Haftanın Maç Programları Belli Oldu
Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Erkek ve Bayan Voleybol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper ve Birinci Amatör Ligi Maç Programları Belli Oldu
3.Lig 1.Grupta 20.Hafta Maç Programı
26/01/2020
13:00
Hopa İlçe Stadı
Artvin Hopaspor
-
Düzcespor
Bal Ligi 15.Hafta Maç Programı
26/01/2020
14:00
Şıralık 2 Nolu Saha
Çilimli Belediyespor
-
Devrek Belediyespor
26/01/2020
14:00
Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı
Karadeniz Ereğli Belediyespor
-
Beyköy Belediyespor
SÜPER AMATÖR 1.HAFTA PLAY OFF MAÇ PROGRAMI
02/02/2020
Gölyaka İlçe Sahası
Gölyakaspor
-
Kaynaşlı Belediyespor
02/02/2020
Aydınpınarspor
-
Akçakocaspor
02/02/2020
Cumayeri İlçe Stadı
Cumayeri Belediyespor
-
Çamlı Gençlikspor
SÜPER AMATÖR 1.HAFTA PLAY OUT MAÇ PROGRAMI
26/01/2020
Kirazlıspor
-
Hamidiyespor
26/01/2020
Beçi Gençlikspor
-
Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor
26/01/2020
Aziziyespor
-
Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
BİRİNCİ AMATÖR A-GRUBU 11.HAFTA MAÇ PROGRAMI
25/01/2020
18:00
Şıralık 2 Nolu Saha
Dedelerspor
-
Düzce Modern Eğitimcilerspor
25/01/2020
18:00
Nurettin Zafer Sahası
Ağaköyspor
-
Hacıyakupspor
26/01/2020
20:00
Nurettin Zafer Sahası
Kurtsuyu Gençlikspor
-
Çiftlik Gençlikspor
BİRİNCİ AMATÖR B-GRUBU 11.HAFTA MAÇ PROGRAMI
Karaca Çobanspor
0 - *3
Yazıpınarspor
26/01/2020
12:00
Gümüşova İlçe Sahası
1934 Selamlarspor
-
Yeni Taşköprüspor
26/01/2020
18:00
Nurettin Zafer Sahası
Düzce Gençlerbirliği
-
Kabalakspor
26/01/2020
18:30
Şıralık 2 Nolu Saha
Nasırlı Köyü Gençlikspor
-
Beycilers
Basketbol
KIZLARIMIZ KOMŞUYA GİDİYOR
İlimizi kadınlar 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor Kız Basket Takımı Ligdeki 19.Maçını 25-01-2020 Cumartesi günü saat 16.00 de Sakarya BŞ spor salonunda Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş ile karşılaşacak Temsilcimiz 18 maçta 28 puanla ligde 8.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 01-02-2020 Cumartesi günü saat 17.00 de Bahçeşehir spor salonunda Mardin BŞB Başak ile oynayacak
ERKEK BASKETÇİLERİMİZ YALOVA YOLCUSU
İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor ligdeki 16 . maçında Bir hafta ara sonunda 25-01-2020 Cumartesi günü 90.Yıl Spor salonunda saat 17.00 te Semt 77 Yalovaspor ile karşılaşacak.Temsilcimiz 15 maçta 19 Puanla ligde 13.sırada bulunuyor
Temsilcimiz 31-01-2020 Cuma Günü saat 18.00 de Bahçeşehir spor salonunda Merkezefendi belediyesi ile karşılaşacaktır
Voleybol
VOLEYBOLCULARIMIZ YİNE DEPLASMANDA
İlimizi erkekler 1. Voleybol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor ligdeki 17.maçını Deplasmanda 26-01-2020 Pazar günü saat 15.00 da Bursa Cengiz Göllü spor salonunda Tofaşspor ile karşılaşacak
Temsilcimiz 15 maçta 21 puanla ligde 7.sırada bulunuyor. Temsilcimiz ligdeki 18 maçını 02-02-2020 Pazar günü saat 13.00 da 18 Temmuz spor salonunda İnegöl bld ile karşılaşacak
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR BURSA YOLCUSU
Çilimli Belediyespor Voleybol takımı ligde bir hafta aradan sonra ligdeki 13.Maçını 26-01-2020 Pazar günü Bursa Karacabey spor salonunda saat 15.00 te Karacabey bld ile karşılaşacak .Temsilcimiz 11. maçta 7 puanla 8.sırada bulunuyor..Temsilcimiz 02-02-2020 Pazar günü Çilimli spor salonunda saat 13.00 te Fethiye Göçek ile karşılaşacak
Masterler ,Veteranlar ve Bayanlarımız
MASTERLERİMİZİN DEPLASMANDA OYNAYACAK
İlimizi Marmara grubu masterler ve veteranlar futbol liginde temsil eden.Düzcespor Master takımı 26 01. 2020. Pazar saat 17.00 Kocaeli Cephanelik stadında Kocaeli Masterler ile karşılaşacak.Temsilcimiz 13 maçta 14 puanla ligde 8.sırada bulunuyor
VETREANLARIMIZ KOMŞUYA GİDİYOR
Türkiye Veteranlar Ligi Marmara Yeşil Grupta Mücadele Eden Akçakoca Veteranları deplasmanda SBD Ereğli Veteranları ile Kilimli stadında saat 13.00 de ilk ikinci yarının ilk maçına çıkacak .Temsilcimiz 7 maçta 10 puanla ligde 4.durumda bulunuyor.Temsilcimiz daha sonraki haftada sahasında Alaplı Veteranları İle sahasında karşılaşacak
TMVFL FUTBOL LİGİ'NDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR
2019-2020 TMVFL Bülent Yelkenci Sezonunda ikinci yarı hafta sonu oynanacak maçlarla başlayacak.
