2.LİG KIRMIZI GRUPTA HAFTANIN MAÇLARI TAMAMLADI
SPOR
21.04.2024 - 18:33, Güncelleme:
21.04.2024 - 18:33
2.LİG KIRMIZI GRUPTA HAFTANIN MAÇLARI TAMAMLADI
2.Lig Kırmızı Grupta Haftanın Maçları Tamamlandı.İşte Haftanın Sonuçları,Puan Durumu, Gelecek Haftaki Maç Programı
2.Lig Kırmızı Grupta Haftanın Maçları Tamamlandı
Tarih
Saat
Stadyum
Evsahibi
Sonuç
Misafir
21/04/2024
15:00
Karaman Yeni Stadyum
Karaman FK
0 - 3
GMG Kastamonuspor
21/04/2024
15:00
Derince İlçe Stadı
Belediye Derincespor
1 - 0
Somaspor
21/04/2024
15:00
Isparta Atatürk Stadı
Isparta 32 Spor
1 - 1
İnegölspor
21/04/2024
15:00
Diyarbakır Stadyumu
Amed Sportif Faaliyetler
0 - 2
Alagöz Holding Iğdır FK
21/04/2024
15:00
Etimesgut Bld Atatürk Stadı
Etimesgut Belediyespor
2 - 0
Anagold 24 Erzincanspor
21/04/2024
15:00
Kırıkhan İlçe Stadı
İskenderunspor AŞ
3 - 0
Denizlispor
21/04/2024
15:00
Uşak 1 Eylül Stadı
Uşakspor A.Ş.
0 - 4
Menemen FK
21/04/2024
15:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
0 - 0
Sarıyer
21/04/2024
15:00
Bolluca Stadı
Arnavutköy Bld Gençlikspor
2 - 0
Fethiyespor
35.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu
Takım
O
G
B
M
A
Y
Av.
P
Form
1.
Amed Sportif Faaliyetler
34
23
8
3
72
26
46
77
2.
GMG Kastamonuspor
34
22
8
4
58
24
34
74
3.
Alagöz Holding Iğdır FK
34
19
11
4
57
26
31
68
4.
Anagold 24 Erzincanspor
35
18
9
8
54
32
22
63
5.
Menemen FK
34
18
7
9
60
40
20
61
6.
İskenderunspor AŞ
34
18
5
11
61
43
18
59
7.
Isparta 32 Spor
34
17
3
14
39
43
-4
54
8.
İnegölspor
34
14
8
12
46
45
1
50
9.
Somaspor
34
13
8
13
38
40
-2
47
10.
Fethiyespor
34
10
12
12
45
45
0
42
11.
68 Aksaray Belediyespor
35
10
12
13
28
28
0
42
12.
Karaman FK
34
11
9
14
39
50
-11
42
13.
Arnavutköy Bld Gençlikspor
34
9
11
14
41
44
-3
38
14.
Etimesgut Belediyespor
34
11
5
18
24
37
-13
38
15.
Belediye Derincespor
34
9
10
15
35
35
0
37
16.
Sarıyer
34
8
11
15
38
47
-9
35
17.
Düzce Cam Düzcespor
34
8
9
17
39
61
-22
33
18.
Denizlispor
34
7
8
19
32
54
-22
29
19.
3
Uşakspor A.Ş.
34
1
2
31
13
99
-86
5
36.Hafta Maç Programı
Tarih
Saat
Stadyum
Evsahibi
Sonuç
Misafir
28/04/2024
15:00
Fethiye İlçe Stadı
Fethiyespor
-
Etimesgut Belediyespor
28/04/2024
15:00
Denizli Atatürk Stadı
Denizlispor
-
Uşakspor A.Ş.
