10

3

12

5.

 

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

7

3

3

1

9

7

2

12

6.

 

Beyoğlu Yeniçarşıspor

7

2

5

0

6

4

2

11

7.

 

Bitexen Düzcespor

6

3

1

2

8

7

1

10

8.

 

68 Aksaray Belediyespor

7

3

1

3

8

8

0

10

9.

 

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

6

2

3

1

9

6

3

9

10.

 

Iğdır FK

6

2

3

1

11

10

1

9

11.

 

Altındağspor

7

2

3

2

8

8

0

9

12.

 

Gema Polimer Şile Yıldızspor

6

3

0

3

5

5

0

9

13.

 

Bayrampaşa

6

1

4

1

4

4

0

7

14.

 

Hacettepe

7

1

3

3

6

7

-1

6

15.

 

Başkent Üni Alanya Kestelspor

7

1

3

3

8

10

-2

6

16.

 

Çarşambaspor

7

1

2

4

4

9

-5

5

17.

 

Redoks Darıca Gençlerbirliği

6

0

3

3

6

9

-3

3

18.

 

Siirt İl Özel İdare

6

0

3

3

6

12

-6

3

19.

 

Kızılcabölükspor

7

0

3

4

6

17

-11

3

Pazar Günü Oynanacak Maç Programı

 

17/10/2021

14:00

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

  -  

Bayrampaşa

17/10/2021

14:00

Darıca İlçe Stadı

Redoks Darıca Gençlerbirliği

  -  

Kuşadasıspor

17/10/2021

14:00

Düzce 18 Temmuz Stadı

Bitexen Düzcespor

  -  

Hacettepe

17/10/2021

14:00

Çarşamba İlçe Stadı

Çarşambaspor

  -  

Başkent Üni Alanya Kestelspor

17/10/2021

14:00

Yeşiltepe Spor Kompleksi

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

  -  

Kızılcabölükspor

17/10/2021

14:00

Şile İlçe Stadı

Gema Polimer Şile Yıldızspor

  -  

68 Aksaray Belediyespor

17/10/2021

14:00

İskenderun 5 Temmuz Stadı

İskenderunspor AŞ

  -  

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

17/10/2021

14:00

 

Altındağspor

  -  

Iğdır FK

17/10/2021

14:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

  -  

Siirt İl Özel İdare

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.