Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
SPOR Haber Girişi: 03.01.2022 - 21:34, Güncelleme: 03.01.2022 - 21:34

DÜZCE YEREL FUTBODA HAFTANIN ANALİZİ

 

DÜZCE YEREL FUTBODA HAFTANIN ANALİZİ

Düzce Süper Amatör ve Birinci Amatör Liglerinde Alınan Sonuçlar,Puan Durumu ve Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu
Düzce Süper Amatör ve Birinci Amatör Liglerinde Alınan Sonuçlar,Puan Durumu ve Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu Süper Amatör A-Grubu 9.Hafta Maç Sonuçları 02/01/2022 14:30 Nurettin Zafer Sahası Kirazlıspor 3 - 0 Hamidiyespor 02/01/2022 14:30 Gölyaka İlçe Sahası Gölyakaspor 6 - 3 Gümüşova Gençlikspor 02/01/2022 14:30 Yığılca İlçe Sahası Yığılcaspor 2 - 1 Cumayeri Belediyespor 9.Hafta Sonunda  Puan Durumu 1. Cumayeri Belediyespor 9 8 0 1 29 5 24 24 2. Gölyakaspor 9 4 4 1 24 19 5 16 3. Kirazlıspor 9 4 2 3 20 19 1 14 4. Yığılcaspor 9 4 1 4 19 21 -2 13 5. Hamidiyespor 9 1 3 5 12 21 -9 6 6. Gümüşova Gençlikspor 9 0 2 7 10 29 -19 2   10.Hafta Maç Programı 09/01/2022 14:00 Cumayeri İlçe Stadı Cumayeri Belediyespor   -   Gölyakaspor 09/01/2022 14:00 Şıralık Sahası Hamidiyespor   -   Yığılcaspor 09/01/2022 14:00 Nurettin Zafer Sahası Gümüşova Gençlikspor   -   Kirazlıspor  BÖYLECE LİG BİTECEK Süper Amatör B-Grubu 10.Hafta Maç Sonuçları       Kabalakspor 3 - 0* Aziziyespor 01/01/2022 15:00 Nurettin Zafer Sahası Aydınpınarspor 0 - 2 Kaynaşlı Belediyespor 02/01/2022 12:30 Nurettin Zafer Sahası Düzce 81 Yıldızspor 4 - 2 Eminaçma Gençlikspor 11.Hafta Sonunda Puan Durumu 1. Düzce 81 Yıldızspor 11 8 2 1 38 13 25 26 2. Aydınpınarspor 10 7 1 2 21 10 11 22 3. Kaynaşlı Belediyespor 10 6 2 2 16 9 7 20 4. Beçi Gençlikspor 10 5 1 4 13 15 -2 16 5. Eminaçma Gençlikspor 10 4 0 6 18 22 -4 12 6. Kabalakspor 10 2 2 6 12 16 -4 8 7. Aziziyespor * [ligden ihraç] 11 0 0 11 0 33 -33 -6 12.Hafta Maç Programı (Çarşamba)       Aziziyespor 0 - 3* Beçi Gençlikspor 05/01/2022 18:30 Nurettin Zafer Sahası Eminaçma Gençlikspor   -   Aydınpınarspor 05/01/2022 18:30 Kaynaşlı İlçe Stadı Kaynaşlı Belediyespor   -   Kabalakspor 13.Hafta Maç Programı Cumartesi Pazar 08/01/2022 17:00 Nurettin Zafer Sahası Kabalakspor   -   Eminaçma Gençlikspor 09/01/2022 12:00 Nurettin Zafer Sahası Beçi Gençlikspor   -   Kaynaşlı Belediyespor 09/01/2022 16:00 Nurettin Zafer Sahası Aydınpınarspor   -   Düzce 81 Yıldızspor   Birinci Amatör A-Grubu 7.Hafta Maç Sonuçları       Taraşspor 3 - 0* Karaçalıspor 01/01/2022 14:30 Cumayeri İlçe Stadı Özsüt Avlayan Gençlikspor 0 - 6 Dedelerspor 01/01/2022 14:30 Gümüşova İlçe Sahası Kıyı Köyü Gençlikspor 5 - 0 Hacıyakupspor 01/01/2022 17:00 Nurettin Zafer Sahası Düzce Başakşehir Gençlikspor 2 - 2 Uluçınarspor 7.Hafta Sonu Puan Durumu 1. Dedelerspor 