Düzce'de Oynanan Türkiye U16 Şampiyonası 2. Kademe Sonuçları
23.06 15:00 Adana Kanaryaspor-Kadıköyspor (Nevşehir Gazi) 0-0
23.06 17:00 4 Eylülspor-Gaziantep Futbol Gelişim (Nevşehir Gazi) 1-0
24.06 15:00 Atakum Belediyespor-Gaziantep Futbol Gelişim (Nevşehir Gazi) 3-2
24.06 17:00 Selçuklu Belediyespor-Adana Kanaryaspor (Nevşehir Gazi) 2-0
25.06 15:00 Kadıköyspor-Selçuklu Belediyespor (Nevşehir Gazi) 1-1
25.06 17:00 4 Eylülspor-Atakum Belediyespor (Nevşehir Gazi) 1-5
Final
26.06 11:00 Selçuklu Bld-Atakum Bld (Nevşehir Gazi)
Bingöl Grubu:
Elazığ İl Özel İdarespor (Elazığ), Güroymakspor (Bitlis), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa), Van GSİM (Van), Yomraspor (Trabzon)
23.06 15:30 Van GSİM-Yomraspor (Bingöl Şehir) 0-3
23.06 17:30 Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor (Bingöl Şehir) 3-0
24.06 17:00 Elazığ İl Özel İdarespor-(Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor) (Bingöl Şehir) 3-1
25.06 15:30 Güroymakspor-(Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor) (Bingöl Şehir)
25.06 17:30 Yomraspor-Van GSİM (Bingöl Şehir) 2-1
Final
26.06 11:00 Yomraspor-Şanlıurfa BB (Bingöl Şehir)
Balıkesir Grubu: Aydın Yıldızspor (Aydın), Ilıca Belediyespor (Antalya), Kurtköyspor (İstanbul), Kuşadası Küçükadaspor (Aydın), Salihlispor (Manisa), Selimiyespor (İstanbul)
23.06 16:00 Kuşadası Küçükadaspor-Ilıca Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 4-0
23.06 18:00 Selimiyespor-Aydın Yıldızspor (Burhaniye Spor Toto) 4-2
24.06 16:00 Kurtköyspor-Ilıca Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 1-1
24.06 18:00 Salihlispor--Aydın Yıldızspor (Burhaniye Spor Toto) 2-0
25.06 16:00 Kuşadası Küçükadaspor-Kurtköyspor (Burhaniye Spor Toto) 0-1
25.06 18:00 Selimiyespor-Salihlispor (Burhaniye Spor Toto) 2-0
Final
26.06 18:00 Kurtköyspor-Selimiyespor (Burhaniye Spor Toto)
Düzce Grubu:
Bağlarbaşıspor (İstanbul), Harmanlıkspor (Sakarya), Pidosan Yahyalarspor (Ankara), Yaşamkent İlklerspor (Ankara)
24.04 16:00 Bağlarbaşıspor-Harmanlıkspor (Şıralık) 1-0
24.06 18:00 Pidosan Yahyalarspor-Yaşamkent İlklerspor (Şıralık) 0-2
25.06 16:00 Yaşamkent İlklerspor-Bağlarbaşıspor (Şıralık) 1-2
25.06 18:00 Harmanlıkspor-Pidosan Yahyalarspor (Şıralık) 3-0
26.06 17:00 Bağlarbaşıspor-Pidosan Yahyalarspor (Şıralık)
26.06 17:00 Yaşamkent İlklerspor-Harmanlıkspor (Nurettin Zafer) Efkan Bucak