Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 07.10.2021 - 17:44, Güncelleme: 07.10.2021 - 17:44

(ASKOM) Toplantısı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

 

(ASKOM) Toplantısı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

14. Bölge 8. Acil Sağlık Koordinasyonu Merkezi (ASKOM) Toplantısı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.
Kocaeli Valiliği Karamürsel Alp toplantı salonunda, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen toplantı Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel PEHLEVAN’ın açılış konuşmalarıyla başladı. Toplantıda, Kocaeli Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Orhan AHİ tarafından Covid ile mücadele çalışmaları ve bazı acil sağlık hizmetleri konularında katılımcıları bilgilendiren interaktif sunum gerçekleştirildi. Toplantıda 14. Bölge olarak adlandırılan Kocaeli, Sakarya ve Düzce illerindeki acil sağlık hizmetlerindeki verimlilik, sağlık tesisleri ve iller arası hasta sevklerinin koordinasyonu ve yaşanan aksaklıklar ile çözüm önerileri gibi konular sağlık idarecileri tarafından detaylı olarak ele alındı ve gerekli planlamalar oluşturuldu. Geniş katılım ile gerçekleştirilen toplantıya; Sakarya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz ÖĞÜTLÜ, Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz.Dr.Ökkeş KEPEK, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Mevlüt YILDIZ, Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Numan ÇABUK, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan KATIRCI, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi,Op.Dr.Volkan TEMİ, İl Ambulans Servisi Başhekimi, Dr. Ahmet KÖMÜRCÜ, Sağlık Hizmetleri Uzmanı Yusuf YILDIRIM, Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Yöneticileri, ve Birim Sorumluları katıldı. Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantı hastanelerde verilen özellikli sağlık hizmetleri, hasta sevkleri ilgili sorunları değerlendirilip, hizmetlerin verimliliğini arttırmak amacıyla çözüm önerileri oluşturuldu.
14. Bölge 8. Acil Sağlık Koordinasyonu Merkezi (ASKOM) Toplantısı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

Kocaeli Valiliği Karamürsel Alp toplantı salonunda, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen toplantı Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel PEHLEVAN’ın açılış konuşmalarıyla başladı.

Toplantıda, Kocaeli Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Orhan AHİ tarafından Covid ile mücadele çalışmaları ve bazı acil sağlık hizmetleri konularında katılımcıları bilgilendiren interaktif sunum gerçekleştirildi.

Toplantıda 14. Bölge olarak adlandırılan Kocaeli, Sakarya ve Düzce illerindeki acil sağlık hizmetlerindeki verimlilik, sağlık tesisleri ve iller arası hasta sevklerinin koordinasyonu ve yaşanan aksaklıklar ile çözüm önerileri gibi konular sağlık idarecileri tarafından detaylı olarak ele alındı ve gerekli planlamalar oluşturuldu.

Geniş katılım ile gerçekleştirilen toplantıya; Sakarya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz ÖĞÜTLÜ, Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz.Dr.Ökkeş KEPEK, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Mevlüt YILDIZ, Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Numan ÇABUK, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan KATIRCI, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi,Op.Dr.Volkan TEMİ, İl Ambulans Servisi Başhekimi, Dr. Ahmet KÖMÜRCÜ, Sağlık Hizmetleri Uzmanı Yusuf YILDIRIM, Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Yöneticileri, ve Birim Sorumluları katıldı.

Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantı hastanelerde verilen özellikli sağlık hizmetleri, hasta sevkleri ilgili sorunları değerlendirilip, hizmetlerin verimliliğini arttırmak amacıyla çözüm önerileri oluşturuldu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.