28/04/2024
15:00
Düzce Şehir Stadyumu
Düzce Cam Düzcespor
-
68 Aksaray Belediyespor
28/04/2024
15:00
İnegöl İlçe Stadı
İnegölspor
-
Arnavutköy Bld Gençlikspor
28/04/2024
15:00
Soma Atatürk Stadı
Somaspor
-
Amed Sportif Faaliyetler
28/04/2024
15:00
Menemen İlçe Stadı
Menemen FK
-
Belediye Derincespor
28/04/2024
15:00
Yusuf Ziya Öniş Stadı
Sarıyer
-
İskenderunspor AŞ
28/04/2024
15:00
Kastamonu Gazi Stadı
GMG Kastamonuspor
-
Isparta 32 Spor
28/04/2024
15:00
Iğdır Şehir Stadı
Alagöz Holding Iğdır FK
-
Karaman FK
2.Lig Kırmızı Grupta Haftanın Maçları Tamamlandı.İşte Haftanın Sonuçları,Puan Durumu, Gelecek Haftaki Maç Programı
2.Lig Kırmızı Grupta Haftanın Maçları Tamamlandı
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/04/2024 | 15:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 0 - 3 | GMG Kastamonuspor | ||
21/04/2024 | 15:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 1 - 0 | Somaspor | ||
21/04/2024 | 15:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 1 - 1 | İnegölspor | ||
21/04/2024 | 15:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 0 - 2 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
21/04/2024 | 15:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 2 - 0 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
21/04/2024 | 15:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 0 | Denizlispor | ||
21/04/2024 | 15:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 4 | Menemen FK | ||
21/04/2024 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 0 | Sarıyer | ||
21/04/2024 | 15:00 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 2 - 0 | Fethiyespor |
35.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
|
Amed Sportif Faaliyetler | 34 | 23 | 8 | 3 | 72 | 26 | 46 | 77 | ||
|
GMG Kastamonuspor | 34 | 22 | 8 | 4 | 58 | 24 | 34 | 74 | ||
|
Alagöz Holding Iğdır FK | 34 | 19 | 11 | 4 | 57 | 26 | 31 | 68 | ||
|
Anagold 24 Erzincanspor | 35 | 18 | 9 | 8 | 54 | 32 | 22 | 63 | ||
|
Menemen FK | 34 | 18 | 7 | 9 | 60 | 40 | 20 | 61 | ||
|
İskenderunspor AŞ | 34 | 18 | 5 | 11 | 61 | 43 | 18 | 59 | ||
7. | Isparta 32 Spor | 34 | 17 | 3 | 14 | 39 | 43 | -4 | 54 | ||
8. | İnegölspor | 34 | 14 | 8 | 12 | 46 | 45 | 1 | 50 | ||
9. | Somaspor | 34 | 13 | 8 | 13 | 38 | 40 | -2 | 47 | ||
10. | Fethiyespor | 34 | 10 | 12 | 12 | 45 | 45 | 0 | 42 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 35 | 10 | 12 | 13 | 28 | 28 | 0 | 42 | ||
12. | Karaman FK | 34 | 11 | 9 | 14 | 39 | 50 | -11 | 42 | ||
13. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 34 | 9 | 11 | 14 | 41 | 44 | -3 | 38 | ||
14. | Etimesgut Belediyespor | 34 | 11 | 5 | 18 | 24 | 37 | -13 | 38 | ||
15. | Belediye Derincespor | 34 | 9 | 10 | 15 | 35 | 35 | 0 | 37 | ||
|
Sarıyer | 34 | 8 | 11 | 15 | 38 | 47 | -9 | 35 | ||
|
Düzce Cam Düzcespor | 34 | 8 | 9 | 17 | 39 | 61 | -22 | 33 | ||
|
Denizlispor | 34 | 7 | 8 | 19 | 32 | 54 | -22 | 29 | ||
|
3 | Uşakspor A.Ş. | 34 | 1 | 2 | 31 | 13 | 99 | -86 | 5 |
36.Hafta Maç Programı
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/04/2024 | 15:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | - | Etimesgut Belediyespor | ||
28/04/2024 | 15:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | - | Uşakspor A.Ş. | ||
28/04/2024 | 15:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | - | 68 Aksaray Belediyespor | ||
28/04/2024 | 15:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | - | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
28/04/2024 | 15:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | - | Amed Sportif Faaliyetler | ||
28/04/2024 | 15:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | - | Belediye Derincespor | ||
28/04/2024 | 15:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | - | İskenderunspor AŞ | ||
28/04/2024 | 15:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | - | Isparta 32 Spor | ||
28/04/2024 | 15:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | - | Karaman FK |
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.