Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 02.10.2021 - 21:34, Güncelleme: 02.10.2021 - 21:34

DÜNYA GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA BİR BRONZ MADALYA İKİ REPESAJ MAÇIMIZ VAR

 

DÜNYA GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA BİR BRONZ MADALYA İKİ REPESAJ MAÇIMIZ VAR

Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonasında Serbest Stilde Taha AKGÜL Bronz Madalya için güreşecek Fazlı ERYILMAZ ve Emrah ORMANOĞLU ise Bronz Madalya için repesaj müsabakalarına çıkacak.
  Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonasında Serbest Stilde Taha AKGÜL Bronz Madalya için güreşecek Fazlı ERYILMAZ ve Emrah ORMANOĞLU ise Bronz Madalya için repesaj müsabakalarına çıkacak. Ankara ASKİ Güreşçisi 125 kg Taha AKGÜL ilk turu seribaşı olduğu için bay geçti. İkinci turda Avrupa 2.si Polonyalı Robert Baran'ı (5-0) yendi Çeyrek finalde de Rus rakibi Zelimkhan Khizirev'i (5-0) yendi Güreşçimiz yarı finalde Asya Şampiyonu, Tokyo Olimpiyatları 3.sü İranlı Amir Hüseyin Abbas ZARE ile karşılaştı Güçlü rakibine (4-0) yenildi Güreşçimiz Bronz Madalya için repesajdan gelecek Belarus Dzianis Khramankou/ Amerikalı Nicholas Edward Gwiazdowski galibiyle karşılaşacak 74 kg Fazlı ERYILMAZ ilk turda Seylan'lı (Sri Lanka) rakibi Madhusanka Wijesoriya'yı (10-0) sayı tuşuyla 2.turda Ukraynalı Zelimkhan Tohuzov'u da (7-1) yendi Çeyrek finalde Dünya Şampiyonu Tokyo'da Olimpiyat 3.sü Amerikalı rakibi Kyle DAKE'ye (5-0) yenildi Amerikalı Dake yarıfinalde Belarus Azamat Nuryaku'yu yenerek finale yükseldi Güreşçimiz repesajda Moldovalı Vasile DIACON ile karşılaşacak Rakibini yenerse Bronz Madalya için Belarus rakibi Azamat NURYAKU ile karşılaşacak 61 kg Emrah ORMANOĞLU ilk turda Kenyalı Kennet Koech'ı (11-0) sayı tuşuyla yendi Çeyrek Finalde Avrupa Şampiyonu Rus Abbashacı Magomedov'a yenildi Rus Magomedov yarıfinalde Japon rakibini yenerek finale yükseldiği için Güreşçimiz repesajda Moğol Tuvshintulga Tumenbileg ile karşılaşacak Rakibini yenerse Bronz Madalya için Japon Toshihiro Hasegawa ile karşılaşacak 2. GÜNDE RAKİPLERİMİZ : 57 kg Süleyman ATLI seribaşı olduğu için ilk turu bay geçti 2.turda Hintli Pankaj/ İspanyol Levan Metrevelli Vartanov galibiyle, rakibini yenerse çeyrek finalde Bulgar Naim Salim Mikyay/ Japon Abe galibiyle karşılaşacak 65 kg Selahattin KILIÇSALLAYAN ilk turda Dağıstan asıllı Belçikalı Eyub Muratobich Musaev ile karşılaşacak Rakibini yenerse Kazak Türkü Adil Osmanov/ Bahreynli Hacı Muhammed Ali galibiyle karşılaşacak 79 kg Ramazan SARI ilk turda Bulgar Oktay Ruzhdi Hasan ile karşılaşacak Rakibini yenerse muhtemelen Yunanlı Georgios Kougıoumtsidis ile karşılaşacak 92 kg Erhan YAYLACI ilk turda Polonyalı Zbigniev Baranowski ile karşılaşacak Rakibini yenerse Azerbaycanlı Osman NURMAGEMODOV/ Hintli PATIL galibiyle karşılaşacak 3.GÜN RAKİPLERİMİZ: 70 kg Mustafa KAYA ilk turda Yemenli Hüseyin Abdullah ALAZZANI ile karşılaşacak Rakibini yenerse İkinci turda Avrupa Şampiyonu Gürcü Zurabi Iakoubishvili/ Hintli Sushil galibiyle karşılaşacak 97 kg Süleyman KARADENİZ ilk turda Nepalli Sumir Kumar Sah ile karşılaşacak Rakibini yenerse Ukraynalı Muhamed Zakariev / Kostarikalı Maxwel Garita galibiyle karşılaşacak Müsabakalar Türkiye saati ile 11.30'dan itibaren Unitedworldwrestling.com Sitesinde Canlı olarak yayınlanacak
Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonasında Serbest Stilde Taha AKGÜL Bronz Madalya için güreşecek Fazlı ERYILMAZ ve Emrah ORMANOĞLU ise Bronz Madalya için repesaj müsabakalarına çıkacak.