Yaklaşık bir aylık aradan sonra futbolcular yeşil sahalara geri dönüyor. İlk yarı da 7 haftalık lig maratonu sonunda Yeşil Batı Karadeniz Bölgesinde Karadeniz Ereğli Zafer Men Masterler, Mavi Batı Karadeniz Bölgesinde Kastamonu Masterler, Orta Karadeniz Bölgesinde ise Samsun Masterler FK takımlarımız lider olarak bölgelerinde birinci sırada yer almışlardı.
Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonunda sorumlusu olduğum Orta Karadeniz, Yeşil ve Mavi Batı Karadeniz Bölgelerinde ve diğer bölgelerde ikinci yarı maçları 25-26 Ocak 2020 tarihlerinde oynanacak. 21-22 Mart 2020 tarihlerinde sona erecek olan TMVFL Futbol Ligi Nisan ayında Antalya'da yapılacak Türkiye Şampiyonası maçları ile 2019-2020 sezonunu tamamlayacak.
BAYANLARIMIZIN YİNE MAÇI YOK
2019-2020 futbol sezonunda ilimizi kadınlar 3. Futbol liginde temsil eden Düzce Alibaba bayan futbol takımı ligdeki 10.Hafta maçını 02-02-2020 Pazar günü saat 12 .00 de Bursa Ağaköyspor ile karşılaşacak.Temsilcimizin 9 maçta 6 puanla ligde 9.sırada bulunuyor. Temsilcimiz 09-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Bursa Soğanlı Kanalboyu Nilüferspor ile deplasmanda karşılaşacak
Hakemler
DÜZCESPORUN MAÇININ HAKEMİ TRABZON'DAN
Spor Toto 3. Lig temsilcimiz Düzcespor’un 26 Ocak 2020 Pazar günü hopa deplasmanında Artvin Hopaspor ile yapacağı müsabakayı Trabzon bölgesinden Yönetici Sinan Özcan yönetecek.
Maçın yardımcı hakemleri Rize bölgesinden Ertan Başdağ(Memur) , Rize bölgesinden İsmail Ertuç. yapacak Maçın gözlemcisi İstanbul bölgesinden Muhahrem Karaağaç yapacak
BEYKÖY BELEDİYESPOR MAÇININ HAKEMİ ANKARA’DAN
Bal ligi 6.Grupta mücadele eden Beyköy belediyespor ligde 15.maçta 26-01---2020 Pazar günü Ereğli Beyçayırı İlçe stadında saat 14.00 te Ereğli belediyespor ile oynanacak maçın hakemi belli oldu.
Maçın orta hakemi Ankara bölgesinden Gamze Durmuş oldu,Maçın 1.yardımcı hakemi Ankara bölgesinden A.Serdar Kaya,2.Yardımcı Hakemi Mert Doğan oldu. Maçın gözlemcisi ise Samsun bölgesinden Nurtaç Yazar yapacaktır
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR MAÇININ HAKEMİ ÇANKIRI’DAN
Bal ligi 6.Grupta mücadele eden Çilimli belediyespor ligde 15.maçta 26-01-2020 Pazar günü Saat 14.00 te Şıralık stadında Devrek belediyespor ile oynanacağı maçın hakemi belli oldu.
Maçın orta hakemi Çankırı bölgesinden Kerem Çataklı oldu. 1.yardımcı hakem ise Ankara bölgesinden Ayber Yalçınkaya ,2.yardımcı hakem Ordu bölgesinden Bayram Öztürk oldu.Maçın gözlemcisi ise Kırşehir bölgesinden Halil Koyuncu olacaktır
EMRAH ÜNAL BİRİNCİ LİG MAÇINDA GÖREV ALDI
Düzce bölgesi Üst Klasman Yardımcı hakemlerimizden öğretmen Emrah Ünal Ziraat Kupası maçında 27-01 -2020 Pazartesi günü saat 19.00 da İstanbul Vefa stadında Fatih Karagümgümrük Altınordu ile yapılacak maçta 1.Yardımcı hakem olarak görev aldı.Diğer 2. yardımcı hakem ise Trabzon bölgesinden Burak Cansız oldu.Maçın orta hakemi Bursa Bölgesinden Cihan Aydın oldu.