Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 30.09.2021 - 18:55, Güncelleme: 30.09.2021 - 19:18

Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Sona Erdi.İşte Tur Atlıyanlar

 

Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Sona Erdi.İşte Tur Atlıyanlar

Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Biri Dışında Tamamlandı İşte Maç Sonuçları ve 3.Tura Yükselen Takımlar
Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Biri Dışında Tamamlandı İşte  Maç Sonuçları ve 3.Tura Yükselen Takımlar   28/09/2021 13:00 Doğukent Sahası Elazığspor 0 - 1 Arnavutköy Belediyespor 28/09/2021 14:00 Karaköprü Faruk Çelik Stadı Karbel Karaköprü Belediyespor 2 - 0 Kızılcabölükspor 28/09/2021 14:30 Nevşehir Gazi Stadı Nevşehir Belediyespor 3 - 0 Fethiyespor 28/09/2021 15:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 2 - 1 Formül Erbaaspor 28/09/2021 15:30 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor 3 - 0 Çatalcaspor 28/09/2021 18:00 Mersin Stadyumu İçel İdman Yurdu 1 - 1 1 - 1 (u) 6 - 7 (p) Bitexen Düzcespor 29/09/2021 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Çankaya FK 3 - 2 Ofspor 29/09/2021 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 0 - 0 1 - 0 (u) Kuşadasıspor 29/09/2021 14:00 Kelkit İlçe Stadı 1954 Kelkit Belediyespor 2 - 2 2 - 2 (u) 4 - 5 (p) Ceyhanspor 29/09/2021 14:00 Yomra İlçe Stadı Yomraspor 4 - 0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 29/09/2021 14:00 Hopa İlçe Stadı Artvin Hopaspor 2 - 0 Başkent Gözgözler Akademi 29/09/2021 14:00 Fatsa İlçe Stadı Fatsa Belediyespor 0 - 0 1 - 0 (u) Beyoğlu Yeniçarşıspor 29/09/2021 14:30 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 3 - 0 Bayrampaşa 29/09/2021 14:30 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 1 - 1 1 - 1 (u) 5 - 3 (p) Altındağspor 29/09/2021 14:30 Alanya Milli Egemenlik Stadı Başkent Üni Alanya Kestelspor 2 - 0 Bursa Yıldırımspor 29/09/2021 15:00 Şile İlçe Stadı Gema Polimer Şile Yıldızspor 0 - 0 0 - 0 (u) 4 - 2 (p) İskenderun FK 29/09/2021 15:00 Menemen İlçe Stadı Bergama Belediyespor 1 - 1 1 - 1 (u) 5 - 4 (p) Sancaktepe FK 29/09/2021 15:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 2 - 2 2 - 2 (u) 5 - 4 (p) Kırıkkale Büyük Anadoluspor 29/09/2021 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı T Hendekspor 1 - 3 52 Orduspor FK 29/09/2021 19:00 Esenler İlçe Stadı Esenler Erokspor 1 - 1 1 - 1 (u) 7 - 8 (p) Osmaniyespor FK 30/09/2021 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin 1969 Spor 1 - 0 Gümüşhanespor 30/09/2021 14:00 Osmanlı Stadı T Iğdır FK 0 - 0 0 - 0 (u) 4 - 3 (p) Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 30/09/2021 14:30 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Hacettepe 1 - 1 1 - 3 (u) Kahta 02 Spor 30/09/2021 15:30 Kütahya Dumlupınar Stadı Belediye Kütahyaspor 0 - 0 0 - 0 (u) 2 - 4 (p) Redoks Darıca Gençlerbirliği 30/09/2021 18:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor   -   Karşıyaka  
Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Biri Dışında Tamamlandı İşte Maç Sonuçları ve 3.Tura Yükselen Takımlar

Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Biri Dışında Tamamlandı İşte  Maç Sonuçları ve 3.Tura Yükselen Takımlar

 

28/09/2021

13:00

Doğukent Sahası

Elazığspor

0 - 1

Arnavutköy Belediyespor

28/09/2021

14:00

Karaköprü Faruk Çelik Stadı

Karbel Karaköprü Belediyespor

2 - 0

Kızılcabölükspor

28/09/2021

14:30

Nevşehir Gazi Stadı

Nevşehir Belediyespor

3 - 0

Fethiyespor

28/09/2021

15:00

Derince İlçe Stadı

Belediye Derincespor

2 - 1

Formül Erbaaspor

28/09/2021

15:30

Edirne 25 Kasım Stadı

Edirnespor

3 - 0

Çatalcaspor

28/09/2021

18:00

Mersin Stadyumu

İçel İdman Yurdu

1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 7 (p)

Bitexen Düzcespor

29/09/2021

13:00

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Çankaya FK

3 - 2

Ofspor

29/09/2021

13:00

Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı

Ağrı 1970 Spor

0 - 0
1 - 0 (u)

Kuşadasıspor

29/09/2021

14:00

Kelkit İlçe Stadı

1954 Kelkit Belediyespor

2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)

Ceyhanspor

29/09/2021

14:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

4 - 0

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

29/09/2021

14:00

Hopa İlçe Stadı

Artvin Hopaspor

2 - 0

Başkent Gözgözler Akademi

29/09/2021

14:00

Fatsa İlçe Stadı

Fatsa Belediyespor

0 - 0
1 - 0 (u)

Beyoğlu Yeniçarşıspor

29/09/2021

14:30

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

3 - 0

Bayrampaşa

29/09/2021

14:30

Çarşamba İlçe Stadı

Çarşambaspor

1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 3 (p)

Altındağspor

29/09/2021

14:30

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Başkent Üni Alanya Kestelspor

2 - 0

Bursa Yıldırımspor

29/09/2021

15:00

Şile İlçe Stadı

Gema Polimer Şile Yıldızspor

0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 2 (p)

İskenderun FK

29/09/2021

15:00

Menemen İlçe Stadı

Bergama Belediyespor

1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)

Sancaktepe FK

29/09/2021

15:00

Tepecik Şenol Güneş Stadı

Büyükçekmece Tepecikspor

2 - 2
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)

Kırıkkale Büyük Anadoluspor

29/09/2021

15:30

Düzce 18 Temmuz Stadı T

Hendekspor

1 - 3

52 Orduspor FK

29/09/2021

19:00

Esenler İlçe Stadı

Esenler Erokspor

1 - 1
1 - 1 (u)
7 - 8 (p)

Osmaniyespor FK

30/09/2021

13:00

Mardin 21 Kasım Stadı

Mardin 1969 Spor

1 - 0

Gümüşhanespor

30/09/2021

14:00

Osmanlı Stadı T

Iğdır FK

0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 3 (p)

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

30/09/2021

14:30

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Hacettepe

1 - 1
1 - 3 (u)

Kahta 02 Spor

30/09/2021

15:30

Kütahya Dumlupınar Stadı

Belediye Kütahyaspor

0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)

Redoks Darıca Gençlerbirliği

30/09/2021

18:00

Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı

Kardemir Karabükspor

  -  

Karşıyaka

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.