Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
EKONOMİ Haber Girişi: 28.04.2022 - 17:39, Güncelleme: 28.04.2022 - 17:39

Makine Ekipman Hibe Desteği Başvuru Sonuçları Yayınlandı

 

Makine Ekipman Hibe Desteği Başvuru Sonuçları Yayınlandı

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2020/25) gereğince yapılan hibe başvuruları Bakanlığımızca değerlendirilerek sonuçlandırılmıştır.
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2020/25) gereğince yapılan hibe başvuruları Bakanlığımızca değerlendirilerek sonuçlandırılmıştır. Kesinleşen değerlendirme sonuçlarına göre hibe desteğine hak kazanan başvuru sahiplerine ait listeler İl Müdürlüğümüz ilan panosunda ve internet sitemizde yayımlanarak ilan edilmiştir. Listeler 5 (beş) iş günü (29 Nisan - 10 Mayıs) süreyle ilanda kalacak olup başvuru sahiplerine ayrıca herhangi bir tebligat yapılmayacaktır. Başvuru sahipleri, A iş planı (Makine ekipman alımı) için kendilerine yapılan bildirimi takip eden 10 (on) iş günü (11-25 Mayıs) içerisinde İl Müdürlüğümüze şahsen başvuru yaparak hibe sözleşmesi ve eki dokümanları ile projeye esas evrakı teslim etmek zorundadır. İl proje yürütme birimince projeye esas dosya ve evrak üzerinde en fazla 15 (on beş) iş gün içinde yapılacak inceleme sonrasında, 2020/25 No'lu Tebliğe ve başvuru evrakına göre uygunluğu tespit edilen proje sahipleri ile il müdürlüğü arasında yatırımcılar hibe sözleşmesi imzalamaya davet edilecektir. Kendilerine yapılan bu tebligatı takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde il müdürlüğü ile hibe sözleşmesi imzalamayan başvuru sahiplerinin proje başvuruları ve bunlara ilişkin değerlendirme sonuçları iptal edilecektir. A İş Planı Kapsamında Sözleşme Aşamasında İstenecek Belge/Dokümanlar ​ 1 Yatırımcının SGK ve vergi borcu olmadığına dair belgeler 2 İkametgâh Belgesi 3 Tüzel kişi başvurularında tüzel kişiliğe ait sermaye pay oranlarını gösteren en son yayımlanmış ticaret sicil gazetesi onaylı sureti 4 Adli sicil kaydı 5 Alınacak makine ekipmanın teknik özelliklerini gösterir belge 6 Başvuru aşamasında sisteme yüklenmiş olan tüm belge ve dokümanların asılları ve sistem çıktıları 7 Yatırımcı başvuruda talep ettiği makineyi ve özelliklerini değiştiremez ancak satıcıyı değiştirebilir; bu durum söz konusuysa ilgili satıcıdan proforma fatura ve teknik şartname/özellikleri gösterir belge A İş Planı Askı Liste İçin Tıklayınız…. B İş Planı Askı Liste İçin Tıklayınız…  
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2020/25) gereğince yapılan hibe başvuruları Bakanlığımızca değerlendirilerek sonuçlandırılmıştır.

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2020/25) gereğince yapılan hibe başvuruları Bakanlığımızca değerlendirilerek sonuçlandırılmıştır.

Kesinleşen değerlendirme sonuçlarına göre hibe desteğine hak kazanan başvuru sahiplerine ait listeler İl Müdürlüğümüz ilan panosunda ve internet sitemizde yayımlanarak ilan edilmiştir. Listeler 5 (beş) iş günü (29 Nisan - 10 Mayıs) süreyle ilanda kalacak olup başvuru sahiplerine ayrıca herhangi bir tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru sahipleri, A iş planı (Makine ekipman alımı) için kendilerine yapılan bildirimi takip eden 10 (on) iş günü (11-25 Mayıs) içerisinde İl Müdürlüğümüze şahsen başvuru yaparak hibe sözleşmesi ve eki dokümanları ile projeye esas evrakı teslim etmek zorundadır. İl proje yürütme birimince projeye esas dosya ve evrak üzerinde en fazla 15 (on beş) iş gün içinde yapılacak inceleme sonrasında, 2020/25 No'lu Tebliğe ve başvuru evrakına göre uygunluğu tespit edilen proje sahipleri ile il müdürlüğü arasında yatırımcılar hibe sözleşmesi imzalamaya davet edilecektir. Kendilerine yapılan bu tebligatı takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde il müdürlüğü ile hibe sözleşmesi imzalamayan başvuru sahiplerinin proje başvuruları ve bunlara ilişkin değerlendirme sonuçları iptal edilecektir.

A İş Planı Kapsamında Sözleşme Aşamasında İstenecek Belge/Dokümanlar
1 Yatırımcının SGK ve vergi borcu olmadığına dair belgeler
2 İkametgâh Belgesi
3 Tüzel kişi başvurularında tüzel kişiliğe ait sermaye pay oranlarını gösteren en son yayımlanmış ticaret sicil gazetesi onaylı sureti
4 Adli sicil kaydı
5 Alınacak makine ekipmanın teknik özelliklerini gösterir belge
6 Başvuru aşamasında sisteme yüklenmiş olan tüm belge ve dokümanların asılları ve sistem çıktıları
7 Yatırımcı başvuruda talep ettiği makineyi ve özelliklerini değiştiremez ancak satıcıyı değiştirebilir; bu durum söz konusuysa ilgili satıcıdan proforma fatura ve teknik şartname/özellikleri gösterir belge

A İş Planı Askı Liste İçin Tıklayınız….

B İş Planı Askı Liste İçin Tıklayınız…

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.