3.LİG 4.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI
3.Lig.4.Grupta 31.Hafta Maç Sonuçları,Puan Durumu
34.Hafta Maç Sonuçları
01/05/2021
15:00
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı
Bayrampaşa
3 - 0
Silivrispor
01/05/2021
15:00
Düzce 18 Temmuz Stadı
Düzcespor
1 - 1
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
01/05/2021
15:00
Kelkit İlçe Stadı
1954 Kelkit Belediyespor
1 - 3
68 Aksaray Belediyespor
01/05/2021
15:00
Sultanbeyli Gölet Sahası
Sultanbeyli Belediyespor
0 - 0
Bergama Belediyespor
01/05/2021
15:00
Alanya Milli Egemenlik Stadı
Alanya Kestelspor
2 - 2
Muğlaspor
01/05/2021
15:00
Şanlıurfa GAP Stadı
Karbel Karaköprü Belediyespor
3 - 1
Dila Gıda Adıyaman 1954 Spor
01/05/2021
15:00
Ordu 19 Eylül Stadı
52 Orduspor FK
1 - 1
Modafen FK
01/05/2021
15:00
Minareli Çavuş Spor Tesisleri
Bursa Yıldırımspor
1 - 2
Kozanspor FK
Puan durumu
1.
Dila Gıda Adıyaman 1954 Spor
32
15
12
5
43
27
16
57
2.
Bursa Yıldırımspor
32
16
8
8
41
25
16
56
3.
Düzcespor
32
15
9
8
45
33
12
54
4.
68 Aksaray Belediyespor
32
15
8
9
40
27
13
53
5.
1954 Kelkit Belediyespor
32
14
9
9
34
27
7
51
6.
Bayrampaşa
32
13
6
13
44
37
7
45
7.
52 Orduspor FK
32
10
14
8
44
33
11
44
8.
Alanya Kestelspor
32
10
12
10
37
35
2
42
9.
Karbel Karaköprü Belediyespor
32
9
13
10
45
42
3
40
10.
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
32
11
7
14
37
45
-8
40
11.
Bergama Belediyespor
32
9
12
11
35
36
-1
39
12.
Siirt İl Özel İdare
32
10
9
13
28
48
-20
39
13.
Modafen FK
32
10
8
14
34
41
-7
38
14.
Kozanspor FK
32
9
11
12
27
32
-5
38
15.
Sultanbeyli Belediyespor
32
10
7
15
25
36
-11
37
16.
Silivrispor
32
8
11
13
31
46
-15
35
17.
Muğlaspor
32
4
12
16
29
49
-20
24
Play Offa Kalanlar
Adıyaman
Bursa Yıldırım
Düzce
Aksaray
Kelkit
Küme Düşenler
Kozanspor
Sultanbeyli
Silivri
Muğla
P=40
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Karbel Karaköprü Belediyespor
3
1
6
5
2.
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
3
-1
5
6
P=39
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Bergama Belediyespor
6
4
6
2
2.
Siirt İl Özel İdare
0
-4
2
6
P=38
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Modafen FK
4
2
2
0
2.
Kozanspor FK
1
-2
0
2
Misli.com 3. Lig
Çeyrek Final 1. Maçlar: 6 Mayıs Perşembe
Çeyrek Final 2. Maçlar: 10 Mayıs Pazartesi
Yarı Final 1. Maçlar: 15 Mayıs Cumartesi
Yarı Final 2. Maçlar: 19 Mayıs Çarşamba
Finaller: 23 veya 24 Mayıs