Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 25.09.2021 - 19:39, Güncelleme: 25.09.2021 - 19:39

3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

 

3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

3.Lig 4.Hafta Maç Sonuçları,4.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu
3.Lig 4.Hafta Maç Sonuçları 25/09/2021 15:00 Çubuk İlçe Stadı Altındağspor 2 - 0 Hacettepe 25/09/2021 15:00 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1 - 1 Beyoğlu Yeniçarşıspor 25/09/2021 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK 2 - 1 Kızılcabölükspor 25/09/2021 15:00 Yomra İlçe Stadı Yomraspor 2 - 0 68 Aksaray Belediyespor 25/09/2021 15:00 Doğukent Sahası Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 4 - 2 Siirt İl Özel İdare 25/09/2021 15:30 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 1 - 3 Kuşadasıspor 25/09/2021 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 3 - 2 Redoks Darıca Gençlerbirliği 25/09/2021 15:30 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun FK 3 - 3 Başkent Üni Alanya Kestelspor 25/09/2021 16:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa 1 - 1 Iğdır FK 4.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu 1. Kuşadasıspor 4 3 1 0 10 2 8 10 2. 52 Orduspor FK 4 3 1 0 7 4 3 10 3. Iğdır FK 3 2 1 0 7 3 4 7 4. Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 4 2 1 1 7 4 3 7 5. Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4 2 1 1 4 4 0 7 6. Düzcespor 3 2 0 1 6 4 2 6 7. Gema Polimer Şile Yıldızspor 3 2 0 1 3 1 2 6 8. Bayrampaşa 4 1 3 0 4 3 1 6 9. Beyoğlu Yeniçarşıspor 4 1 3 0 4 3 1 6 10. İskenderun FK 4 1 2 1 8 7 1 5 11. Yomraspor 4 1 2 1 5 6 -1 5 12. Hacettepe 4 1 1 2 4 4 0 4 13. Başkent Üni Alanya Kestelspor 4 1 1 2 5 6 -1 4 14. 68 Aksaray Belediyespor 4 1 1 2 3 5 -2 4 15. Altındağspor 4 1 1 2 3 5 -2 4 16. Redoks Darıca Gençlerbirliği 4 0 2 2 6 8 -2 2 17. Siirt İl Özel İdare 3 0 1 2 5 9 -4 1 18. Çarşambaspor 4 0 1 3 3 8 -5 1 19. Kızılcabölükspor 4 0 1 3 2 10 -8 1   Gelecek Haftaki Maç Programı 03/10/2021 14:30 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   İskenderun FK 03/10/2021 14:30   Iğdır FK   -   Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 03/10/2021 15:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Hacettepe   -   Yomraspor 03/10/2021 15:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor   -   Çarşambaspor 03/10/2021 15:00 Alanya Milli Egemenlik Stadı Başkent Üni Alanya Kestelspor   -   52 Orduspor FK 03/10/2021 15:30 Darıca İlçe Stadı Redoks Darıca Gençlerbirliği   -   Gema Polimer Şile Yıldızspor 03/10/2021 15:30 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor   -   Altındağspor 03/10/2021 15:30 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Malatya Yeşilyurt Belediyespor 04/10/2021 15:30   Beyoğlu Yeniçarşıspor   -   Düzcespor    
3.Lig 4.Hafta Maç Sonuçları,4.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu

3.Lig 4.Hafta Maç Sonuçları

25/09/2021

15:00

Çubuk İlçe Stadı

Altındağspor

2 - 0

Hacettepe

25/09/2021

15:00

Yeşiltepe Spor Kompleksi

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

1 - 1

Beyoğlu Yeniçarşıspor

25/09/2021

15:00

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

2 - 1

Kızılcabölükspor

25/09/2021

15:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

2 - 0

68 Aksaray Belediyespor

25/09/2021

15:00

Doğukent Sahası

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

4 - 2

Siirt İl Özel İdare

25/09/2021

15:30

Çarşamba İlçe Stadı

Çarşambaspor

1 - 3

Kuşadasıspor

25/09/2021

15:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

3 - 2

Redoks Darıca Gençlerbirliği

25/09/2021

15:30

İskenderun 5 Temmuz Stadı

İskenderun FK

3 - 3

Başkent Üni Alanya Kestelspor

25/09/2021

16:00

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

Bayrampaşa

1 - 1

Iğdır FK

4.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

1.

Kuşadasıspor

4

3

1

0

10

2

8

10

2.

52 Orduspor FK

4

3

1

0

7

4

3

10

3.

Iğdır FK

3

2

1

0

7

3

4

7

4.

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

4

2

1

1

7

4

3

7

5.

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

4

2

1

1

4

4

0

7

6.

Düzcespor

3

2

0

1

6

4

2

6

7.

Gema Polimer Şile Yıldızspor

3

2

0

1

3

1

2

6

8.

Bayrampaşa

4

1

3

0

4

3

1

6

9.

Beyoğlu Yeniçarşıspor

4

1

3

0

4

3

1

6

10.

İskenderun FK

4

1

2

1

8

7

1

5

11.

Yomraspor

4

1

2

1

5

6

-1

5

12.

Hacettepe

4

1

1

2

4

4

0

4

13.

Başkent Üni Alanya Kestelspor

4

1

1

2

5

6

-1

4

14.

68 Aksaray Belediyespor

4

1

1

2

3

5

-2

4

15.

Altındağspor

4

1

1

2

3

5

-2

4

16.

Redoks Darıca Gençlerbirliği

4

0

2

2

6

8

-2

2

17.

Siirt İl Özel İdare

3

0

1

2

5

9

-4

1

18.

Çarşambaspor

4

0

1

3

3

8

-5

1

19.

Kızılcabölükspor

4

0

1

3

2

10

-8

1

 

Gelecek Haftaki Maç Programı

03/10/2021

14:30

Siirt Atatürk Stadı

Siirt İl Özel İdare

  -  

İskenderun FK

03/10/2021

14:30

 

Iğdır FK

  -  

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

03/10/2021

15:00

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Hacettepe

  -  

Yomraspor

03/10/2021

15:00

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

  -  

Çarşambaspor

03/10/2021

15:00

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Başkent Üni Alanya Kestelspor

  -  

52 Orduspor FK

03/10/2021

15:30

Darıca İlçe Stadı

Redoks Darıca Gençlerbirliği

  -  

Gema Polimer Şile Yıldızspor

03/10/2021

15:30

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

  -  

Altındağspor

03/10/2021

15:30

Kuşadası Özer Türk Stadı

Kuşadasıspor

  -  

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

04/10/2021

15:30

 

Beyoğlu Yeniçarşıspor

  -  

Düzcespor

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.