3.LİG.4.GRUPTA HAFTANIN MAÇ SONUÇLARI ve GELECEK HAFTAKİ MAÇ PROGRAMI
3.LİG.4.GRUPTA HAFTANIN MAÇ SONUÇLARI
Siirt Atatürk Stadı
Siirt İl Özel İdare
ert.
Karbel Karaköprü Belediyespor
26/09/2020
15:00
Adıyaman Atatürk Stadı
Adıyaman 1954 Spor
1 - 1
Alanya Kestelspor
26/09/2020
15:30
Kozan İsmet Atlı Stadı
Kozanspor FK
0 -1
Düzcespor
26/09/2020
15:30
Kırıkkale Başpınar Stadı
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
2 -0
Sultanbeyli Belediyespor
26/09/2020
16:00
Alemdağ Stadyumu
Modafen FK
-
1954 Kelkit Belediyespor
26/09/2020
16:00
Muğla Atatürk Stadı
Muğlaspor
0 - 1
52 Orduspor FK
26/09/2020
16:00
Bergama 14 Eylül Stadı
Bergama Belediyespor
0 -0
68 Aksaray Belediyespor
26/09/2020
16:00
Silivri İlçe Stadı
Silivrispor
0 - 2
Bursa Yıldırımspor
1.
52 Orduspor FK
2
2
0
0
5
2
3
6
2.
Düzcespor
2
2
0
0
4
1
3
6
3.
Modafen FK
2
2
0
0
2
0
2
6
4.
Bergama Belediyespor
2
1
1
0
2
0
2
4
5.
Alanya Kestelspor
2
1
1
0
4
3
1
4
6.
Adıyaman 1954 Spor
2
1
1
0
2
1
1
4
7.
Bursa Yıldırımspor
2
1
0
1
2
1
1
3
8.
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
2
1
0
1
4
4
0
3
9.
Karbel Karaköprü Belediyespor
1
0
1
0
1
1
0
1
10.
68 Aksaray Belediyespor
1
0
1
0
0
0
0
1
11.
Silivrispor
2
0
1
1
1
3
-2
1
12.
Bayrampaşa
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Siirt İl Özel İdare
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Kozanspor FK
2
0
0
2
2
4
-2
0
15.
Muğlaspor
2
0
0
2
1
4
-3
0
16.
1954 Kelkit Belediyespor
2
0
0
2
0
3
-3
0
17.
Sultanbeyli Belediyespor
2
0
0
2
0
3
-3
0
GELECEK HAFTAKİ MAÇ PROGRAMI
04/10/2020
14:30
Karaköprü Faruk Çelik Stadı
Karbel Karaköprü Belediyespor
-
Bayrampaşa
04/10/2020
14:30
Ordu 19 Eylül Stadı
52 Orduspor FK
-
Kozanspor FK
04/10/2020
14:30
Kelkit İlçe Stadı
1954 Kelkit Belediyespor
-
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
04/10/2020
15:00
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Alanya Kestelspor
-
Silivrispor
04/10/2020
15:00
Düzce 18 Temmuz Stadı
Düzcespor
-
Adıyaman 1954 Spor
04/10/2020
15:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
-
Modafen FK
04/10/2020
15:30
Sultanbeyli Gölet Sahası
Sultanbeyli Belediyespor
-
Muğlaspor
04/10/2020
15:30
Minareli Çavuş Spor Tesisleri
Bursa Yıldırımspor
-
Siirt İl Özel İdare