Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 19.09.2021 - 18:49, Güncelleme: 19.09.2021 - 18:49

3.LİG 2GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

 

3.LİG 2GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

3.Lig 2.Grupta 3.Hafta Maçları Tamamlandı.İşte Haftanın Sonuçları Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı
3.Hafta Maç Sonuçları 18/09/2021 Alemdağ Stadyumu Beyoğlu Yeniçarşıspor 1 - 0 Çarşambaspor 19/09/2021 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 1 - 1 Bayrampaşa 19/09/2021 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 1 - 0 Altındağspor 19/09/2021 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Hacettepe 1 - 2 52 Orduspor FK 19/09/2021 Alanya Milli Egemenlik Stadı Başkent Üni Alanya Kestelspor 2 - 0 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 19/09/2021 Şile İlçe Stadı Gema Polimer Şile Yıldızspor 1 - 0 Düzcespor 19/09/2021 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 3 - 0 Yomraspor 19/09/2021 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor 0 - 4 İskenderun FK 19/09/2021 Darıca İlçe Stadı Redoks Darıca Gençlerbirliği 0 - 1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor   3.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu 1. Kuşadasıspor 3 2 1 0 7 1 6 7 2. 52 Orduspor FK 3 2 1 0 5 3 2 7 3. 76 Iğdır Belediyespor 2 2 0 0 6 2 4 6 4. Gema Polimer Şile Yıldızspor 3 2 0 1 3 1 2 6 5. Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3 2 0 1 3 3 0 6 6. Bayrampaşa 3 1 2 0 3 2 1 5 7. Beyoğlu Yeniçarşıspor 3 1 2 0 3 2 1 5 8. Hacettepe 3 1 1 1 4 2 2 4 9. İskenderun FK 3 1 1 1 5 4 1 4 10. Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 3 1 1 1 3 2 1 4 11. 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 3 3 0 4 12. Düzcespor 2 1 0 1 3 2 1 3 13. Başkent Üni Alanya Kestelspor 3 1 0 2 2 3 -1 3 14. Redoks Darıca Gençlerbirliği 3 0 2 1 4 5 -1 2 15. Yomraspor 3 0 2 1 3 6 -3 2 16. Siirt İl Özel İdare 2 0 1 1 3 5 -2 1 17. Çarşambaspor 3 0 1 2 2 5 -3 1 18. Altındağspor 3 0 1 2 1 5 -4 1 19. Kızılcabölükspor 3 0 1 2 1 8 -7 1         Gelecek Haftaki Maç Programı 25/09/2021 15:00   Altındağspor   -   Hacettepe 25/09/2021 15:00 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   Beyoğlu Yeniçarşıspor 25/09/2021 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK   -   Kızılcabölükspor 25/09/2021 15:00 Yomra İlçe Stadı Yomraspor   -   68 Aksaray Belediyespor 25/09/2021 15:00 Doğukent Sahası Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK   -   Siirt İl Özel İdare 25/09/2021 15:30 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Kuşadasıspor 25/09/2021 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor   -   Redoks Darıca Gençlerbirliği 25/09/2021 15:30 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun FK   -   Başkent Üni Alanya Kestelspor 25/09/2021 16:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa   -   76 Iğdır Belediyespor  
3.Lig 2.Grupta 3.Hafta Maçları Tamamlandı.İşte Haftanın Sonuçları Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı

3.Hafta Maç Sonuçları

18/09/2021

Alemdağ Stadyumu

Beyoğlu Yeniçarşıspor

1 - 0

Çarşambaspor

19/09/2021

Siirt Atatürk Stadı

Siirt İl Özel İdare

1 - 1

Bayrampaşa

19/09/2021

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

1 - 0

Altındağspor

19/09/2021

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Hacettepe

1 - 2

52 Orduspor FK

19/09/2021

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Başkent Üni Alanya Kestelspor

2 - 0

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

19/09/2021

Şile İlçe Stadı

Gema Polimer Şile Yıldızspor

1 - 0

Düzcespor

19/09/2021

Kuşadası Özer Türk Stadı

Kuşadasıspor

3 - 0

Yomraspor

19/09/2021

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

0 - 4

İskenderun FK

19/09/2021

Darıca İlçe Stadı

Redoks Darıca Gençlerbirliği

0 - 1

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

 

3.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

1.

Kuşadasıspor

3

2

1

0

7

1

6

7

2.

52 Orduspor FK

3

2

1

0

5

3

2

7

3.

76 Iğdır Belediyespor

2

2

0

0

6

2

4

6

4.

Gema Polimer Şile Yıldızspor

3

2

0

1

3

1

2

6

5.

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

3

2

0

1

3

3

0

6

6.

Bayrampaşa

3

1

2

0

3

2

1

5

7.

Beyoğlu Yeniçarşıspor

3

1

2

0

3

2

1

5

8.

Hacettepe

3

1

1

1

4

2

2

4

9.

İskenderun FK

3

1

1

1

5

4

1

4

10.

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

3

1

1

1

3

2

1

4

11.

68 Aksaray Belediyespor

3

1

1

1

3

3

0

4

12.

Düzcespor

2

1

0

1

3

2

1

3

13.

Başkent Üni Alanya Kestelspor

3

1

0

2

2

3

-1

3

14.

Redoks Darıca Gençlerbirliği

3

0

2

1

4

5

-1

2

15.

Yomraspor

3

0

2

1

3

6

-3

2

16.

Siirt İl Özel İdare

2

0

1

1

3

5

-2

1

17.

Çarşambaspor

3

0

1

2

2

5

-3

1

18.

Altındağspor

3

0

1

2

1

5

-4

1

19.

Kızılcabölükspor

3

0

1

2

1

8

-7

1

 

 

 

 

Gelecek Haftaki Maç Programı

25/09/2021

15:00

 

Altındağspor

  -  

Hacettepe

25/09/2021

15:00

Yeşiltepe Spor Kompleksi

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

  -  

Beyoğlu Yeniçarşıspor

25/09/2021

15:00

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

  -  

Kızılcabölükspor

25/09/2021

15:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

  -  

68 Aksaray Belediyespor

25/09/2021

15:00

Doğukent Sahası

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

  -  

Siirt İl Özel İdare

25/09/2021

15:30

Çarşamba İlçe Stadı

Çarşambaspor

  -  

Kuşadasıspor

25/09/2021

15:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

  -  

Redoks Darıca Gençlerbirliği

25/09/2021

15:30

İskenderun 5 Temmuz Stadı

İskenderun FK

  -  

Başkent Üni Alanya Kestelspor

25/09/2021

16:00

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

Bayrampaşa

  -  

76 Iğdır Belediyespor

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.