3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI
01/05/2022
15:00
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı
Bayrampaşa
1 - 3
68 Aksaray Belediyespor
01/05/2022
15:00
Yomra İlçe Stadı
Yomraspor
1 - 2
Bitexen Düzcespor
01/05/2022
15:00
Çubuk İlçe Stadı
Kalecik FK
2 - 0
Gema Polimer Şile Yıldızspor
01/05/2022
15:00
Çarşamba İlçe Stadı
Çarşambaspor
2 - 1
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
01/05/2022
15:00
İskenderun 5 Temmuz Stadı
İskenderunspor AŞ
3 - 0
Beyoğlu Yeniçarşıspor
01/05/2022
15:00
Yeni Ordu Stadyumu
52 Orduspor FK
1 - 1
Darıca Gençlerbirliği
01/05/2022
15:00
Doğukent Sahası
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
3 - 2
Kuşadasıspor
01/05/2022
15:00
Iğdır Şehir Stadı
Alagöz Holding Iğdır FK
3 - 0
Hacettepe
01/05/2022
15:00
Siirt Atatürk Stadı
Siirt İl Özel İdare
3 - 0
Kızılcabölükspor
36.Hafta Puan Durumu
1.
Bitexen Düzcespor
35
23
6
6
57
29
28
75
2.
Alagöz Holding Iğdır FK
35
21
9
5
64
37
27
72
3.
İskenderunspor AŞ
35
21
8
6
70
31
39
71
4.
52 Orduspor FK
35
15
13
7
48
40
8
58
5.
68 Aksaray Belediyespor
35
17
5
13
47
42
5
56
6.
Başkent Üni Alanya Kestelspor
35
15
9
11
44
33
11
54
7.
Kuşadasıspor
35
13
8
14
42
46
-4
47
8.
Gema Polimer Şile Yıldızspor
35
13
8
14
38
43
-5
47
9.
Bayrampaşa
35
10
15
10
39
30
9
45
10.
Kalecik FK
35
12
9
14
40
46
-6
45
11.
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
35
10
13
12
39
34
5
43
12.
Siirt İl Özel İdare
35
10
11
14
37
55
-18
41
13.
Beyoğlu Yeniçarşıspor
35
8
14
13
32
39
-7
38
14.
Yomraspor
35
9
11
15
32
44
-12
38
15.
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
36
7
15
14
31
44
-13
36
16.
Darıca Gençlerbirliği
35
7
14
14
31
45
-14
35
17.
Kızılcabölükspor
35
6
16
13
39
51
-12
34
18.
Çarşambaspor
35
8
10
17
31
50
-19
34
19.
Hacettepe
35
6
10
19
21
43
-22
28
Bir üst seviyeye yükselir.
Bir üst seviyeye yükselmek için play-off oynamaya hak kazanır.
Bir alt seviyeye düşer.
Son Hafta Maç Programı
07/05/2022
15:00
Düzce 18 Temmuz Stadı
Bitexen Düzcespor
-
Çarşambaspor
07/05/2022
15:00
Kuşadası Özer Türk Stadı
Kuşadasıspor
-
İskenderunspor AŞ
07/05/2022
15:00
Şile İlçe Stadı
Gema Polimer Şile Yıldızspor
-
Yomraspor
07/05/2022
15:00
Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Hacettepe
-
Bayrampaşa
07/05/2022
15:00
Beyoğlu Yeniçarşıspor
-
52 Orduspor FK
07/05/2022
15:00
Darıca İlçe Stadı
Darıca Gençlerbirliği
-
Kalecik FK
07/05/2022
15:00
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Başkent Üni Alanya Kestelspor
-
Siirt İl Özel İdare
07/05/2022
15:00
Kızılcabölük Semt Stadı
Kızılcabölükspor
-
Alagöz Holding Iğdır FK
07/05/2022
15:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
-
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK