3.LİG 2.GRUPTA MAÇLAR TAMAMLANDI
3.Lig 2.Grup 1.Hafta Maç Sonuçları
04/09/2021
16:00
Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Hacettepe
0 - 0
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
04/09/2021
16:00
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Başkent Üni Alanya Kestelspor
0 - 2
76 Iğdır Belediyespor
04/09/2021
16:30
Maltepe Hasan Polat Stadı
Beyoğlu Yeniçarşıspor
1 - 1
Altındağspor
04/09/2021
16:30
Şile İlçe Stadı
Gema Polimer Şile Yıldızspor
2 - 0
Çarşambaspor
04/09/2021
16:30
Kuşadası Özer Türk Stadı
Kuşadasıspor
1 - 1
52 Orduspor FK
05/09/2021
16:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
1 - 1
İskenderun FK
05/09/2021
16:00
Düzce 18 Temmuz Stadı
Düzcespor
3 - 1
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
05/09/2021
16:30
Kızılcabölük Semt Stadı
Kızılcabölükspor
1 - 1
Bayrampaşa
05/09/2021
16:30
Darıca İlçe Stadı
Redoks Darıca Gençlerbirliği
2 - 2
Yomraspor
Puan Durumu
1.
Düzcespor
1
1
0
0
3
1
2
3
2.
76 Iğdır Belediyespor
1
1
0
0
2
0
2
3
3.
Gema Polimer Şile Yıldızspor
1
1
0
0
2
0
2
3
4.
Redoks Darıca Gençlerbirliği
1
0
1
0
2
2
0
1
5.
Yomraspor
1
0
1
0
2
2
0
1
6.
52 Orduspor FK
1
0
1
0
1
1
0
1
7.
68 Aksaray Belediyespor
1
0
1
0
1
1
0
1
8.
Altındağspor
1
0
1
0
1
1
0
1
9.
Bayrampaşa
1
0
1
0
1
1
0
1
10.
Beyoğlu Yeniçarşıspor
1
0
1
0
1
1
0
1
11.
İskenderun FK
1
0
1
0
1
1
0
1
12.
Kızılcabölükspor
1
0
1
0
1
1
0
1
13.
Kuşadasıspor
1
0
1
0
1
1
0
1
14.
Hacettepe
1
0
1
0
0
0
0
1
15.
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
1
0
1
0
0
0
0
1
16.
Siirt İl Özel İdare
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
1
0
0
1
1
3
-2
0
18.
Başkent Üni Alanya Kestelspor
1
0
0
1
0
2
-2
0
19.
Çarşambaspor
1
0
0
1
0
2
-2
0
Gelecek Haftaki Maç Programı
11/09/2021
15:30
Ordu 19 Eylül Stadı
52 Orduspor FK
-
68 Aksaray Belediyespor
12/09/2021
15:30
Yeşiltepe Spor Kompleksi
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
-
Gema Polimer Şile Yıldızspor
12/09/2021
15:30
Yomra İlçe Stadı
Yomraspor
-
Beyoğlu Yeniçarşıspor
12/09/2021
15:30
Doğukent Sahası
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
-
Kızılcabölükspor
12/09/2021
15:30
Van Atatürk Stadı T
76 Iğdır Belediyespor
-
Siirt İl Özel İdare
12/09/2021
16:00
Altındağspor
-
Kuşadasıspor
12/09/2021
16:00
İskenderun 5 Temmuz Stadı
İskenderun FK
-
Hacettepe
12/09/2021
16:00
Çarşamba İlçe Stadı
Çarşambaspor
-
Redoks Darıca Gençlerbirliği
12/09/2021
16:30
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı
Bayrampaşa
-
Başkent Üni Alanya Kestelspor