3.LİG 2.GRUPTA LİG TAMAMLANDI
36.Hafta Maç Sonuçları
07/05/2022
15:00
Düzce 18 Temmuz Stadı
Bitexen Düzcespor
2 - 1
Çarşambaspor
07/05/2022
15:00
Kuşadası Özer Türk Stadı
Kuşadasıspor
0 - 2
İskenderunspor AŞ
07/05/2022
15:00
Şile İlçe Stadı
Gema Polimer Şile Yıldızspor
1 - 3
Yomraspor
07/05/2022
15:00
Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Hacettepe
3 - 2
Bayrampaşa
07/05/2022
15:00
Maltepe Hasan Polat Stadı
Beyoğlu Yeniçarşıspor
1 - 0
52 Orduspor FK
07/05/2022
15:00
Darıca İlçe Stadı S
Darıca Gençlerbirliği
2 - 1
Kalecik FK
07/05/2022
15:00
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Başkent Üni Alanya Kestelspor
2 - 1
Siirt İl Özel İdare
07/05/2022
15:00
Doğan Seyfi Atlı Stadı
Kızılcabölükspor
2 - 0
Alagöz Holding Iğdır FK
07/05/2022
15:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
2 - 1
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
36.Hafta Sonu Puan Durumu
1.
Bitexen Düzcespor
36
24
6
6
59
30
29
78
2.
İskenderunspor AŞ
36
22
8
6
72
31
41
74
3.
Alagöz Holding Iğdır FK
36
21
9
6
64
39
25
72
4.
68 Aksaray Belediyespor
36
18
5
13
49
43
6
59
5.
52 Orduspor FK
36
15
13
8
48
41
7
58
6.
Başkent Üni Alanya Kestelspor
36
16
9
11
46
34
12
57
7.
Kuşadasıspor
36
13
8
15
42
48
-6
47
8.
Gema Polimer Şile Yıldızspor
36
13
8
15
39
46
-7
47
9.
Bayrampaşa
36
10
15
11
41
33
8
45
10.
Kalecik FK
36
12
9
15
41
48
-7
45
11.
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
36
10
13
13
40
36
4
43
12.
Yomraspor
36
10
11
15
35
45
-10
41
13.
Siirt İl Özel İdare
36
10
11
15
38
57
-19
41
14.
Beyoğlu Yeniçarşıspor
36
9
14
13
33
39
-6
41
15.
Darıca Gençlerbirliği
36
8
14
14
33
46
-13
38
16.
Kızılcabölükspor
36
7
16
13
41
51
-10
37
17.
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
36
7
15
14
31
44
-13
36
18.
Çarşambaspor
36
8
10
18
32
52
-20
34
19.
Hacettepe
36
7
10
19
24
45
-21
31
P=47
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Kuşadasıspor
3
0
3
3
2.
Gema Polimer Şile Yıldızspor
3
0
3
3
P=45
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Bayrampaşa
3
1
2
1
2.
Kalecik FK
3
-1
1
2
P=41
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Yomraspor
7
1
4
3
2.
Siirt İl Özel İdare
6
-3
4
7
3.
Beyoğlu Yeniçarşıspor
4
2
6
4
Bir üst seviyeye yükselir.
Düzcespor grubunda Hacettepespor, Çarşambaspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor ve Kızılcabölükspor takımları amatöre düşerken, İskenderunspor, Iğdırspor, 68 Aksaray Belediyespor ve 52 Orduspor takımları play off grubunda mücadele etmeye hak kazandı.