Haftanın Bütün Maç Sonuçları Belli Oldu
3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor takımlarımız,Akçakocaspor Veteranların Maç Sonuçları Söyle Oluştu
FUTBOL
3.LİG 1.GRUP 13.HAFTA MAÇ PROGRAMI
17/11/2019
13:30
Düzce 18 Temmuz Stadı
Düzcespor
1 - 0
Karbel Karaköprü Belediyespor
BAL LİGİ 6.GRUPTA BEYKÖY BELEDİYESPOR VE ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR UN 9.HAFTA MAÇ PROGRAMI
17/11/2019
14:00
Beyköy Stadı
Beyköy Belediyespor
1 - 3
Çubukspor Futbol A.Ş
17/11/2019
14:00
Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı
Karadeniz Ereğli Belediyespor
0 - 3
Çilimli Belediyespor
DÜZCE YEREL LİGLERİ
SÜPER AMATÖR LİGİ B-GRUBUNDA 6.HAFTA MAÇ PROGRAMI
16/11/2019
15:00
Akçakoca İlçe Sahası
Akçakocaspor
2 - 0
Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor
17/11/2019
13:00
Şıralık 2 Nolu Saha
Kirazlıspor
1 - 6
Beçi Gençlikspor
17/11/2019
14:00
Cumayeri İlçe Stadı
Cumayeri Belediyespor
0 - 4
Kaynaşlı Belediyespor
Hamidiyespor Bay
SÜPER AMATÖR LİGİ A-GRUBUNDA 6.HAFTA MAÇ PROGRAMI
16/11/2019
15:00
Yığılca İlçe Sahası
Yığılcaspor
1 - 2
Çamlı Gençlikspor
16/11/2019
16:00
Nurettin Zafer Sahası
Aydınpınarspor
2 - 0
Düzce Belediyespor
17/11/2019
15:00
Nurettin Zafer Sahası
Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
2 - 1
Aziziyespor
Gölyakaspor Bay
BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE A-GRUBUNDA 3.HAFTA MAÇ PROGRAMI
17/11/2019
13:00
Nurettin Zafer Sahası
Eminaçma Gençlikspor
4 - 3
Ağaköyspor
17/11/2019
14:00
Gölyaka İlçe Sahası
Hacıyakupspor
0 - 0
Çiftlik Gençlikspor
17/11/2019
17:00
Şıralık 2 Nolu Saha
Düzce Modern Eğitimcilerspor
0- 8
Kurtsuyu Gençlikspor
Dedelerspor Bay
BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE B-GRUBUNDA 3.HAFTA MAÇ PROGRAMI
16/11/2019
18:00
Nurettin Zafer Sahası
Yeni Taşköprüspor
1 - 2
Nasırlı Köyü Gençlikspor
17/11/2019
14:00
Gümüşova İlçe Sahası
1934 Selamlarspor
4 - 2
Düzce Gençlerbirliği
17/11/2019
15:00
Şıralık 2 Nolu Saha
Kabalakspor
9 - 0
Karaca Çobanspor
17/11/2019
17:00
Nurettin Zafer Sahası
Beycilerspor
1 - 1
Yazıpınarspor
Yazıpınarspor
BAYAN FUTBOL
3.LİG BAYAN FUTBOL LİGİNDE BURSA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
Bayanlar Futbol 3.Liginde Düzce Bayan Futbol Takımımız Bursa temsilcisi ile 17-11-2019 Pazar günü deplasmanda Mustafa Kemal İlçe stadında saat 13.00 te Bursa Çimenspor ile karşılaştığı maçı 1-0 kaybetti.Temsilcimiz iyi oynadığı ve 2 Penaltı atışını gole çeviremeyince mağlup olmaktan kurtulamadı.Temsilcimiz gelecek hafta sahasında 24-11-2019 saat 12.00 de Nurettin Zafer stadında Sakarya Ozanlarspor ile karşılaşacak
VETERAN VE MASTERLER
VETERANLAR LİGİNDE SAHAMIZDA YENİLDİK
Akçakoca Veteranlar takımı 17-Kasım Pazar günü saat 14.00 de Akçakoca ilçe stadında Ereğli Masterler ile karşılaştığı maçı 2-1 kaybetti.Temsilcimiz ligde 4.maçında deplasmanda Devrek Veteranlar ile karşılaşacaktır
DÜZCE MASTERLER İSE KOCAELİNDE OYNAYACAK
İlimizi Marmara Masterler Federasyonu Masterler ve Veteranlar futbol liginde temsil eden Düzcespor Veteran takımı ligdeki 8. maçını Kocaali temsilcisi Cayırova Masterler takımı ile yaptığı maçı 2-1 kaybetti. Çayırova Masterler - Düzcespor Masterler karşılaşması 17 Kasım 2019 Pazar günü Çayırova, Kuştepe stadında oynandı.
BASKETBOL 1.LİGİ
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG) ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ GEMLİK BASKET İLE KARŞILAŞIYOR
TBL 6. haftasında Gemlik Basketbol'a konuk olan Düzce Belediye, ilk yarıyı farklı önde götürüp ikinci yarıda rakibi karşısında epey zorlansa da karşılaşmayı 80-79 kazanmasını bildi. Temsilcimiz 6 maçta 8 puanla ligde 12.sırada bulunuyor Temsilcimiz ligde 7. Maçını 22-11-2019 Cuma günü saat 18.00 de Kalıcı konutlar spor salonunda Akhisar belediyespor ile karşılaşacak.
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG) BAYAN BASKETBOL TAKIMIMIZ SAHAMIZDA URLA BELEDİYESPOR İLE OYNAYACAK
Bayanlar 1.Ligdeki temsilcimiz 1881 Bayan Basketbol takımımız ligde 8.maçını 20-11-2019 Çarşamba günü saat 18.00 de Urla belediyespor ile Kalıcı Konutlar Spor Salonunda karşılaşacaktır.Temsilcimiz 7 maçta 11 puanla ligde 5.sırada bulunuyor.Temsilcimiz ligdeki 9.maçını deplasmanda Lüleburgaz belediyesi Yıldız Akademisi kapalı spor salonunda Pazar günü saat 17.00 de Bosna34 ile karşılaşacaktır.Temsilcimiz geçtiğimiz hafta deplasmanda Fenerbahçeyi yenerek hafaya moralli girdi
VOLEYBOL 1. 2. LİGİ
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMI BURSA ‘DAN ŞEN DÖNDÜ
İlimizi 1.Voleybol Liginde Temsil eden 1881 Düzce belediyespor, ligdeki 6. Maçını gelecek hafta 16-11-2019 Cumartesi günü Bursa İnegöl Yeniceköy spor salonunda saat 14.00 te İnegöl belediyespor ile karşılaştığı maçı 3-0 kazandı.Temsilcimiz maçın setlerini 25-20,25-20,25-16 kazandı.Temsilcimiz 6 maçta 12 puanla ligde 4.sırada bulunuyor.Temsilcimiz gelecek hafta sahasında 23-11-2019 Cumartesi günü saat 13.00 de Kocaeli BŞB Kağıtspor ile karşılaşacak
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR (2.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMI SAHASINDA KAYBETTİ
2.Ligdeki Temsilcimiz ligdeki 5. maçında 16-11-2019 Pazar günü saat 13.00 te İbrahim Hoşver spor salonunda Bursa Karacabey takımı ile karşılaştığı maçı 3-0 kaybetti .Temsilcimiz setleri 19-25,18-25,19-25 kaybetti. Temsilcimiz 4 maçta 4 puanla ligde 6.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 24-11-2019 Pazar günü saat 12.00 te Muğla Göçek ilçe spor salonunda Göçekspor ile karşılaşacaktır.Temsilcimiz geçtiğimiz hafta rakibi Topkapı okulları ligden çekildiği için oynamadan iki puan kazanmıştı