Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
SPOR Haber Girişi: 05.09.2021 - 19:25, Güncelleme: 05.09.2021 - 19:25

3.LİG 2.GRUPTA MAÇLAR TAMAMLANDI

 

3.LİG 2.GRUPTA MAÇLAR TAMAMLANDI

3.Lig 2.Grup 1.Hafta Maç Sonuçları Tamamlandı
3.Lig 2.Grup 1.Hafta Maç Sonuçları   04/09/2021 16:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Hacettepe 0 - 0 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 04/09/2021 16:00 Alanya Milli Egemenlik Stadı Başkent Üni Alanya Kestelspor 0 - 2 76 Iğdır Belediyespor 04/09/2021 16:30 Maltepe Hasan Polat Stadı Beyoğlu Yeniçarşıspor 1 - 1 Altındağspor 04/09/2021 16:30 Şile İlçe Stadı Gema Polimer Şile Yıldızspor 2 - 0 Çarşambaspor 04/09/2021 16:30 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 1 - 1 52 Orduspor FK 05/09/2021 16:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 1 - 1 İskenderun FK 05/09/2021 16:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 3 - 1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 05/09/2021 16:30 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor 1 - 1 Bayrampaşa 05/09/2021 16:30 Darıca İlçe Stadı Redoks Darıca Gençlerbirliği 2 - 2 Yomraspor   Puan Durumu 1. Düzcespor 1 1 0 0 3 1 2 3 2. 76 Iğdır Belediyespor 1 1 0 0 2 0 2 3 3. Gema Polimer Şile Yıldızspor 1 1 0 0 2 0 2 3 4. Redoks Darıca Gençlerbirliği 1 0 1 0 2 2 0 1 5. Yomraspor 1 0 1 0 2 2 0 1 6. 52 Orduspor FK 1 0 1 0 1 1 0 1 7. 68 Aksaray Belediyespor 1 0 1 0 1 1 0 1 8. Altındağspor 1 0 1 0 1 1 0 1 9. Bayrampaşa 1 0 1 0 1 1 0 1 10. Beyoğlu Yeniçarşıspor 1 0 1 0 1 1 0 1 11. İskenderun FK 1 0 1 0 1 1 0 1 12. Kızılcabölükspor 1 0 1 0 1 1 0 1 13. Kuşadasıspor 1 0 1 0 1 1 0 1 14. Hacettepe 1 0 1 0 0 0 0 1 15. Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 1 0 1 0 0 0 0 1 16. Siirt İl Özel İdare 0 0 0 0 0 0 0 0 17. Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1 0 0 1 1 3 -2 0 18. Başkent Üni Alanya Kestelspor 1 0 0 1 0 2 -2 0 19. Çarşambaspor 1 0 0 1 0 2 -2 0   Gelecek Haftaki Maç Programı 11/09/2021 15:30 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK   -   68 Aksaray Belediyespor 12/09/2021 15:30 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   Gema Polimer Şile Yıldızspor 12/09/2021 15:30 Yomra İlçe Stadı Yomraspor   -   Beyoğlu Yeniçarşıspor 12/09/2021 15:30 Doğukent Sahası Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK   -   Kızılcabölükspor 12/09/2021 15:30 Van Atatürk Stadı T 76 Iğdır Belediyespor   -   Siirt İl Özel İdare 12/09/2021 16:00   Altındağspor   -   Kuşadasıspor 12/09/2021 16:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun FK   -   Hacettepe 12/09/2021 16:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Redoks Darıca Gençlerbirliği 12/09/2021 16:30 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa   -   Başkent Üni Alanya Kestelspor    
3.Lig 2.Grup 1.Hafta Maç Sonuçları Tamamlandı

3.Lig 2.Grup 1.Hafta Maç Sonuçları

 

04/09/2021

16:00

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Hacettepe

0 - 0

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

04/09/2021

16:00

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Başkent Üni Alanya Kestelspor

0 - 2

76 Iğdır Belediyespor

04/09/2021

16:30

Maltepe Hasan Polat Stadı

Beyoğlu Yeniçarşıspor

1 - 1

Altındağspor

04/09/2021

16:30

Şile İlçe Stadı

Gema Polimer Şile Yıldızspor

2 - 0

Çarşambaspor

04/09/2021

16:30

Kuşadası Özer Türk Stadı

Kuşadasıspor

1 - 1

52 Orduspor FK

05/09/2021

16:00

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

1 - 1

İskenderun FK

05/09/2021

16:00

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

3 - 1

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

05/09/2021

16:30

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

1 - 1

Bayrampaşa

05/09/2021

16:30

Darıca İlçe Stadı

Redoks Darıca Gençlerbirliği

2 - 2

Yomraspor

 

Puan Durumu

1.

Düzcespor

1

1

0

0

3

1

2

3

2.

76 Iğdır Belediyespor

1

1

0

0

2

0

2

3

3.

Gema Polimer Şile Yıldızspor

1

1

0

0

2

0

2

3

4.

Redoks Darıca Gençlerbirliği

1

0

1

0

2

2

0

1

5.

Yomraspor

1

0

1

0

2

2

0

1

6.

52 Orduspor FK

1

0

1

0

1

1

0

1

7.

68 Aksaray Belediyespor

1

0

1

0

1

1

0

1

8.

Altındağspor

1

0

1

0

1

1

0

1

9.

Bayrampaşa

1

0

1

0

1

1

0

1

10.

Beyoğlu Yeniçarşıspor

1

0

1

0

1

1

0

1

11.

İskenderun FK

1

0

1

0

1

1

0

1

12.

Kızılcabölükspor

1

0

1

0

1

1

0

1

13.

Kuşadasıspor

1

0

1

0

1

1

0

1

14.

Hacettepe

1

0

1

0

0

0

0

1

15.

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

1

0

1

0

0

0

0

1

16.

Siirt İl Özel İdare

0

0

0

0

0

0

0

0

17.

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

1

0

0

1

1

3

-2

0

18.

Başkent Üni Alanya Kestelspor

1

0

0

1

0

2

-2

0

19.

Çarşambaspor

1

0

0

1

0

2

-2

0

 

Gelecek Haftaki Maç Programı

11/09/2021

15:30

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

  -  

68 Aksaray Belediyespor

12/09/2021

15:30

Yeşiltepe Spor Kompleksi

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

  -  

Gema Polimer Şile Yıldızspor

12/09/2021

15:30

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

  -  

Beyoğlu Yeniçarşıspor

12/09/2021

15:30

Doğukent Sahası

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

  -  

Kızılcabölükspor

12/09/2021

15:30

Van Atatürk Stadı T

76 Iğdır Belediyespor

  -  

Siirt İl Özel İdare

12/09/2021

16:00

 

Altındağspor

  -  

Kuşadasıspor

12/09/2021

16:00

İskenderun 5 Temmuz Stadı

İskenderun FK

  -  

Hacettepe

12/09/2021

16:00

Çarşamba İlçe Stadı

Çarşambaspor

  -  

Redoks Darıca Gençlerbirliği

12/09/2021

16:30

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

Bayrampaşa

  -  

Başkent Üni Alanya Kestelspor

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.