3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI
3.Lig 4.Hafta Maç Sonuçları
25/09/2021
15:00
Çubuk İlçe Stadı
Altındağspor
2 - 0
Hacettepe
25/09/2021
15:00
Yeşiltepe Spor Kompleksi
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
1 - 1
Beyoğlu Yeniçarşıspor
25/09/2021
15:00
Ordu 19 Eylül Stadı
52 Orduspor FK
2 - 1
Kızılcabölükspor
25/09/2021
15:00
Yomra İlçe Stadı
Yomraspor
2 - 0
68 Aksaray Belediyespor
25/09/2021
15:00
Doğukent Sahası
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
4 - 2
Siirt İl Özel İdare
25/09/2021
15:30
Çarşamba İlçe Stadı
Çarşambaspor
1 - 3
Kuşadasıspor
25/09/2021
15:30
Düzce 18 Temmuz Stadı
Düzcespor
3 - 2
Redoks Darıca Gençlerbirliği
25/09/2021
15:30
İskenderun 5 Temmuz Stadı
İskenderun FK
3 - 3
Başkent Üni Alanya Kestelspor
25/09/2021
16:00
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı
Bayrampaşa
1 - 1
Iğdır FK
4.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu
1.
Kuşadasıspor
4
3
1
0
10
2
8
10
2.
52 Orduspor FK
4
3
1
0
7
4
3
10
3.
Iğdır FK
3
2
1
0
7
3
4
7
4.
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
4
2
1
1
7
4
3
7
5.
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
4
2
1
1
4
4
0
7
6.
Düzcespor
3
2
0
1
6
4
2
6
7.
Gema Polimer Şile Yıldızspor
3
2
0
1
3
1
2
6
8.
Bayrampaşa
4
1
3
0
4
3
1
6
9.
Beyoğlu Yeniçarşıspor
4
1
3
0
4
3
1
6
10.
İskenderun FK
4
1
2
1
8
7
1
5
11.
Yomraspor
4
1
2
1
5
6
-1
5
12.
Hacettepe
4
1
1
2
4
4
0
4
13.
Başkent Üni Alanya Kestelspor
4
1
1
2
5
6
-1
4
14.
68 Aksaray Belediyespor
4
1
1
2
3
5
-2
4
15.
Altındağspor
4
1
1
2
3
5
-2
4
16.
Redoks Darıca Gençlerbirliği
4
0
2
2
6
8
-2
2
17.
Siirt İl Özel İdare
3
0
1
2
5
9
-4
1
18.
Çarşambaspor
4
0
1
3
3
8
-5
1
19.
Kızılcabölükspor
4
0
1
3
2
10
-8
1
Gelecek Haftaki Maç Programı
03/10/2021
14:30
Siirt Atatürk Stadı
Siirt İl Özel İdare
-
İskenderun FK
03/10/2021
14:30
Iğdır FK
-
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
03/10/2021
15:00
Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Hacettepe
-
Yomraspor
03/10/2021
15:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
-
Çarşambaspor
03/10/2021
15:00
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Başkent Üni Alanya Kestelspor
-
52 Orduspor FK
03/10/2021
15:30
Darıca İlçe Stadı
Redoks Darıca Gençlerbirliği
-
Gema Polimer Şile Yıldızspor
03/10/2021
15:30
Kızılcabölük Semt Stadı
Kızılcabölükspor
-
Altındağspor
03/10/2021
15:30
Kuşadası Özer Türk Stadı
Kuşadasıspor
-
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
04/10/2021
15:30
Beyoğlu Yeniçarşıspor
-
Düzcespor