Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 28.07.2021 - 11:11, Güncelleme: 28.07.2021 - 11:11

DTSO YAPILANDIRMA HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

 

DTSO YAPILANDIRMA HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

DÜZCE SANAYİ VE TİCARET ODASI ,7326 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI HAKKINDA BİR DUYURU YAPTI
DÜZCE SANAYİ VE TİCARET ODASI ,7326 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI HAKKINDA BİR DUYURU YAPTI Yapılan açıklamada şunlara yer verildi Sayın Üyemiz; “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” 09/06/2021 tarih ve 31506 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanun çerçevesinde, Oda ve borsalara aidat borcu olan üyeler, borçlarını gecikme cezasız peşin olarak ödeyebilir veya gecikme cezasız olarak 6 taksitte ödemek üzere yapılandırabilirler. Yasadan faydalanmak isteyen üyelerimiz 30 Eylül 2021 tarihine kadar Odamız Muhasebe Birimine dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir. 1. Kanun 30/04/2021 ve daha önceki dönemlere ilişkin vadesi geçmiş aidat borçlarını kapsamaktadır. 2. Kanun kapsamında taksitlendirilen aidatların 1. taksitleri 31 Ekim 2021 tarihine kadar olmak üzere altı eşit taksitte ödenecektir. 3. Kanun kapsamında yapılandırılan aidatların taksit ödemeleri aylık olarak yapılır ve ödeme süresinde kısmen veya tamamen 1 taksitin ödenmemesi durumunda yapılandırma iptal edilir. 4. Üyelerimizin taksitlendirme imkanından faydalanabilmeleri için 30 Eylül 2021 tarihine kadar Odamız Mali İşler Müdürlüğüne kaşe ve imzalı dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Dilekçe ektedir. Bilgilerinize sunulur. Detaylı bilgi için; https://www.duzcetso.org.tr/.../10736-7326-sayili-kanun...
DÜZCE SANAYİ VE TİCARET ODASI ,7326 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI HAKKINDA BİR DUYURU YAPTI

DÜZCE SANAYİ VE TİCARET ODASI ,7326 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI HAKKINDA BİR DUYURU YAPTI

Yapılan açıklamada şunlara yer verildi

Sayın Üyemiz;

“Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” 09/06/2021 tarih ve 31506 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kanun çerçevesinde, Oda ve borsalara aidat borcu olan üyeler, borçlarını gecikme cezasız peşin olarak ödeyebilir veya gecikme cezasız olarak 6 taksitte ödemek üzere yapılandırabilirler. Yasadan faydalanmak isteyen üyelerimiz 30 Eylül 2021 tarihine kadar Odamız Muhasebe Birimine dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

1. Kanun 30/04/2021 ve daha önceki dönemlere ilişkin vadesi geçmiş aidat borçlarını kapsamaktadır.

2. Kanun kapsamında taksitlendirilen aidatların 1. taksitleri 31 Ekim 2021 tarihine kadar olmak üzere altı eşit taksitte ödenecektir.

3. Kanun kapsamında yapılandırılan aidatların taksit ödemeleri aylık olarak yapılır ve ödeme süresinde kısmen veya tamamen 1 taksitin ödenmemesi durumunda yapılandırma iptal edilir.

4. Üyelerimizin taksitlendirme imkanından faydalanabilmeleri için 30 Eylül 2021 tarihine kadar Odamız Mali İşler Müdürlüğüne kaşe ve imzalı dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Dilekçe ektedir.

Bilgilerinize sunulur. Detaylı bilgi için; https://www.duzcetso.org.tr/.../10736-7326-sayili-kanun...

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.