Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 28.07.2021 - 11:32, Güncelleme: 28.07.2021 - 11:36

AKÇAKOCA PAZARYOLU KAVŞAĞINDA KAZALARA DAVETİYE VAR

 

AKÇAKOCA PAZARYOLU KAVŞAĞINDA KAZALARA DAVETİYE VAR

Akçakoca Osmaniye Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Trafik ve Uyarı Levhaları Yok
Akçakoca Osmaniye Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Trafik ve Uyarı Levhaları Yok Akçakoca Yalı Mahallesi Soğuksu caddesine girişteki Orhan deresindeki Köprülü kavşak mevkiinde görülen trafik yoğunluğu adeta insanları çileden çıkartıyor.   Köprüye giriş tarafında çöp Konterynırın yanında  bulunan tek  işaret levhasının direği yerinde dururken işaret levhası yoktu,geçtiğimiz günlerde haber portalımıza taşıdığımız direk yerinde kaldırıldı ve yerine yenisi dikilmediği görüldü. Akçakoca ilçesinde pazarın kurulduğu caddeyi Soğuksu Caddesine bağlayan Pazaryolunda trafik karmaşası her geçen gün içinden çıkılmaz durumda.Özellikle pazarın kurulduğu salı  günleri park yasağına rağmen çift yönlü uygunsuz parklarla birlikte  Soğuksu caddesinde trafik zaman zaman kilitlenme noktasına geliyor. Park yasağına rağmen çift yönlü park yapmaya devam eden duyarsız sürücüler ile görevlerini yerine getirmediği için yetkililer bu tablonun sorumlusu olarak gösteriliyor. Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Her an Kaza İle Karşı Karşıya  Ayrıca İstanbul caddesinden gelen ve Soğuksu Pazaryolu caddesine giden,Her yönlü ,Bahadır Yalçın caddesine giden,,İşgören caddesinden gelerek, Soğuksu Pazaryolu caddesine giden ve Bahadır Yalçın caddesine giden,Hüseyin Yanmaz caddesinden gelerek,İşgören caddesine giden,  Soğuksu Pazaryolu caddesine giden ve Bahadır Yalçın caddesine giden trafik akışında Orhan köprüsünde yaşanan trafik karmaşası vatandaşları çileden çıkarıyor. Tepkilerini dile getiren vatandaşlar, "Soğuksu caddesi Pazaryolu sokakta alanda park yasağı olmasına rağmen duyarsız sürücülerimiz tarafından bu yasağa uyulmuyor. En acısı ise yetkililer bu duruma göz yumuyor. Zaten dar olan sokak çift yönlü park yasağı ile birlikte tek şeride düşüyor. Sürücülerin daha dikkatli davranması gerekir. Yaya haklarına ve trafik kurallarına harfiyen uymaları gerekir.  Biz Vatandaşlar olarak ne  gerekiyorsa “kurallara uymayan sürücüleri” yetkililere bildirmeliyiz.Hele Orhan köprü üzerindeki Beşli kavşak sorunu giderilmezse çok yakında kazalara neden olacaktır. Trafik kurallarına riyaret edilmiyor. Beledediye emniyet çözüm üretmeli!.  Yetkililerin bu konuda duyarlı davranmaları bekliyoruz diye sitemlerini dile getirdiler KÖPRÜ ÜZERİNDE SİNYALİAZASYON NEDEN YOK Trafik kurallarına riyaret edilmiyor.  İlçede Mevcut caddelerin dar oluşu ve araç sürücülerinin kurallara uymaması Pazaryerine giden yolun kilitenmesine neden oluyor.  Beledediye emniyet çözüm üretmeli!.  Vatandaşlar ; sürücülerin daha dikkatli davranması gerekir. Yaya haklarına ve trafik kurallarına harfiyen uymaları gerekir.  Biz Vatandaşlar olarak ne  gerekiyorsa “kurallara uymayan sürücüleri” yetkililere bildirmeliyiz. Mevcut park sorunu ancak kurallara riyaret ederek çözüleceğine inanıyorum” dediler.
Akçakoca Osmaniye Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Trafik ve Uyarı Levhaları Yok

Akçakoca Osmaniye Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Trafik ve Uyarı Levhaları Yok

Akçakoca Yalı Mahallesi Soğuksu caddesine girişteki Orhan deresindeki Köprülü kavşak mevkiinde görülen trafik yoğunluğu adeta insanları çileden çıkartıyor.

