Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
RESMİ İLAN Haber Girişi: 14.01.2022 - 10:50, Güncelleme: 14.01.2022 - 10:50

Genel kurul toplantısı duyurusu

 

Genel kurul toplantısı duyurusu

DÜZCE FIRINCILAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILACAKTIR
OdaNIN 2022 yılı Olağan Genel Kurulu,5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu’nun 42.ci maddesi gereğince, 16/02/2022 tarihinde Çarşamba günü, Saat:13:00’ da ; Cedidiye Mah. Kızılay Sok. Kızılay İş Merkezi Kızılay Çok Amaçlı Salonu Merkez/DÜZCE adresinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 23/02/2022 tarihinde Çarşamba günü Saat:13:00’da, Cedidiye Mah. Kızılay Sok. Kızılay İş Merkezi Kızılay Çok Amaçlı  Salonu Merkez/DÜZCE adresinde  aşağıdaki gündemi görüşmek üzere toplanacaktır. İlan olunur. GÜNDEM a) Açılış. b) Başkanlık divanının teşekkülü. c) Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması. d) Başkanlık divanına tutanakları imzalama yetkisi verilmesi. e) Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi. f) Denetim Kurulu raporunun okunması ve müzakeresi. g) Bilanço, gelir ve gider hesaplarının okunması ve müzakeresi. h) Bilanço, gelir ve gider hesaplarının kabulü veya reddi. i) Yönetim Kurulu ve denetim kurulunun ayrı ayrı ibrası. j) Yeni dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi, kabulü veya reddi. k) Aylık ücretlerin, huzur haklarının, yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesi. l) 5362 sayılı kanundaki sınırlar içinde; öğrenci okutulması, muhtaç durumdaki oda üyelerine yardımda bulunulması ve bu konudaki işlemleri yürütmek üzere yönetim kuruluna yetki verilmesinin kabulü veya reddi. m) Bağlı olduğu birliğin muvafakati alınmak şartıyla kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik gayrimenkul ve her türlü taşıt alım ve satımına, gayrimenkul karşılığında ödünç para alınmasına karar vermek. Bu konudaki işlemleri yürütmek üzere yönetim kuruluna yetki verilmesi. n) Oda unvan değişikliğinin görüşülmesi. o)  Dilek ve temenniler. ö)  Seçimler. p)  Kapanış.  
DÜZCE FIRINCILAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILACAKTIR

OdaNIN 2022 yılı Olağan Genel Kurulu,5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu’nun 42.ci maddesi gereğince, 16/02/2022 tarihinde Çarşamba günü, Saat:13:00’ da ; Cedidiye Mah. Kızılay Sok. Kızılay İş Merkezi Kızılay Çok Amaçlı Salonu Merkez/DÜZCE adresinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 23/02/2022 tarihinde Çarşamba günü Saat:13:00’da, Cedidiye Mah. Kızılay Sok. Kızılay İş Merkezi Kızılay Çok Amaçlı  Salonu Merkez/DÜZCE adresinde  aşağıdaki gündemi görüşmek üzere toplanacaktır.
İlan olunur.

GÜNDEM
a) Açılış.
b) Başkanlık divanının teşekkülü.
c) Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması.
d) Başkanlık divanına tutanakları imzalama yetkisi verilmesi.
e) Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi.
f) Denetim Kurulu raporunun okunması ve müzakeresi.
g) Bilanço, gelir ve gider hesaplarının okunması ve müzakeresi.
h) Bilanço, gelir ve gider hesaplarının kabulü veya reddi.
i) Yönetim Kurulu ve denetim kurulunun ayrı ayrı ibrası.
j) Yeni dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi, kabulü veya reddi.
k) Aylık ücretlerin, huzur haklarının, yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesi.
l) 5362 sayılı kanundaki sınırlar içinde; öğrenci okutulması, muhtaç durumdaki oda üyelerine yardımda bulunulması ve bu konudaki işlemleri yürütmek üzere yönetim kuruluna yetki verilmesinin kabulü veya reddi.
m) Bağlı olduğu birliğin muvafakati alınmak şartıyla kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik gayrimenkul ve her türlü taşıt alım ve satımına, gayrimenkul karşılığında ödünç para alınmasına karar vermek. Bu konudaki işlemleri yürütmek üzere yönetim kuruluna yetki verilmesi.
n) Oda unvan değişikliğinin görüşülmesi.
o)  Dilek ve temenniler.
ö)  Seçimler.
p)  Kapanış.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.