Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Sona Erdi.İşte Tur Atlıyanlar
Türkiye Kupası 2.Tur Maçları Biri Dışında Tamamlandı İşte Maç Sonuçları ve 3.Tura Yükselen Takımlar
28/09/2021
13:00
Doğukent Sahası
Elazığspor
0 - 1
Arnavutköy Belediyespor
28/09/2021
14:00
Karaköprü Faruk Çelik Stadı
Karbel Karaköprü Belediyespor
2 - 0
Kızılcabölükspor
28/09/2021
14:30
Nevşehir Gazi Stadı
Nevşehir Belediyespor
3 - 0
Fethiyespor
28/09/2021
15:00
Derince İlçe Stadı
Belediye Derincespor
2 - 1
Formül Erbaaspor
28/09/2021
15:30
Edirne 25 Kasım Stadı
Edirnespor
3 - 0
Çatalcaspor
28/09/2021
18:00
Mersin Stadyumu
İçel İdman Yurdu
1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 7 (p)
Bitexen Düzcespor
29/09/2021
13:00
Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Çankaya FK
3 - 2
Ofspor
29/09/2021
13:00
Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı
Ağrı 1970 Spor
0 - 0
1 - 0 (u)
Kuşadasıspor
29/09/2021
14:00
Kelkit İlçe Stadı
1954 Kelkit Belediyespor
2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Ceyhanspor
29/09/2021
14:00
Yomra İlçe Stadı
Yomraspor
4 - 0
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
29/09/2021
14:00
Hopa İlçe Stadı
Artvin Hopaspor
2 - 0
Başkent Gözgözler Akademi
29/09/2021
14:00
Fatsa İlçe Stadı
Fatsa Belediyespor
0 - 0
1 - 0 (u)
Beyoğlu Yeniçarşıspor
29/09/2021
14:30
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
3 - 0
Bayrampaşa
29/09/2021
14:30
Çarşamba İlçe Stadı
Çarşambaspor
1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 3 (p)
Altındağspor
29/09/2021
14:30
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Başkent Üni Alanya Kestelspor
2 - 0
Bursa Yıldırımspor
29/09/2021
15:00
Şile İlçe Stadı
Gema Polimer Şile Yıldızspor
0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 2 (p)
İskenderun FK
29/09/2021
15:00
Menemen İlçe Stadı
Bergama Belediyespor
1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
Sancaktepe FK
29/09/2021
15:00
Tepecik Şenol Güneş Stadı
Büyükçekmece Tepecikspor
2 - 2
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
29/09/2021
15:30
Düzce 18 Temmuz Stadı T
Hendekspor
1 - 3
52 Orduspor FK
29/09/2021
19:00
Esenler İlçe Stadı
Esenler Erokspor
1 - 1
1 - 1 (u)
7 - 8 (p)
Osmaniyespor FK
30/09/2021
13:00
Mardin 21 Kasım Stadı
Mardin 1969 Spor
1 - 0
Gümüşhanespor
30/09/2021
14:00
Osmanlı Stadı T
Iğdır FK
0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 3 (p)
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
30/09/2021
14:30
Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Hacettepe
1 - 1
1 - 3 (u)
Kahta 02 Spor
30/09/2021
15:30
Kütahya Dumlupınar Stadı
Belediye Kütahyaspor
0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Redoks Darıca Gençlerbirliği
30/09/2021
18:00
Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı
Kardemir Karabükspor
-
Karşıyaka