 

Köprüye giriş tarafında çöp Konterynırın yanında  bulunan tek  işaret levhasının direği yerinde dururken işaret levhası yoktu,geçtiğimiz günlerde haber portalımıza taşıdığımız direk yerinde kaldırıldı ve yerine yenisi dikilmediği görüldü.

Akçakoca ilçesinde pazarın kurulduğu caddeyi Soğuksu Caddesine bağlayan Pazaryolunda trafik karmaşası her geçen gün içinden çıkılmaz durumda.Özellikle pazarın kurulduğu salı  günleri park yasağına rağmen çift yönlü uygunsuz parklarla birlikte  Soğuksu caddesinde trafik zaman zaman kilitlenme noktasına geliyor. Park yasağına rağmen çift yönlü park yapmaya devam eden duyarsız sürücüler ile görevlerini yerine getirmediği için yetkililer bu tablonun sorumlusu olarak gösteriliyor.

Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Her an Kaza İle Karşı Karşıya

 Ayrıca İstanbul caddesinden gelen ve Soğuksu Pazaryolu caddesine giden,Her yönlü ,Bahadır Yalçın caddesine giden,,İşgören caddesinden gelerek, Soğuksu Pazaryolu caddesine giden ve Bahadır Yalçın caddesine giden,Hüseyin Yanmaz caddesinden gelerek,İşgören caddesine giden,  Soğuksu Pazaryolu caddesine giden ve Bahadır Yalçın caddesine giden trafik akışında Orhan köprüsünde yaşanan trafik karmaşası vatandaşları çileden çıkarıyor.

Tepkilerini dile getiren vatandaşlar, "Soğuksu caddesi Pazaryolu sokakta alanda park yasağı olmasına rağmen duyarsız sürücülerimiz tarafından bu yasağa uyulmuyor. En acısı ise yetkililer bu duruma göz yumuyor. Zaten dar olan sokak çift yönlü park yasağı ile birlikte tek şeride düşüyor. Sürücülerin daha dikkatli davranması gerekir. Yaya haklarına ve trafik kurallarına harfiyen uymaları gerekir. 

Biz Vatandaşlar olarak ne  gerekiyorsa “kurallara uymayan sürücüleri” yetkililere bildirmeliyiz.Hele Orhan köprü üzerindeki Beşli kavşak sorunu giderilmezse çok yakında kazalara neden olacaktır. Trafik kurallarına riyaret edilmiyor. Beledediye emniyet çözüm üretmeli!.  Yetkililerin bu konuda duyarlı davranmaları bekliyoruz diye sitemlerini dile getirdiler

KÖPRÜ ÜZERİNDE SİNYALİAZASYON NEDEN YOK

Trafik kurallarına riyaret edilmiyor. 
İlçede Mevcut caddelerin dar oluşu ve araç sürücülerinin kurallara uymaması Pazaryerine giden yolun kilitenmesine neden oluyor. 

Beledediye emniyet çözüm üretmeli!. 
Vatandaşlar ; sürücülerin daha dikkatli davranması gerekir. Yaya haklarına ve trafik kurallarına harfiyen uymaları gerekir. 

Biz Vatandaşlar olarak ne  gerekiyorsa “kurallara uymayan sürücüleri” yetkililere bildirmeliyiz. Mevcut park sorunu ancak kurallara riyaret ederek çözüleceğine inanıyorum” dediler.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.