 

Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonasında Serbest Stilde Taha AKGÜL Bronz Madalya için güreşecek Fazlı ERYILMAZ ve Emrah ORMANOĞLU ise Bronz Madalya için repesaj müsabakalarına çıkacak.

Ankara ASKİ Güreşçisi 125 kg Taha AKGÜL ilk turu seribaşı olduğu için bay geçti. İkinci turda Avrupa 2.si Polonyalı Robert Baran'ı (5-0) yendi

Çeyrek finalde de Rus rakibi Zelimkhan Khizirev'i (5-0) yendi

Güreşçimiz yarı finalde Asya Şampiyonu, Tokyo Olimpiyatları 3.sü İranlı Amir Hüseyin Abbas ZARE ile karşılaştı Güçlü rakibine (4-0) yenildi

Güreşçimiz Bronz Madalya için repesajdan gelecek Belarus Dzianis Khramankou/ Amerikalı Nicholas Edward Gwiazdowski galibiyle karşılaşacak

74 kg Fazlı ERYILMAZ ilk turda Seylan'lı (Sri Lanka) rakibi Madhusanka Wijesoriya'yı (10-0) sayı tuşuyla 2.turda Ukraynalı Zelimkhan Tohuzov'u da (7-1) yendi Çeyrek finalde Dünya Şampiyonu Tokyo'da Olimpiyat 3.sü Amerikalı rakibi Kyle DAKE'ye (5-0) yenildi Amerikalı Dake yarıfinalde Belarus Azamat Nuryaku'yu yenerek finale yükseldi Güreşçimiz repesajda Moldovalı Vasile DIACON ile karşılaşacak Rakibini yenerse Bronz Madalya için Belarus rakibi Azamat NURYAKU ile karşılaşacak

61 kg Emrah ORMANOĞLU ilk turda Kenyalı Kennet Koech'ı (11-0) sayı tuşuyla yendi Çeyrek Finalde Avrupa Şampiyonu Rus Abbashacı Magomedov'a yenildi

Rus Magomedov yarıfinalde Japon rakibini yenerek finale yükseldiği için Güreşçimiz repesajda Moğol Tuvshintulga Tumenbileg ile karşılaşacak Rakibini yenerse Bronz Madalya için Japon Toshihiro Hasegawa ile karşılaşacak

2. GÜNDE

RAKİPLERİMİZ :

57 kg Süleyman ATLI seribaşı olduğu için ilk turu bay geçti 2.turda Hintli Pankaj/ İspanyol Levan Metrevelli Vartanov galibiyle, rakibini yenerse çeyrek finalde Bulgar Naim Salim Mikyay/ Japon Abe galibiyle karşılaşacak

65 kg Selahattin KILIÇSALLAYAN ilk turda Dağıstan asıllı Belçikalı Eyub Muratobich Musaev ile karşılaşacak

Rakibini yenerse Kazak Türkü Adil Osmanov/ Bahreynli Hacı Muhammed Ali galibiyle karşılaşacak

79 kg Ramazan SARI ilk turda Bulgar Oktay Ruzhdi Hasan ile karşılaşacak Rakibini yenerse muhtemelen Yunanlı Georgios Kougıoumtsidis ile karşılaşacak

92 kg Erhan YAYLACI ilk turda Polonyalı Zbigniev Baranowski ile karşılaşacak Rakibini yenerse Azerbaycanlı Osman NURMAGEMODOV/ Hintli PATIL galibiyle karşılaşacak

3.GÜN RAKİPLERİMİZ:

70 kg Mustafa KAYA ilk turda Yemenli Hüseyin Abdullah ALAZZANI ile karşılaşacak Rakibini yenerse İkinci turda Avrupa Şampiyonu Gürcü Zurabi Iakoubishvili/ Hintli Sushil galibiyle karşılaşacak

97 kg Süleyman KARADENİZ ilk turda Nepalli Sumir Kumar Sah ile karşılaşacak Rakibini yenerse Ukraynalı Muhamed Zakariev / Kostarikalı Maxwel Garita galibiyle karşılaşacak

Müsabakalar Türkiye saati ile 11.30'dan itibaren Unitedworldwrestling.com Sitesinde Canlı olarak yayınlanacak

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.