6 4 1 1 18 7 11 13 2. Sancakspor 6 4 1 1 11 5 6 13 3. Taraşspor 7 3 3 1 19 13 6 12 4. Kıyı Köyü Gençlikspor 6 3 2 1 16 4 12 11 5. Uluçınarspor 7 3 1 3 11 12 -1 10 6. Hacıyakupspor 6 2 1 3 14 15 -1 7 7. Özsüt Avlayan Gençlikspor 6 2 1 3 11 21 -10 7 8. Düzce Başakşehir Gençlikspor 6 1 2 3 11 16 -5 5 9. Karaçalıspor * [ligden ihraç] 6 0 0 6 0 18 -18 -6 8.Hafta Maç Programı       Karaçalıspor   -  * Kıyı Köyü Gençlikspor 09/01/2022 12:00 Şıralık Sahası Uluçınarspor   -   Sancakspor 09/01/2022 14:00 Gölyaka İlçe Sahası Hacıyakupspor   -   Özsüt Avlayan Gençlikspor 09/01/2022 16:00 Şıralık Sahası Dedelerspor   -   Düzce Başakşehir Gençlikspor Birinci Amatör B-Grubu 6.Hafta Maç Sonuçları 02/01/2022 12:00 Gölyaka İlçe Sahası Kuyudüzüspor 0 - 4 İçmelerspor 02/01/2022 13:00 Çilimli İlçe Stadı Pırpır Gençlikspor 3 - 1 Gümüşova Belediyespor 02/01/2022 14:00 Akçakoca İlçe Sahası Dadalı Köyü Gençlikspor 0 - 1 Çiftlik Gençlikspor 02/01/2022 16:30 Nurettin Zafer Sahası Düzce Gençlerbirliği 3 - 1 Yazıpınarspor   6.Hafta Sonunda Puan Durumu 1. Pırpır Gençlikspor 6 4 2 0 13 5 8 14 2. Çiftlik Gençlikspor 6 4 1 1 14 9 5 13 3. Yazıpınarspor 6 3 2 1 12 10 2 11 4. Düzce Gençlerbirliği 6 3 1 2 14 7 7 10 5. Dadalı Köyü Gençlikspor 6 3 0 3 6 8 -2 9 6. Gümüşova Belediyespor 6 2 1 3 7 8 -1 7 7. İçmelerspor 6 1 0 5 8 17 -9 3 8. Kuyudüzüspor 6 0 1 5 7 17 -10 1 7..Hafta Maç Programı Bu Grupta Bu Hafta Maç Yok Birinci Amatör C-Grubu 7.Hafta Maç Sonuçları       Saçmalıpınarspor 0 - 3* Koçyazıspor 02/01/2022 12:00 Beyköy Stadı Kutlu Köyü Gençlikspor 1 - 4 Ağa Mahallesi Gençlikspor 02/01/2022 14:00 Bahçeköy Sahası Bahçeköyspor 1 - 1 Düzce Modern Eğitimcilerspor 02/01/2022 14:30 Beyköy Stadı Beyköy Gençlikspor 0 - 4 Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor 7.Hafta Sonunda Puan Durumu 1. Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor 6 4 2 0 22 3 19 14 2. Bahçeköyspor 7 3 3 1 10 4 6 12 3. Düzce Modern Eğitimcilerspor 6 3 2 1 14 7 7 11 4. Koçyazıspor 7 3 2 2 8 10 -2 11 5. Ağa Mahallesi Gençlikspor 6 3 1 2 10 6 4 10 6. Beyköy Gençlikspor 6 3 1 2 10 8 2 10 7. Kutlu Köyü Gençlikspor 6 2 1 3 9 15 -6 7 8. Evcek Yaşam Gençlikspor * [ligden ihraç] 6 0 0 6 0 18 -18 -6 9. Saçmalıpınarspor * [ligden ihraç] 6 0 0 6 0 18 -18 -6   8.Hafta Maç Programı       Koçyazıspor   -  * Evcek Yaşam Gençlikspor       Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor   -  * Saçmalıpınarspor 09/01/2022 18:00 Şıralık Sahası Düzce Modern Eğitimcilerspor   -   Kutlu Köyü Gençlikspor 09/01/2022 18:00 Nurettin Zafer Sahası Ağa Mahallesi Gençlikspor   -   Beyköy Gençlikspor      
Düzce Süper Amatör ve Birinci Amatör Liglerinde Alınan Sonuçlar,Puan Durumu ve Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu

Düzce Süper Amatör ve Birinci Amatör Liglerinde Alınan Sonuçlar,Puan Durumu ve Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu

Süper Amatör A-Grubu

9.Hafta Maç Sonuçları

02/01/2022

14:30

Nurettin Zafer Sahası

Kirazlıspor

3 - 0

Hamidiyespor

02/01/2022

14:30

Gölyaka İlçe Sahası

Gölyakaspor

6 - 3

Gümüşova Gençlikspor

02/01/2022

14:30

Yığılca İlçe Sahası

Yığılcaspor

2 - 1

Cumayeri Belediyespor

9.Hafta Sonunda  Puan Durumu

1.

Cumayeri Belediyespor

9

8

0

1

29

5

24

24

2.

Gölyakaspor

9

4

4

1

24

19

5

16

3.

Kirazlıspor

9

4

2

3

20

19

1

14

4.

Yığılcaspor

9

4

1

4

19

21

-2

13

5.

Hamidiyespor

9

1

3

5

12

21

-9

6

6.

Gümüşova Gençlikspor

9

0

2

7

10

29

-19

2

 

10.Hafta Maç Programı

09/01/2022

14:00

Cumayeri İlçe Stadı

Cumayeri Belediyespor

  -  

Gölyakaspor

09/01/2022

14:00

Şıralık Sahası

Hamidiyespor

  -  

Yığılcaspor

09/01/2022

14:00

Nurettin Zafer Sahası

Gümüşova Gençlikspor

  -  

Kirazlıspor

 BÖYLECE LİG BİTECEK

Süper Amatör B-Grubu

10.Hafta Maç Sonuçları

 

 

 

Kabalakspor

3 - 0*

Aziziyespor

01/01/2022

15:00

Nurettin Zafer Sahası

Aydınpınarspor

0 - 2

Kaynaşlı Belediyespor

02/01/2022

12:30

Nurettin Zafer Sahası

Düzce 81 Yıldızspor

4 - 2

Eminaçma Gençlikspor

11.Hafta Sonunda Puan Durumu

1.

Düzce 81 Yıldızspor

11

8

2

1

38

13

25

26

2.

Aydınpınarspor

10

7

1

2

21

10

11

22

3.

Kaynaşlı Belediyespor

10

6

2

2

16

9

7

20

4.

Beçi Gençlikspor

10

5

1

4

13

15

-2

16

5.

Eminaçma Gençlikspor

10

4

0

6

18

22

-4

12

6.

Kabalakspor

10

2

2

6

12

16

-4

8

7.

Aziziyespor * [ligden ihraç]

11

0

0

11

0

33

-33

-6

12.Hafta Maç Programı (Çarşamba)

 

 

 

Aziziyespor

0 - 3*

Beçi Gençlikspor

05/01/2022

18:30

Nurettin Zafer Sahası

Eminaçma Gençlikspor

  -  

Aydınpınarspor

05/01/2022

18:30

Kaynaşlı İlçe Stadı

Kaynaşlı Belediyespor

  -  

Kabalakspor

13.Hafta Maç Programı Cumartesi Pazar

08/01/2022

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Kabalakspor

  -  

Eminaçma Gençlikspor

09/01/2022

12:00

Nurettin Zafer Sahası

Beçi Gençlikspor

  -  

Kaynaşlı Belediyespor

09/01/2022

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Aydınpınarspor

  -  

Düzce 81 Yıldızspor

 

Birinci Amatör A-Grubu

7.Hafta Maç Sonuçları

 

 

 

Taraşspor

3 - 0*

Karaçalıspor

01/01/2022

14:30

Cumayeri İlçe Stadı

Özsüt Avlayan Gençlikspor

0 - 6

Dedelerspor

01/01/2022

14:30

Gümüşova İlçe Sahası

Kıyı Köyü Gençlikspor

5 - 0

Hacıyakupspor

01/01/2022

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Düzce Başakşehir Gençlikspor

2 - 2

Uluçınarspor

7.Hafta Sonu Puan Durumu

1.

Dedelerspor

6

4

1

1

18

7

11

13

2.

Sancakspor

6

4

1

1

11

5

6

13

3.

Taraşspor

7

3

3

1

19

13

6

12

4.

