Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 13.10.2021 - 21:13, Güncelleme: 13.10.2021 - 21:13

Akçakoca'da İlçe İdare Amirleri toplantısı yapıldı

 

Akçakoca'da İlçe İdare Amirleri toplantısı yapıldı

Akçakoca Kaymakamı Mustafa CAN'ın Başkanlığında,İlçedeki Kurum Amirlerinin katılımlarIyla Akçakoca öğretmenevi'nde İlçe İdare Amirleri toplantısı yapıldı.
  Akçakoca Kaymakamı  Mustafa CAN'ın Başkanlığında,İlçedeki Kurum Amirlerinin katılımlarIyla Akçakoca öğretmenevi'nde İlçe İdare Amirleri toplantısı yapıldı. İlçe Kaymakamı Mustafa Can  Başkanlığında kurumların yürüttükleri hizmetlerin değerlendirilmesi ve işbirliği gerektiren hususlarda gerekli koordinasyonun sağlanarak karşılaşılan sıkıntıların çözülmesi yapılacak çalışmaları belirlemek üzere  toplandı.   Açılış konuşmasına müteakip sırası ile tüm kurum amirlerine söz verilerek kurumları ile ilgili sorun ve talepleri dinlendi. Kurum amirleri genel olarak sıkıntılarının bulunmadığını, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde çalışmaların yürütüldüğünü beyan ettiler.   Kaymakam Mustafa Can: "Her vatandaşa karşı güler yüzlü, anlayışlı ve duyarlı bir şekilde hareket edilmelidir"      Toplantıda Kaymakam Mustafa Can tarafından; "Kamu görevlilerinin vatandaş odaklı hizmet anlayışına yönelik olarak kamu kurumuna gelen her vatandaşa karşı güler yüzlü, anlayışlı ve duyarlı bir şekilde hareket edilmelidir.Kamu kuruluşlarında vatandaşa kötü muameleye karşı asla hoşgörü gösterilmeyecek, vatandaşlarımızın kötü muamele ile ilgili şikâyetleri birim amirleri tarafından öncelikle işleme alınacağı ve derhal Kaymakamlık Makamına bildirilecektir. Vatandaşa karşı olumsuz davranışı tespit edilen kamu görevlilerine gerekli yasal müeyyideler tavizsiz bir şekilde uygulanacağı, Kamu hizmetlerinde eşitlik, adalet ve tarafsızlık ilkesi esas olduğu ve hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmetler hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirileceği" vurgulandı
Akçakoca Kaymakamı Mustafa CAN'ın Başkanlığında,İlçedeki Kurum Amirlerinin katılımlarIyla Akçakoca öğretmenevi'nde İlçe İdare Amirleri toplantısı yapıldı.

 

Akçakoca Kaymakamı  Mustafa CAN'ın Başkanlığında,İlçedeki Kurum Amirlerinin katılımlarIyla Akçakoca öğretmenevi'nde İlçe İdare Amirleri toplantısı yapıldı.

İlçe Kaymakamı Mustafa Can  Başkanlığında kurumların yürüttükleri hizmetlerin değerlendirilmesi ve işbirliği gerektiren hususlarda gerekli koordinasyonun sağlanarak karşılaşılan sıkıntıların çözülmesi yapılacak çalışmaları belirlemek üzere  toplandı.   Açılış konuşmasına müteakip sırası ile tüm kurum amirlerine söz verilerek kurumları ile ilgili sorun ve talepleri dinlendi. Kurum amirleri genel olarak sıkıntılarının bulunmadığını, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde çalışmaların yürütüldüğünü beyan ettiler.

 

Kaymakam Mustafa Can: "Her vatandaşa karşı güler yüzlü, anlayışlı ve duyarlı bir şekilde hareket edilmelidir"

 

   Toplantıda Kaymakam Mustafa Can tarafından; "Kamu görevlilerinin vatandaş odaklı hizmet anlayışına yönelik olarak kamu kurumuna gelen her vatandaşa karşı güler yüzlü, anlayışlı ve duyarlı bir şekilde hareket edilmelidir.Kamu kuruluşlarında vatandaşa kötü muameleye karşı asla hoşgörü gösterilmeyecek, vatandaşlarımızın kötü muamele ile ilgili şikâyetleri birim amirleri tarafından öncelikle işleme alınacağı ve derhal Kaymakamlık Makamına bildirilecektir. Vatandaşa karşı olumsuz davranışı tespit edilen kamu görevlilerine gerekli yasal müeyyideler tavizsiz bir şekilde uygulanacağı, Kamu hizmetlerinde eşitlik, adalet ve tarafsızlık ilkesi esas olduğu ve hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmetler hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirileceği" vurgulandı

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.