Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 22.09.2021 - 10:02, Güncelleme: 22.09.2021 - 10:02

Düzce Belediyesi ağaç satacak

 

Düzce Belediyesi ağaç satacak

Düzce İli, Merkez İlçesi Azmimilli Mahallesi Gazhane Caddesi Şehir mezarlığı 156 ada17 parsel numaralı mülkiyeti Belediyemize ait taşınmaz üzerindeki kesimi yapılmış ve hali hazırda bulunan çeşitli cins ve ebattaki kesimi yapılan ağaçların, satış ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 51/a maddesine göre Pazarlık Usulü ile satışı yapılacaktır.
Düzce İli, Merkez İlçesi Azmimilli Mahallesi Gazhane Caddesi Şehir mezarlığı 156 ada17 parsel numaralı mülkiyeti Belediyemize ait taşınmaz üzerindeki kesimi yapılmış ve hali hazırda bulunan çeşitli cins ve ebattaki kesimi yapılan ağaçların, satış ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 51/a maddesine göre Pazarlık Usulü ile satışı yapılacaktır.  İhale 05/10/ 2021 Salı günü saat 14:00’de Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda yapılacaktır. İhale edilecek taşınırlara ait geçici teminat tutarı %30 oranında olup, tahmini bedeli (KDV hariç)  aşağıda olduğu gibidir. NO MAHALLE ADA PARSEL METREKÜP TAHMİN EDİLEN BEDEL GEÇİCİ TEMİNAT TUTARI İHALE SAATİ 1 AZMİMİLLİ 156 17 77,847 74,164.33TL 22,249.30 TL 14:00 İhaleye Katılmak İçin İstenen Belgeler: Gerçek Kişiler İçin; Kanuni ikametgâh belgesi Nüfus cüzdan sureti 2886 sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen değerlerde Geçici Teminat bedelinin yatırıldığına dair belge (Bankadan alınmış geçici teminat mektubu ya da Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne nakit yatırıldığına dair makbuzun aslı) İhale dokümanının satın alındığına ilişkin makbuz. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nda yasaklı olmadıklarına dair yazılı beyanları. Tüzel Kişiler İçin; a)  Vergi Levhası b)  Ticaret Sicil Tasdiknamesi aslı, c) Tüzel kişiliği temsilen noter tasdikli yetki belgesinin ve imza sirkülerinin ibraz edilmesi. (İhalenin yapıldığı yılda noter tasdikli olacaktır.) d)   Şirket Ana Sözleşmesi veya Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, e)  İsteklinin ortak girişim olması halinde, noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalı sözleşmesini vermesi, (Ancak ortak girişim olması halinde her bir ortak İstekli / müşteri tarafından tüm belgelerin verilmesi esastır.) f)  2886 sayılı kanunun 26. maddesinde belirtilen değerlerde Geçici Teminat bedelinin yatırıldığına dair belge (Bankadan alınmış geçici teminat mektubu ya da Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne nakit yatırıldığına dair makbuzun aslı) g)   İhale dokümanının satın alındığına ilişkin makbuz. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nda yasaklı olmadıklarına dair yazılı beyanları. İhaleye katılmak isteyenler teminatlarını ve yukarıda belirtilen belgelerini “Alındı Belgesi” karşılığında ihale günü ve saatine kadar Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne teslim edebilirler. İhale şartnamesi ve ekleri istek halinde Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden ücretsiz olarak görebilir. İhaleye katılım için doküman satın alınması zorunludur. İhale dokumanı 100 TL’dir. İlan olunur.                                                                                                                                                                                                                         
Düzce İli, Merkez İlçesi Azmimilli Mahallesi Gazhane Caddesi Şehir mezarlığı 156 ada17 parsel numaralı mülkiyeti Belediyemize ait taşınmaz üzerindeki kesimi yapılmış ve hali hazırda bulunan çeşitli cins ve ebattaki kesimi yapılan ağaçların, satış ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 51/a maddesine göre Pazarlık Usulü ile satışı yapılacaktır.

Düzce İli, Merkez İlçesi Azmimilli Mahallesi Gazhane Caddesi Şehir mezarlığı 156 ada17 parsel numaralı mülkiyeti Belediyemize ait taşınmaz üzerindeki kesimi yapılmış ve hali hazırda bulunan çeşitli cins ve ebattaki kesimi yapılan ağaçların, satış ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 51/a maddesine göre Pazarlık Usulü ile satışı yapılacaktır.  İhale 05/10/ 2021 Salı günü saat 14:00’de Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda yapılacaktır.
İhale edilecek taşınırlara ait geçici teminat tutarı %30 oranında olup, tahmini bedeli (KDV hariç)  aşağıda olduğu gibidir.

NO MAHALLE ADA PARSEL METREKÜP TAHMİN EDİLEN BEDEL GEÇİCİ TEMİNAT TUTARI İHALE SAATİ
1 AZMİMİLLİ 156 17 77,847 74,164.33TL 22,249.30 TL 14:00


İhaleye Katılmak İçin İstenen Belgeler:

  • Gerçek Kişiler İçin;
  1. Kanuni ikametgâh belgesi
  2. Nüfus cüzdan sureti
  3. 2886 sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen değerlerde Geçici Teminat bedelinin yatırıldığına dair belge (Bankadan alınmış geçici teminat mektubu ya da Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne nakit yatırıldığına dair makbuzun aslı)
  4. İhale dokümanının satın alındığına ilişkin makbuz.
  5. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nda yasaklı olmadıklarına dair yazılı beyanları.
  • Tüzel Kişiler İçin;

a)  Vergi Levhası
b)  Ticaret Sicil Tasdiknamesi aslı,
c) Tüzel kişiliği temsilen noter tasdikli yetki belgesinin ve imza sirkülerinin ibraz edilmesi. (İhalenin yapıldığı yılda noter tasdikli olacaktır.)
d)   Şirket Ana Sözleşmesi veya Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi,
e)  İsteklinin ortak girişim olması halinde, noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalı sözleşmesini vermesi, (Ancak ortak girişim olması halinde her bir ortak İstekli / müşteri tarafından tüm belgelerin verilmesi esastır.)

f)  2886 sayılı kanunun 26. maddesinde belirtilen değerlerde Geçici Teminat bedelinin yatırıldığına dair belge (Bankadan alınmış geçici teminat mektubu ya da Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne nakit yatırıldığına dair makbuzun aslı)

g)   İhale dokümanının satın alındığına ilişkin makbuz.

  1. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nda yasaklı olmadıklarına dair yazılı beyanları.


İhaleye katılmak isteyenler teminatlarını ve yukarıda belirtilen belgelerini “Alındı Belgesi” karşılığında ihale günü ve saatine kadar Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne teslim edebilirler.

İhale şartnamesi ve ekleri istek halinde Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden ücretsiz olarak görebilir. İhaleye katılım için doküman satın alınması zorunludur. İhale dokumanı 100 TL’dir. İlan olunur.                                                                                                    

                                                                                                                    

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.