Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 31.08.2021 - 20:35, Güncelleme: 31.08.2021 - 20:35

Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi Başvuruları

 

Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi Başvuruları

Fatih Projesi ile Bilişim Teknolojileri araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedefi doğrultusunda bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi (b) yazıları ile bildirilmiş olup; bu kapsamda 2021-2022 eğitim öğretim yılı II. dönem (6 Eylül 2021-21 Ocak 2022 tarihleri arasında) "FATİH Projesi BT Rehberliği" görevlendirmesi yapılacaktır.
 Fatih Projesi ile Bilişim Teknolojileri araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedefi doğrultusunda bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi (b) yazıları ile bildirilmiş olup; bu kapsamda 2021-2022 eğitim öğretim yılı II. dönem (6 Eylül 2021-21 Ocak 2022  tarihleri arasında) "FATİH Projesi BT Rehberliği" görevlendirmesi yapılacaktır.   İlgi (a) yazının; 7. Maddesi uyarınca ücretli ve aday öğretmenlere Fatih Projesi BT Rehberliği görevi verilmeyecek,  8. Maddesi uyarınca Fatih Projesi BT Rehberliği görevi öğretmenin kadrosunun bulunduğu ilçe sınırları içinde yapılacak,  9. Maddesi uyarınca görevlendirilen öğretmenlerin ders dışında kalan zamanları haftalık ders çizelgesinde "Fatih Projesi BT Rehberliği" görevi olarak belirtilecek, 10. Maddesi uyarınca görevlendirilen öğretmenlere Fatih Projesi BT Rehberliği görevi olmadığı günler nöbet görevi verilebilecek ve eğitim öğretim saatleri dışında mevzuatı doğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabilecek, 11. Maddesi uyarınca Fatih Projesi BT Rehberliği görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacaktır.   Görevlendirilen öğretmenlerin uzaktan eğitim sürecinde özellikle: EBA, Akademik Destek ve EBA Canlı Ders uygulamalarında okul idaresine, desteğe ihtiyaç duyan öğretmen ve öğrencilere rehberlik yapmaları, Görevlendirildiği okulda bulunan veya il milli eğitim müdürlükleri tarafından yapılan planlama doğrultusunda ilçesinde bulunan EBA Destek Noktalarında öğrenci ve öğretmenlere destek vermeleri ve rehberlik yapmaları beklenmektedir.   Başvuru şartları uygun olan öğretmenlerimizin başvuru dilekçelerinin ve varsa eklerinin(Branşı Bilişim Teknolojileri olmayanların 100 saatlik BT Rehberlik kursu belgeleri vb.) 3 Eylül 2021 mesai bitimine kadar DYS üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.   Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi  Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi Başvuru Formu Fatih Projesi BT Rehberliği Faaliyet Formu
Fatih Projesi ile Bilişim Teknolojileri araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedefi doğrultusunda bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi (b) yazıları ile bildirilmiş olup; bu kapsamda 2021-2022 eğitim öğretim yılı II. dönem (6 Eylül 2021-21 Ocak 2022 tarihleri arasında) "FATİH Projesi BT Rehberliği" görevlendirmesi yapılacaktır.

 Fatih Projesi ile Bilişim Teknolojileri araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedefi doğrultusunda bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi (b) yazıları ile bildirilmiş olup; bu kapsamda 2021-2022 eğitim öğretim yılı II. dönem (6 Eylül 2021-21 Ocak 2022  tarihleri arasında) "FATİH Projesi BT Rehberliği" görevlendirmesi yapılacaktır.

 

İlgi (a) yazının;

7. Maddesi uyarınca ücretli ve aday öğretmenlere Fatih Projesi BT Rehberliği görevi verilmeyecek, 

8. Maddesi uyarınca Fatih Projesi BT Rehberliği görevi öğretmenin kadrosunun bulunduğu ilçe sınırları içinde yapılacak, 

9. Maddesi uyarınca görevlendirilen öğretmenlerin ders dışında kalan zamanları haftalık ders çizelgesinde "Fatih Projesi BT Rehberliği" görevi olarak belirtilecek,

10. Maddesi uyarınca görevlendirilen öğretmenlere Fatih Projesi BT Rehberliği görevi olmadığı günler nöbet görevi verilebilecek ve eğitim öğretim saatleri dışında mevzuatı doğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabilecek,

11. Maddesi uyarınca Fatih Projesi BT Rehberliği görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacaktır.

 

Görevlendirilen öğretmenlerin uzaktan eğitim sürecinde özellikle:

EBA, Akademik Destek ve EBA Canlı Ders uygulamalarında okul idaresine, desteğe ihtiyaç duyan öğretmen ve öğrencilere rehberlik yapmaları,

Görevlendirildiği okulda bulunan veya il milli eğitim müdürlükleri tarafından yapılan planlama doğrultusunda ilçesinde bulunan EBA Destek Noktalarında öğrenci ve öğretmenlere destek vermeleri ve rehberlik yapmaları beklenmektedir.

 

Başvuru şartları uygun olan öğretmenlerimizin başvuru dilekçelerinin ve varsa eklerinin(Branşı Bilişim Teknolojileri olmayanların 100 saatlik BT Rehberlik kursu belgeleri vb.) 3 Eylül 2021 mesai bitimine kadar DYS üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

 

Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi 

Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi Başvuru Formu

Fatih Projesi BT Rehberliği Faaliyet Formu

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.