U-14 BAYAN BASKETÇİLERİMİZ BU KEZ YENİLDİ
U-14 BAYAN BASKETÇİLERİMİZ BU KEZ YENİLDİ
U14 Kız Basketbol takımımız grubundaki 2.maçında Beşiktaş'a 68-63 mağlup oldu.
U14 Kız Basketbol takımımız grubundaki 2.maçında Beşiktaş'a 68-63 mağlup oldu.
Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U14 Erkekler ve Kızlar Türkiye Şampiyonaları Antalya ve Kocaeli’nde yapılıyor.
Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 sezonu erkeklerde Antalya ve kızlarda da Kocaeli illerinde organize ediliyor.
Düzce belediyespor Bayan Basketbol Takımı Kocaeli İlinde A-Grbunda Mücadele Ediyor.Temsilcimiz Beşiktaş,Fenerbahçe,Çukurova Doğuş,ile mücadele ediyor
U14 Kız Basketbol takımımız Fenerbahçeyi 80-54 farklı yenerek turnuvaya galibiyetle başladı.
Temsilcimiz 23-04-2019 Salı günü saat 12.00 de Başiskele spor salonunda Beşiktaş ile oynadığı maçı 68-63 kaybetti. U14 Kız Basketbol takımımız Fenerbahçeyi 80-54 farklı yenerek turnuvaya galibiyetle başlamıştı
U14 Kız Basketbol takımımız grubundaki 2.maçında Beşiktaş'a 68-63 mağlup oldu.
Başa baş giden maçın 1.çeyreğini 13-10 ,2.çeyreğini 29-25 ve 3.çeyreğini de 46-41 önde bitiren takımımız son 1 dakikaya 63-62 önde girmesine rağmen üst üste yediği 2 üçlükle şanssız bir şekilde maçı kaybetti.
Beşiktaş'ı galibiyetlerinden dolayı tebrik ediyoruz.
Ekibimizin kaptanı Rümeysa Gülbahar 'ın 27 sayı ,14 ribaund,4 asistlik muhteşem performansı galibiyete yetmedi.
Grubumuzun diğer maçında da Fenerbahçe Çukurova'yı 77-63 mağlup edince grupta tüm takımların birer mağlubiyeti oldu.Durum böyle olunca takımımız mağlup olmasına rağmen liderliğini sürdürdü.
Takımımızda dün 36 sayı bugünde 12 sayı üreten Senanur Demir turnuvada sayı liderliğini sürdürüyor.
Takımımız yarın saat 16.00'da Çukurova ile grubunun son maçını oynayacak.
Gruplarında son sırayı alan takımlar elenirken ,birinci olanlar final grubuna yükselecek..Ayrıca gruplarında ikinci olan takımlar diğer grubun üçüncüleri ile final grubuna yükselme maçı oynayacak.
Temsilcimiz çok kuvvetli bir gruba düştü.İşte Gruplar ve Maçların Programı
U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 22-28/NİSAN/2019 / KOCAELİ |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
1 |
Düzce Belediye |
1 |
İstanbul Üni. |
1 |
K.Kazan BLD. |
1 |
İnanç Spor |
2 |
Fenerbahçe |
2 |
Çankaya Üni. |
2 |
Emlak Konut Sp |
2 |
Rönesans Spor |
3 |
Çukurova Doğuş |
3 |
Nesibe Aydın |
3 |
Galatasaray |
3 |
Albatros Spor |
4 |
Beşiktaş |
4 |
Toroslar BLD. |
4 |
Canik Belediye |
4 |
Ülkü Spor |
22 NİSAN PAZARTESİ |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
1 |
A |
12:00 |
Düzce Belediye - Fenerbahçe |
80-54 |
2 |
A |
14:00 |
Çukurova Doğuş - Beşiktaş |
- |
3 |
C |
16:00 |
Kahramankazan Belediye - Emlak Konut Spor |
- |
4 |
C |
18:00 |
Galatasaray - Canik Belediye |
- |
Başiskele Spor Salonu |
||||
5 |
B |
12:00 |
İstanbul Üniversitesi - Çankaya Üniversitesi |
- |
6 |
B |
14:00 |
Nesibe Aydın - Toroslar Belediye |
- |
7 |
D |
16:00 |
İnanç Spor - Rönesans Spor |
- |
8 |
D |
18:00 |
Karşıyaka Albatros Spor - Ülkü Spor |
- |
23 NİSAN SALI |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
9 |
D |
12:00 |
Ülkü Spor - İnanç Spor |
- |
10 |
D |
14:00 |
Rönesans Spor - Karşıyaka Albatros Spor |
- |
11 |
B |
16:00 |
Toroslar Belediye - İstanbul Üniversitesi |
- |
12 |
B |
18:00 |
Çankaya Üniversitesi - Nesibe Aydın |
- |
Başiskele Spor Salonu |
||||
13 |
A |
12:00 |
Beşiktaş - Düzce Belediye |
68-63 |
14 |
A |
14:00 |
Fenerbahçe - Çukurova Doğuş |
- |
15 |
C |
16:00 |
Canik Belediye - Kahramankazan Belediye |
- |
16 |
C |
18:00 |
Emlak Konut Spor - Galatasaray |
- |
24 NİSAN ÇARŞAMBA |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
17 |
C |
12:00 |
Kahramankazan Belediye - Galatasaray |
- |
18 |
C |
14:00 |
Canik Belediye - Emlak Konut Spor |
- |
19 |
A |
16:00 |
Düzce Belediye - Çukurova Doğuş |
- |
20 |
A |
18:00 |
Beşiktaş - Fenerbahçe |
- |
Başiskele Spor Salonu |
||||
21 |
D |
12:00 |
İnanç Spor - Karşıyaka Albatros Spor |
- |
22 |
D |
14:00 |
Ülkü Spor - Rönesans Spor |
- |
23 |
B |
16:00 |
İstanbul Üniversitesi - Nesibe Aydın |
- |
24 |
B |
18:00 |
Toroslar Belediye - Çankaya Üniversitesi |
- |
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
A1 |
* |
B1 |
* |
C1 |
* |
D1 |
* |
A2 |
* |
B2 |
* |
C2 |
* |
D2 |
* |
A3 |
* |
B3 |
* |
C3 |
* |
D3 |
* |
A4 |
* |
B4 |
* |
C4 |
* |
D4 |
* |
2. TUR MAÇLARI |
||||
25 NİSAN PERŞEMBE |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
25 |
2.Tur |
12:00 |
A2 – B3 |
- |
26 |
2.Tur |
14:00 |
B2 – A3 |
- |
27 |
2.Tur |
16:00 |
C2 – D3 |
- |
28 |
2.Tur |
18:00 |
D2 – C3 |
- |
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI |
||||
26 NİSAN CUMA |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
29 |
ÇF |
12:00 |
C1 – 25 Galibi |
- |
30 |
ÇF |
14:00 |
D1 – 26 Galibi |
- |
31 |
ÇF |
16:00 |
A1 – 27 Galibi |
- |
32 |
ÇF |
18:00 |
B1 – 28 Galibi |
- |
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI |
||||
27 NİSAN CUMARTESİ |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
33 |
* |
12:00 |
29 Mağlubu – 31 Mağlubu |
- |
34 |
* |
14:00 |
30 Mağlubu – 32 Mağlubu |
- |
35 |
YF |
16:00 |
29 Galibi – 31 Galibi |
- |
36 |
YF |
18:00 |
30 Galibi – 32 Galibi |
- |
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI |
||||
28 NİSAN PAZAR |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
37 |
7-8 |
10:00 |
33 Mağlubu – 34 Mağlubu |
7-8. lik |
38 |
5-6 |
12:00 |
33 Galibi – 34 Galibi |
5-6. lık |
39 |
3-4 |
14:00 |
35 Mağlubu – 36 Mağlubu |
3-4. lük |
40 |
Final |
16:00 |
35 Galibi – 36 Galibi |
1-2. lik |
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.