Kıyı Köyü Gençlikspor

6

3

2

1

16

4

12

11

5.

Uluçınarspor

7

3

1

3

11

12

-1

10

6.

Hacıyakupspor

6

2

1

3

14

15

-1

7

7.

Özsüt Avlayan Gençlikspor

6

2

1

3

11

21

-10

7

8.

Düzce Başakşehir Gençlikspor

6

1

2

3

11

16

-5

5

9.

Karaçalıspor * [ligden ihraç]

6

0

0

6

0

18

-18

-6

8.Hafta Maç Programı

 

 

 

Karaçalıspor

  -  *

Kıyı Köyü Gençlikspor

09/01/2022

12:00

Şıralık Sahası

Uluçınarspor

  -  

Sancakspor

09/01/2022

14:00

Gölyaka İlçe Sahası

Hacıyakupspor

  -  

Özsüt Avlayan Gençlikspor

09/01/2022

16:00

Şıralık Sahası

Dedelerspor

  -  

Düzce Başakşehir Gençlikspor

Birinci Amatör B-Grubu

6.Hafta Maç Sonuçları

02/01/2022

12:00

Gölyaka İlçe Sahası

Kuyudüzüspor

0 - 4

İçmelerspor

02/01/2022

13:00

Çilimli İlçe Stadı

Pırpır Gençlikspor

3 - 1

Gümüşova Belediyespor

02/01/2022

14:00

Akçakoca İlçe Sahası

Dadalı Köyü Gençlikspor

0 - 1

Çiftlik Gençlikspor

02/01/2022

16:30

Nurettin Zafer Sahası

Düzce Gençlerbirliği

3 - 1

Yazıpınarspor

 

6.Hafta Sonunda Puan Durumu

1.

Pırpır Gençlikspor

6

4

2

0

13

5

8

14

2.

Çiftlik Gençlikspor

6

4

1

1

14

9

5

13

3.

Yazıpınarspor

6

3

2

1

12

10

2

11

4.

Düzce Gençlerbirliği

6

3

1

2

14

7

7

10

5.

Dadalı Köyü Gençlikspor

6

3

0

3

6

8

-2

9

6.

Gümüşova Belediyespor

6

2

1

3

7

8

-1

7

7.

İçmelerspor

6

1

0

5

8

17

-9

3

8.

Kuyudüzüspor

6

0

1

5

7

17

-10

1

7..Hafta Maç Programı

Bu Grupta Bu Hafta Maç Yok

Birinci Amatör C-Grubu

7.Hafta Maç Sonuçları

 

 

 

Saçmalıpınarspor

0 - 3*

Koçyazıspor

02/01/2022

12:00

Beyköy Stadı

Kutlu Köyü Gençlikspor

1 - 4

Ağa Mahallesi Gençlikspor

02/01/2022

14:00

Bahçeköy Sahası

Bahçeköyspor

1 - 1

Düzce Modern Eğitimcilerspor

02/01/2022

14:30

Beyköy Stadı

Beyköy Gençlikspor

0 - 4

Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor

7.Hafta Sonunda Puan Durumu

1.

Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor

6

4

2

0

22

3

19

14

2.

Bahçeköyspor

7

3

3

1

10

4

6

12

3.

Düzce Modern Eğitimcilerspor

6

3

2

1

14

7

7

11

4.

Koçyazıspor

7

3

2

2

8

10

-2

11

5.

Ağa Mahallesi Gençlikspor

6

3

1

2

10

6

4

10

6.

Beyköy Gençlikspor

6

3

1

2

10

8

2

10

7.

Kutlu Köyü Gençlikspor

6

2

1

3

9

15

-6

7

8.

Evcek Yaşam Gençlikspor * [ligden ihraç]

6

0

0

6

0

18

-18

-6

9.

Saçmalıpınarspor * [ligden ihraç]

6

0

0

6

0

18

-18

-6

 

8.Hafta Maç Programı

 

 

 

Koçyazıspor

  -  *

Evcek Yaşam Gençlikspor

 

 

 

Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor

  -  *

Saçmalıpınarspor

09/01/2022

18:00

Şıralık Sahası

Düzce Modern Eğitimcilerspor

  -  

Kutlu Köyü Gençlikspor

09/01/2022

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Ağa Mahallesi Gençlikspor

  -  

Beyköy Gençlikspor

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.