Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 09.10.2021 - 18:16, Güncelleme: 09.10.2021 - 18:19

3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

 

3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

3.Lig 2.Grupta Maç Sonuçları,Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu
3.Lig 2.Grupta Maç Sonuçları   09/10/2021 14:30 Doğukent Sahası Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 0 - 0 Bayrampaşa 09/10/2021 14:30 Yomra İlçe Stadı Yomraspor 5 - 2 Kızılcabölükspor 09/10/2021 14:30 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3 - 1 68 Aksaray Belediyespor 09/10/2021 14:30 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK 0 - 0 Siirt İl Özel İdare 09/10/2021 15:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Bitexen Düzcespor 2 - 0 Kuşadasıspor 09/10/2021 15:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 1 - 0 Hacettepe 09/10/2021 15:00 Çubuk İlçe Stadı Altındağspor 0 - 0 Başkent Üni Alanya Kestelspor 09/10/2021 15:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderunspor AŞ 4 - 1 Iğdır FK 09/10/2021 15:30 Şile İlçe Stadı Gema Polimer Şile Yıldızspor 1  -  2 Beyoğlu Yeniçarşıspor   6.Hafta Sonunda Puan Durumu. 1.   52 Orduspor FK 6 3 3 0 9 6 3 12   2.   Kuşadasıspor 6 3 2 1 11 5 6 11   3.   Malatya Yeşilyurt Belediyespor 6 3 2 1 8 6 2 11   4.   Bitexen Düzcespor 5 3 1 1 8 4 4 10   5.   İskenderunspor AŞ 6 2 3 1 12 8 4 9   6.   Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK 6 2 3 1 9 6 3 9   7.   Gema Polimer Şile Yıldızspor 4 3 0 1 4 1 3 9   8.   Yomraspor 6 2 3 1 11 9 2 9   9.   Iğdır FK 5 2 2 1 10 9 1 8   10.   Bayrampaşa 5 1 4 0 4 3 1 7   11.   Beyoğlu Yeniçarşıspor 5 1 4 0 4 3 1 7   12.   68 Aksaray Belediyespor 6 2 1 3 5 8 -3 7   13.   Başkent Üni Alanya Kestelspor 6 1 3 2 7 8 -1 6   14.   Altındağspor 6 1 3 2 5 7 -2 6   15.   Hacettepe 6 1 2 3 5 6 -1 5   16.   Çarşambaspor 6 1 1 4 4 9 -5 4   17.   Siirt İl Özel İdare 5 0 3 2 5 9 -4 3   18.   Redoks Darıca Gençlerbirliği 5 0 2 3 6 9 -3 2   19.   Kızılcabölükspor 6 0 2 4 6 17 -11 2   7.Hafta Maç Programı 12/10/2021 14:00   Beyoğlu Yeniçarşıspor   -   Redoks Darıca Gençlerbirliği 13/10/2021 14:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor   -   Bitexen Düzcespor 13/10/2021 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Gema Polimer Şile Yıldızspor 13/10/2021 14:00 Alanya Milli Egemenlik Stadı Başkent Üni Alanya Kestelspor   -   Yomraspor 13/10/2021 14:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Altındağspor 13/10/2021 14:00 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor   -   Çarşambaspor 13/10/2021 14:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa   -   İskenderunspor AŞ 13/10/2021 14:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Hacettepe   -   Malatya Yeşilyurt Belediyespor 13/10/2021 14:00   Iğdır FK   -   52 Orduspor FK  
3.Lig 2.Grupta Maç Sonuçları,Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu

3.Lig 2.Grupta Maç Sonuçları

 

09/10/2021

14:30

Doğukent Sahası

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

0 - 0

Bayrampaşa

09/10/2021

14:30

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

5 - 2

Kızılcabölükspor

09/10/2021

14:30

Yeşiltepe Spor Kompleksi

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

3 - 1

68 Aksaray Belediyespor

09/10/2021

14:30

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

0 - 0

Siirt İl Özel İdare

09/10/2021

15:00

Düzce 18 Temmuz Stadı

Bitexen Düzcespor

2 - 0

Kuşadasıspor

09/10/2021

15:00

Çarşamba İlçe Stadı

Çarşambaspor

1 - 0

Hacettepe

09/10/2021

15:00

Çubuk İlçe Stadı

Altındağspor

0 - 0

Başkent Üni Alanya Kestelspor

09/10/2021

15:00

İskenderun 5 Temmuz Stadı

İskenderunspor AŞ

4 - 1

Iğdır FK

09/10/2021

15:30

Şile İlçe Stadı

Gema Polimer Şile Yıldızspor

1  -  2

Beyoğlu Yeniçarşıspor

 
6.Hafta Sonunda Puan Durumu.

1.

 

52 Orduspor FK

6

3

3

0

9

6

3

12

 

2.

 

Kuşadasıspor

6

3

2

1

11

5

6

11

 

3.

 

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

6

3

2

1

8

6

2

11

 

4.

 

Bitexen Düzcespor

5

3

1

1

8

4

4

10

 

5.

 

İskenderunspor AŞ

6

2

3

1

12

8

4

9

 

6.

 

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK

6

2

3

1

9

6

3

9

 

7.

 

Gema Polimer Şile Yıldızspor

4

3

0

1

4

1

3

9

 

8.

 

Yomraspor

6

2

3

1

11

9

2

9

 

9.

 

Iğdır FK

5

2

2

1

10

9

1

8

 

10.

 

Bayrampaşa

5

1

4

0

4

3

1

7

 

11.

 

Beyoğlu Yeniçarşıspor

5

1

4

0

4

3

1

7

 

12.

 

68 Aksaray Belediyespor

6

2

1

3

5

8

-3

7

 

13.

 

Başkent Üni Alanya Kestelspor

6

1

3

2

7

8

-1

6

 

14.

 

Altındağspor

6

1

3

2

5

7

-2

6

 

15.

 

Hacettepe

6

1

2

3

5

6

-1

5

 

16.

 

Çarşambaspor

6

1

1

4

4

9

-5

4

 

17.

 

Siirt İl Özel İdare

5

0

3

2

5

9

-4

3

 

18.

 

Redoks Darıca Gençlerbirliği

5

0

2

3

6

9

-3

2

 

19.

 

Kızılcabölükspor

6

0

2

4

6

17

-11

2

 

7.Hafta Maç Programı

12/10/2021

14:00

 

Beyoğlu Yeniçarşıspor

  -  

Redoks Darıca Gençlerbirliği

13/10/2021

14:00

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

  -  

Bitexen Düzcespor

13/10/2021

14:00

Kuşadası Özer Türk Stadı

Kuşadasıspor

  -  

Gema Polimer Şile Yıldızspor

13/10/2021

14:00

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Başkent Üni Alanya Kestelspor

  -  

Yomraspor

13/10/2021

14:00

Siirt Atatürk Stadı

Siirt İl Özel İdare

  -  

Altındağspor

13/10/2021

14:00

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

  -  

Çarşambaspor

13/10/2021

14:00

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

Bayrampaşa

  -  

İskenderunspor AŞ

13/10/2021

14:00

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası

Hacettepe

  -  

Malatya Yeşilyurt Belediyespor

13/10/2021

14:00

 

Iğdır FK

  -  

52 Orduspor FK

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haber380.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.